Αν καταλάθος βλέπατε τον φίλο σας γυμνό, πώς θα αντιδρούσατε;

The Unknown

Νεοφερμένος

Ο The Unknown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Λοιπόν θα σας μίλησω από προσωπική εμπειρία , και θέλω τις απόψεις σας επί του θέματος. Πείτε πως κάποια στιγμή βλέπατε καταλάθος (ή όχι :Ρ ) γυμνό τον φίλο σας ( όχι το αγόρι σας ) ή να σας έχει δει γυμνη καποιος φίλος σας , σας έχει τύχει ?? πως αντιδράσατε ?? και αν όχι πως πιστευεται θα αντιδρούσατε ??? Ακόμα σας έχει τύχει να σας δεί κάποιος (άγνωστος) γυμνή ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μισό να φτάσει στο σπίτι, να γδυθεί καταλάθος, να την δω και να σου πω :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

telis80

Νεοφερμένος

Ο telis80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Κοιτα..αν με εβλεπε κοπέλα γυμνο καταλάθος...κ μ αρεσε η κοπέλα..δν θα χα κανα προβλημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Κοιτα..αν με εβλεπε κοπέλα γυμνο καταλάθος...κ μ αρεσε η κοπέλα..δν θα χα κανα προβλημα :P


Αν δεν σου άρεσε θα ντρεπόσουν και θα την κατηγορούσες για αδιακρισία να φανταστώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

telis80

Νεοφερμένος

Ο telis80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αν δεν σου άρεσε θα ντρεπόσουν και θα την κατηγορούσες για αδιακρισία να φανταστώ :P
καλα φανταστηκες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόν, πέρα από την χαζομάρα που πέταξα στην αρχή, γιατί δεν άντεχα να μην πω καφρίλα το θέμα είναι αρκετά ενδιαφέρον...

Μιας και δεν μου έχει τύχει θα μιλήσω υποθετικά... Δεν νομίζω ότι υπάρχει ιδιαίτερο θέμα, γιατί λίγο πολύ έχουμε δει όλοι τους φίλους/ες μας σχεδόν γυμνούς, τουλάχιστον με όσους έχουμε πάει στην παραλία... Ε, και μην λέμε βλακείες, όλοι μπορούμε να υποθέσουμε τι βρίσκεται κάτω από τα μέρη που δεν έχουμε δει και να πέσουμε μέσα... Οπότε δεν πιστεύω πως θα το έκανα ιδιαίτερο θέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Θα λυποθημουσα απ' τη χαρα μου ισως...:hehe:
Θα κοκκινιζα απο....ντροπη μαλλον γιατι θα τον εφερνα σε δυσκολη θεση που εγω ημουν ακομη ντυμενη...:redface:
Αν μου αρεσε ...θα επαιζε ισως φιλικο παιχνιδι....:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Unknown

Νεοφερμένος

Ο The Unknown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου έχει τύχει . Είχαμε πάει διακοπές με φίλους και φίλες και μετά το μπάνιο στην θάλασσα γυρίσαμε κάναμε μπάνιο και κάτω απο το σπίτι ηταν ταβέρνα , ολοι πήγαν κάτω και εγώ μπηκα για μπάνιο (νομιζα ημουν μόνος ) και καθώς βγήκα να πάω στο δωμάτειο και πεταω την πετσέτα μια φίλη μου κάτι είχε ξεχάσει και γύρισε σπίτι . Αλλά μολις με είδε πάγωσε λίγο, κοκκινησε και μου λέει " oups , sorry και μου χαμογέλασε :)" ... και άλλη μια φορά σε διακοπές πάλι είχα αφίσει ανοιχτη την μπαλκονόπορτα και καθώς άλλαζα απέναντι έχει βγει μια κοπέλα (.άσχετο.κουκλάκι ήταν ) και με είχε δει αλλά οταν την κατάλαβα ντράπηκε λιγο και κοίταξε αλλού .. χαχαχα ..

