Στα παιχνίδια μου σβήνονται τα saves

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Γιατί συμβαίνει αυτό?Επίσης μου έχει συμβεί πολλές φορές στο Mozilla Firefox(σβήστηκαν τα αποθηκευμένα links)καθώς και στο windows live messenger 8...:(
Καμιά λύση?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απο πια παιχνιδια συγκεκριμενα; Μηπος τα αποθηκευεις σε δευτερο σκληρο και εχουν προβλημα εποικινονιας;
Αυτο με τον ff μου εχει τυχει και εμενα αρκετες φορες και δεν εχω βρει τι φταιει, δεν το εχω ψαξει βεβαια (και μια και το θυμιθικα να κανω ενα back-up...)
Οσο για τον Messenger τι χανεις δλδ; Τα smilie; Μου ειχε τυχει και εμενα μια φορα, αλλα ουτε τοτε το εψαξα και δεν εχω ιδεα τι φταιει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Στο pes6 μου έχει γίνει,στο nba live 2007 μου'χει γίνει,και στο virtual villagers:PΕπίσης στο limewire;)στο msn σβήνονται οι αποθηκευμένες διευθύνσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν δεν υσχιει αυτο που σου ειπα πιο πανω μηπος τα εχασες μετα απο καπιο crash του υπολογιστη; Αλλιως το μονο που μου ερχετε στο μυαλο τωρα ειναι ιος. Για το msn προτι φορα ακουω να σβηνονται η επαφες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Όχι οι επαφές,οι αποθηκευμένες διευθύνσεις.Για παράδειγμα το Mail μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top