Εσείς τι ..."ρατσιστές" είστε;

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω προσωπικα δεν κρινω κανεναν...
γιατι κεγω εχω μπερδευτει δεν ξερω τι να πιστεψω...
κρινω αυτους που μονο για τα ματια του κοσμου η γιατι φοβουνται πανε εκκλησια κ.τ.λ.
γιατι αν οντος υπαρχει θεος... δεμ νομιζω οτι βλεπει αν παμε εκκλησια η οχι αλλα τι υπαρχει στην ψυχη μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...

Εδώ είναι η μικρή αλλά σημαντική διαφορά: Ένας άθεος, μπορεί να θεωρεί τη Θρησκεία "βλακεία", αλλά όχι και τους Θρήσκους "βλάκες".
:clapup::clapup:

Πολύ σωστό.

Ποιος είπε ότι είναι αδύναμοι;
Δηλαδή μόνο οι θρησκείες είναι "πατερίτσα"; Άλλες πηγές δύναμης, όχι;;
Και πάλι, και να είναι πατερίτσα, τι μας πειράζει ακριβώς, θυμίστε μου...;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είστε εκτός θέματος....
παρακαλώ να επανέλθετε στην τάξη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
είστε εκτός θέματος....
παρακαλώ να επανέλθετε στην τάξη :P
Άντε καλά δεν θα πω για την αθεία.

Αλλά μιας και το θέμα του thread έχει αλλάξει σχετικά με αυτό που είπε η Μισελ σε τι μας ενοχλεί στους άλλους σε βαθμό τους καταδικάζουμε αφού τους έχουμε γνωρίσει να πω και εγώ τα δικά μου

1)Επιμένω να ψιλομισώ τους μόνιμους. Δεν θέλω να τους βλέπω ρε παιδί μου.
1.1)Τους ανθρώπους που αυτό που πρέπει να κάνουν δεν το κάνουν και τελικά το κάνουν άλλοι γιαυτούς.Ακριβώς δλδ το ανάποδο αυτών που αν τους ζητηθεί να κάνουν κάτι και μην τους αρέσει θα το ολοκληρώσουν στο καλύτερο τους δυνατό. Όχι τέλειο αλλά όχι μέτριο ή χάλια ή ατελείωτο. Εξού και το 1.1 (καρφί για τους μόνιμους)

2)Δεν μπορώ τους ανθρώπους που εκτιμάνε γενικώς την (συγνώμη αλλά για μένα τα λέει όλα σαν λέξη) Μ@@@κία στους ανθρώπους και φυσικά ισχυρίζεται και το ανάποδο. όταν θα έρθουν να μου κλαφτούν ως φυσικό επακόλουθο θέλω να τους δείρω. Αυτό για μένα είναι η πηγή πολλών πραγμάτων που με εκνευρίζουν στο κόσμο συνεπώς δεν θα πω ένα ένα συγκεκριμένα
3)Τους ανθρώπους με παροπίδες και τους ανθρώπους που αφού με λογικά επιχειρήματα που δεν σπάνε, τους αναδείξεις το λάθος σε μια άποψη ακόμα επιμένουν για την ορθότητα τους και την κολημένη διάσταση της αποψής τους και μάλιστα σε βγάζουν και σένα ως καραγκιόζη καθώς τους είναι και πιο εύκολο άσε που πετυχαίνει κιόλας.
4)Τους ανθρώπους που δεν έχουν δική τους άποψη και επιμένουν ότι έχουν (είναι και το πιο συνήθες).
5)Και με βγάζουν έξω από τα ρούχα μου οι Μπαλάκι throughers.

Τελικά ίσως να μην αντέχω στον κόσμο την μη χρήση του εγκεφάλου και την ανασφάλεια που μεταβιβάζεται ώς πρόβλημα του άλλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Δεν αντέχω:
1. Τους εθνικιστές
2.Τους κολλημένους με την θρησκεία
3.Τους κολλημένους με τα κόμματα
4.Τις χαζογκόμενες
5.Τους άντρες που πιστεύουν ότι όλη η ζωή είναι γκόμενες και ποδόσφαιρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Δεν αντέχω:
1. Τους εθνικιστές
2.Τους κολλημένους με την θρησκεία
3.Τους κολλημένους με τα κόμματα
4.Τις χαζογκόμενες
5.Τους άντρες που πιστεύουν ότι όλη η ζωή είναι γκόμενες και ποδόσφαιρο

Εχεις απόλυτο δίκιο... υπάρχουν οι πίτσες, τα σουβλάκια και οι μπύρες κατα την διάρκεια της μπάλας!!!