Λοιπόν, πέρα από την χαζομάρα που πέταξα στην αρχή, γιατί δεν άντεχα να μην πω καφρίλα το θέμα είναι αρκετά ενδιαφέρον...

Μιας και δεν μου έχει τύχει θα μιλήσω υποθετικά... Δεν νομίζω ότι υπάρχει ιδιαίτερο θέμα, γιατί λίγο πολύ έχουμε δει όλοι τους φίλους/ες μας σχεδόν γυμνούς, τουλάχιστον με όσους έχουμε πάει στην παραλία... Ε, και μην λέμε βλακείες, όλοι μπορούμε να υποθέσουμε τι βρίσκεται κάτω από τα μέρη που δεν έχουμε δει και να πέσουμε μέσα... Οπότε δεν πιστεύω πως θα το έκανα ιδιαίτερο θέμα...

Σε αυτό που λες έχεις δίκιο ποιος δεν έχει δει τις φίλες του με μαγιό , λίγα (εως καθόλου) μένουν στην φαντασία ... Άρα δεν υπάρχει και μεγάλη ντροπή αλλά δεν είναι όλα τα άτομα έτσι . Υπάρχουν πολλοί που είναι αρνητικοί στο θέμα γυμνίσμου.

Θα λυποθημουσα απ' τη χαρα μου ισως...:hehe:
Θα κοκκινιζα απο....ντροπη μαλλον γιατι θα τον εφερνα σε δυσκολη θεση που εγω ημουν ακομη ντυμενη...:redface:
Αν μου αρεσε ...θα επαιζε ισως φιλικο παιχνιδι....:upside:

Να φανταστώ δεν σου έχει τύχει ε? Να σου πώ την αλήθεια και έγω που είχα δει μια φίλη γυμνή μια φορά στην αρχή κοκκίνησα όπως και αυτή και μετά μου χαμογέλασε, αλλά μπορώ να πώ πως μου άρεσε πολύ αυτο που είδα (δεν της το έχω πει ακόμα :Ρ αλλά μαλλον το κατάλαβε χαχαχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

telis80

Νεοφερμένος

Ο telis80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ενταξει παντος ειναι αλλο να τ φανταζεσε κ αλλο να τ βλπεις! Απο τν φαντασια στην πραγματικοτητα απεχει πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ντροπη μαλλον γιατι θα τον εφερνα σε δυσκολη θεση που εγω ημουν ακομη ντυμενη...:redface:
Γδύσου κι εσύ για να αισθανθεί καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δε το θεωρώ τόσο μεγάλο πρόβλημα αν τύχει.στα αποδυτήρια βλέπω τόσες καφριλες και πειράγματα
που δύσκολα σοκαρομαι η ντρέπομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

telis80

Νεοφερμένος

Ο telis80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ε ρε σου λεμε για το αντιθετο φυλο..γενικα δεν νομιζω καποιος η καποια να εχει προβλημα αν τον δει καποιος του ιδιου φυλου γυμνο..συμβαινει πολλες φορες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Salokin Somisa

Νεοφερμένος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Στιχογράφος και μας γράφει απο Ληξούρι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Θα του έλεγα να μην πίνει τόσες μπύρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
αν δεν υπαρχουν αισθηματα απο την μερια μου και οντως εγινε κατα λαθος δεν θα αντιδρουσα περιεργα γιατι στην ουσια ειναι μονο φιλος....αν ομως ενιθα πραγματα για αυτον και τον εβλεπα γυμνο η αληθεια ειναι οτι θα ενιωθα καπως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Γδύσου κι εσύ για να αισθανθεί καλύτερα.
Μεσ' το μυαλο μου εισαι βρε Γιωργο...αυτο θα εκανα κατα λαθος...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
:xtipao:
Ουπς να σηκώσω την πετσέτα που μου έπεσε ή να την αφήσω? :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Κοίτα να δείς... μου έχει τύχει στην παραλία να φαίνονται όλα από μέσα σε δύο διαφορετικές συμμαθήτριές μου αν και αυτές δεν κατάλαβαν τίποτα... πάντως πιστεύω ότι έχει σημασία ποιός θα σε δει... εμένα μια φορά με είχε δει κοπέλα γυμνό και επειδή ήταν κολλητή μου δεν με πείραξε ίσα ίσα το κάναμε και χαβαλέ μετά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Αλλά μολις με είδε πάγωσε λίγο, κοκκινησε και μου λέει " oups , sorry και μου χαμογέλασε :)"

