Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,970 μηνύματα σε 79,002 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 426 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Apple

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 363 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 00:25, 08-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Συμφωνώ εκεί που είμαι στις φωτογραφίες ξαφνικά με πετάει έξω στην αρχική οθόνη.
Ναι ε? Το 13.1.2 έχεις?
τo 7
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,623 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:26, 08-10-19:

Το 13 το απλό,τώρα θα κάνω αναβάθμιση.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,232 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 00:37, 08-10-19:

Έχει αρκετά bugs. Θα φτιάξουν. Υπάρχουν αρκετές αλλαγές κι ας μην φαινεται.

Αν φτιάξεις την οθόνη σε μη εξουσιοδοτημένο service δεν κλειδωνει η συσκευή απλώς σε ενημερώνει

To πληκτρολογιο με τα animoji παγώνει και είναι πολύ σπαστικό
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 08-10-19 στις 00:37. Αιτία: AutoMerge
1
Παράθεση

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 363 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 00:53, 08-10-19:

Μέχρι στιγμής δεν μου έχει βγάλει καμία δυσλειτουργία ούτε το 2, σχεδόν μια ώρα το τεστάρω.
Τώρα σχετικά με αυτό που λες για την οθόνη, ποιός θα πάει συσκευή 1000 ευρώ σε μη εξουσιοδοτημένο?
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,232 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 18:45, 17-10-19:

Πήγα στη document σήμερα. Δεν μου αλλάξανε τη μπαταρία τζάμπα κι ας μην έκλεισα 2 χρόνια γιατί η μπαταρία είχε φυσιολογική φθορά.

άλλαξα μπαταρία στο iPhone σήμερα (59 ευρώ επίσημη τιμή) και εκανα και εσωτερικο καθαρισμο ακουστικού 39€ (επίσημη τιμή). Ευτυχώς με χρέωσαν μόνο 90 ευρώ.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Apple vs Android - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 58 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε Σήμερα στις 09:52.
    • Apple Campus - Apple Park - Από Objectivism
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-19 στις 14:56.
    • Apple iPod - Από emufear
      Το θέμα έχει λάβει 214 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-09-10 στις 12:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα