Kλαίτε εύκολα;

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
και να μαι παλι με μια αλλη ερωτηση. ειστε ευαισθητοι? κλαιτε ευκολα? εγω παιδια ειμαι πολυ ευαισθητη μιλαμε ετσι και τσακωθω με το φιλο μου με παινουν τα κλαμματα, αντιδρω ετσι απο νευρικοτητα δεν ξερω αλλα το κλαμα ειναι η δευτερη φυση μου!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μόνο όταν τσακώνεσαι με τον φίλο σου?

Γιατί στην περίπτωση αυτή εμένα δεν μου κάνει για ευαισθησία...

για εξάρτηση μου κάνει

[σόρρυ βρε συνονόματη, αλλά άμα ένας τσακωμός με το φίλο σου ΚΑΘΕ φορά είναι ικανος να σε κάνει να κλαις... :/:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ναι ειμαι ευαισθητη αλλα προσπαθω να το κοντρολαρω...δεν κλαιω με το παραμικρο..μονο αν νοιωσω πολυ ζορισμενη απο κατι. ετσι ξεσπαω και ηρεμω μετα:) αν και εχω να κλαψω εναμισυ χρονο τωρα που το σκεφτομαι...η τελευταια φορα ηταν προπερσι το δεκεμβριο...ειχα κανει 2 χειρουργεια στα χερια και πηγαινα για 3 και τα ειχα παιξει...εκει δεν αντεξα...ξεσπασα:/:
να συμπληρωσω οτι μπορει να κλαψω βλεποντας μια ταινια η διαβαζοντας ενα βιβλιο... αλλα συνηθως αν ζοριστω απο μια κατασταση θα ξεσπασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γενικά κλαίω εύκολα. Με εκτονώνει. Και δεν κλαίω απαραίτητα από στεναχώρια, μπορεί να είναι κι από συγκίνηση ή από μια ταινία, οτιδήποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Παρα πολυ ευκολα. Και απο νευρα, πολλες φορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
οχι δεν κλαιω μονο για τσακωμο με το φιλο μου. γενικα κλαιω και οταν δω μια ταινια, καμια φορα κλαιω και στο τελος του σεξ οταν περναω καλα (αφηστε μιλαμε για βρυση...............)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
οχι δεν κλαιω μονο για τσακωμο με το φιλο μου. γενικα κλαιω και οταν δω μια ταινια, καμια φορα κλαιω και στο τελος του σεξ οταν περναω καλα (αφηστε μιλαμε για βρυση...............)

ααααααααα...εσυ κλαις πολυ καλε...:confused: :confused: :confused:
ειπαμε νταξ...οχι κι ετσι....:confused: :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
φορτωνω φορτωνω κ μετα...με ενα μικρο πραγμα μπορει να ξεσπασω...
κραταω πολλα μεσα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
καμια φορα κλαιω και στο τελος του σεξ οταν περναω καλα (αφηστε μιλαμε για βρυση...............)


καλά μιλάμε θα είχα φάει τρελλή φρίκη... φαντάζεσαι να μη το ξέρεις ότι η άλλη πέρασε καλά και να τη δείς να κλαίει;

θα λές "είμανε τόσο χάλια που της έμεινε τραυματική εμπειρία της κοπέλας"

όχι...δεν κλαίω εύκολα... πράγμα που είναι κακό για τη σιλουέτα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Συνηθως οχι, τελευταια δεν ξερω τι εχω παθει κι εχω γινει Μαρθα Βουρτση..ουτε στο δημοτικο δεν εκλαιγα τοσο! :S
(Παντως να χω κλαψει κανα δυο φορες για τσακωμο συνολικα..δεν, δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Καθολου ευκολα. Βασικα δεν κλαιω. Πολυ σπανια. Μου τη σπαει αυτο, τουλαχιστον ειναι μια εκτονωση ρε γμτ. Πολλες φορες μου ρχεται να βαλω τα κλαμματα απο νευρα (κυριως) και δε μου βγαινει. Αντ'αυτου καταληγω να βαζω τις φωνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ????? ΔΕΝ ΚΛΑΙΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΚΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πολύ εύκολα πριν την εγκυμοσύνη, εξαιρετικά γελοία εύκολα τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ????? ΔΕΝ ΚΛΑΙΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΚΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ?????

Χαχαχαχαχα φοβερη ατακα...
ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΕΡΠΕΡΑΝ ΚΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΥΣΕΙΣ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Νομίζω πως κλαίω πολύ, αλλά όχι με το παραμικρό. Όσον αφορά το ερωτικό, θα κλάψω όταν το πράγμα έχει γίνει δραματικό, όχι με το που θα μου υψώσουν την φωνή. Αλλά κλαίω και σε άλλα: όταν αποχωρίζομαι τους δικούς μου για/από Σκωτία, όταν βλέπω μια ρομαντική ταινία, όταν αισθάνομαι ότι με έχουν στενοχωρήσει πολλά, όταν περνάω απογοήτευση (ας πούμε αφού με σούταρε ο φίλος μου έριξα ΠΟΛΥ κλάμα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εγώ κλαίω εύκολα, αλλά όχι πια για τσακωμούς...
Κλαίω όταν μου λείπει το σπίτι μου ΚΑΙ είναι δύσκολα εδώ. Πχ μετά από μία μέρα, που δεν κατάλαβα τα μισά λόγω διαλέκτου, δε βρήκα ανταπόκριση από τον ιχλίμπεντιχ και με έχει πιάσει το "πού βαδίζω", θα κλάψω στο ντους μόνη μου.
Για γκομενικά κλαίω... έως και καθόλου, δε χαρίζομαι πια σε κανέναν. Άει και.

Αλλά θεωρώ το όχι-πολύ κλάμα υγιή αντίδραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Από ευτυχία, από στεναχώρια, από γέλιο, από θυμό,... Κλαίω πάααρα πολύ εύκολα. Ειδικά αν με μαλώσει κάποιος (πατέρας μου πχ) αρχίζω και κλαίω. :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Έγώ πάλι είμαι άλλος τύπος, μπορεί να δώ εκατοντάδες πράγματα και να νοιώσω, να κέγομαι άλλα δεν δίχνω ποτέ τίποτα, σαν ένα καβούκι που με περιτριγυρίζει, όλοι με λένε ανέσθητη ή άκαρδη, το θέμα όμως είναι όταν βρεθώ μόνη, ή κάποιος να μου το θυμήσει και να μερωτήσει πως είμαι, τότε χύμαρος τρέχει το κλάμα, θέλω να μην δέιχνω τις ευαισθησίες μου, είναι σαν να είμαι γυμνη χωρίς την σκληρώτητα που δείχνω στους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Πριν μερικά χρόνια δεν έκλαιγα ευκολα. Σχεδόν καθόλου θα μπορούσα να πώ.
Τα τελευταια χρόνια όμως έχω γίνει όχι απλώς ευαισθητη - υπερ ευαισθητη. Με το παραμικρό, ανοίγουν οι βρυσούλες μου. :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Κατάρα.

Όταν ήμουν μωρό έκλαιγα όλη την ώρα.
Δλδ από τότε που γεννήθηκα μέχρι 6 χρονών έκλαιγα μόνο. Δεν έκανα τίποτα άλλο.

Από τα 6 μέχρι τα 22 γελούσα μόνο. Δεν έκλαιγα ποτέ. Δε μπορούσα να κλάψω. Δε μου έβγαινε. Ήμουν γενικά πολύ ανέμελο και χαρούνο.

Τον τελευταίο χρόνο όμως κάτι έχω πάθει. Γελάω κ κλαίω ταυτόχρονα. Δε μπορώ να το ελέγξω. Γελάω για χαζούς λόγους και κλαίω για ακόμα πιο χαζούς λόγους.

Τελικά κατέληξα στο εξής συμπέρασμα μετά από μακροχρόνια εμπειρία:
Γέλιο και Κλάμα. Πάνε μαζί.

ΝΤΟΧ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top