Θα αντιδρούσα ακριβώς όπως αντέδρασε η φίλη σου,απλά θα γύριζα αμέσως το κεφάλι προς την άλλη μεριά!
Δεν μου έχει τύχει αυτό ποτέ, αλλα γενικά είμαι αρκετά ντροπαλή.. θεωρώ το σώμα μου κάτι πολύ δικό μου και δεν θελω να το βλέπουν και πολλοί..
Το μόνο που μου έτυχε ήταν πριν 3 χρόνια στο κολυμβητήριο με μια συγκάτοικό μου.. κολυμπούσα λίγο ατσούρμπαλα και μου βγήκε το ένα μεμέ απο το μαγιό.. οπότε η φίλη μου που φόραγε σκούφο (δεν άκουγε καλά,οπότε τσίριξε) "μωρή, σου βγήκε το βυζί έξω".. ένιωσα άσχημα γιατι γύρισαν όλοι και έψαχναν το βυζί που δραπέτευσε..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Παλιότερα έκανα πολλή παρέα με τους δύο καλύτερους φίλους μου (τώρα μένω πολύ μακριά και είναι πιό δύσκολο). Πρέπει να πω ότι ποτέ δεν είχα πολλές φίλες, ήμουν πάντα πιό πολύ αγοροκόριτσο και έκανα παρέα με αγοράκια. Τέλος πάντων, τους έχω δει και τους δύο γυμνούς και αυτοί έχουν δει εμένα. Κατά λάθος έγινε βέβαια, αλλά σκεφτείτε ότι πηγαίναμε συνέχεια για μπάνιο όλοι μαζί και γυρνάγαμε στο σπίτι του ενός μετά για ντουζ (μένει πιό κοντά στην παραλία) οπότε κάποια στιγμή έτυχε να δούμε τον έναν, μετά τον άλλο και μετά εμένα. Η αντιδραση ήταν να χαζογελάσουμε και να κάνουμε πλάκες επί του θέματος που κράτησαν μερικούς μήνες. Εγώ τουλάχιστον δεν ένιωσα άβολα, ίσως ντρεπόμουν περισσότερο αμα με εβλεπε κοπέλα.
Με έχουν δει επίσης διάφοροι άγνωστοι σε παραλία (όχι γυμνιστών, αλλά οποιος ήθελε εκανε) και σε ξενοδοχεία (πάντα βγαίνω γυμνή από το μπάνιο και μερικές φορές τύχαινε να είναι ανοιχτή η μπαλκονόπορτα). Αυτά όμως με το boyfriend μαζι, αν είμαι μόνη μου με πιάνουν οι ντροπές και προσέχω περισσότερο να μην συμβεί κάτι τέτοιο.
Πρόσφατα είδα γυμνή και μια πρωην συνάδελφο που είχαμε πάει για ψωνια. Μου είπε να μπω μαζι της στο δοκιμαστήριο, οπου τσιτσιδώθηκε για να δοκιμάσει ένα στενο μαγιο και μετά μου έδειξε τα πιεσμένα βυζιά και με ρώτησε πως μου φαίνεται το μαγιο. Επειδή δεν έχω πολλές φίλες, δεν ξέρω αν γίνονται αυτά τα πράγματα και αν είναι φυσιολογικά. Εμενα μου φάνηκε ότι μου την ψιλοέπεφτε.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosShadow

Νεοφερμένος

Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Σιγα. Απλα τo παιζεις gentleman και απολογεισαι xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top