χοχοοχοχοχοο :devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πειράζι που δεν έχω κάποιο ίδος ρατσισμου; ούτε κοινονικο ούτε χρωματικό ούτε τίποτα, έχω πρόβλημα λέτε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
5.Τους άντρες που πιστεύουν ότι όλη η ζωή είναι γκόμενες και ποδόσφαιρο

Έτσιιιιιιιιι!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Εγώ,δεν αντέχω:

1)τους εθνικιστές..
2)τους πορωμένους (το τονίζω!) ποδοσφαιρόφιλους..
3)τους μονόχνωτους ανθρώπους..
4)ανθρώπους που δεν ακούνε μουσική (κανένα είδος) κατά βούληση!!! (ναι,έχω γνωρίσει και τέτοιους..!) :worry:
5)τις κοπέλες που τρώνε τον άμπακα και δεν παίρνουν γραμμάριο.. :kill::beating: :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Δεν αντέχω με τίποτα τους ηλίθιους και τους ξενέρωτους...αλλά με τίποτα λέμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
1.Εθνικιστές
2.Θρησκόληπτους
3.Κομματοποιημένους
4.Γιάπηδες (sooo 80's)
5.Νεόπλουτους(μόνο όταν συνεπάγεται αισχρή επίδειξη του πλούτου τους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Εγώ,δεν αντέχω:
2)τους πορωμένους (το τονίζω!) ποδοσφαιρόφιλους..

εεεελα ρε... δεν με αγαπάς καθοοοοοοοολου??? :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
τους φασιστες....

..
και τυχααια πεφτω και κατω απο τον st.pauli fan :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
τους φασιστες....

..
και τυχααια πεφτω και κατω απο τον st.pauli fan :D

εεετσι κολλητεεε... !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
1. με τους οπαδούς του βασιλιά. δεν μπορώ να το πιστέψω ότι υπάρχουν.
2. με τους Αμερικάνους
3. με τα σώματα ασφαλείας
4. λυπάμαι που το λέω αλλά για να είμαι και ειλικρινής με τον εαυτό μου κάποιες στιγμές νοιώθω λίγο άβολα με μετανάστες, αίσθημα που προσπαθώ να καταπολεμήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
είμαι ρατσίστρια με

1. τους ξερόλες που επιμένουν απόλυτα στη γνώμη τους χωρίς να έχουν ουσιαστική γνώση ή εμπειρία σε ένα θέμα.

2. τα άτομα που σπούδασαν στο εξωτερικό αλλά ΜΟΝΟ όταν βρίζουν τα ελληνικά πανεπιστήμια και το επίπεδο της παιδείας και προσπαθούν να υποβαθμίσουν το πτυχίο μου/ μας.

αν περνούσες στο Πολυτεχνείο Αθηνών ρε φίλε και επέλεγες να πας Λονίνο τότε θα σε παραδεχόμουν.
όχι ό,τι δε φτάνει η αλεπού προσπαθεί να το θάψει.. έλεος.

3. τους πολιτικά κολλημένους όπου και αν ανήκουν.

4. τις γυναίκες παράσιτα..ψάχνω να βρω τον λεφτά να παντρευτώ για να κάθομαι όλη μέρα ..γενικά με αυτούς που ζουν εις βάρος των άλλων ή δεν έχουν δουλέψει ποτέ στη ζωή τους επειδή τα βρήκαν έτοιμα.

5. τους ομοφοβικούς

6 τους άκρως υλιστικά επιφανειακούς που ορίζουν την αξία τους και την αξία των άλλων βάσει τραπεζικού λογαριασμού.

7 τους μεγαλομανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Συμφωνώ και επαυξάνω με 1000000000000
αλλά τι είναι ένας ομοφοβικός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η ομοφοβία είναι ο φόβος (έως του σημείου της παθολογικής φοβίας), η αποστροφή ή οι διακρίσεις κατά της ομοφυλοφιλίας ή σε βάρος των ομοφυλοφίλων. Μπορεί να περιλαμβάνει επίσης μίσος, εχθρότητα ή αποδοκιμασία των ομοφυλόφιλων ανθρώπων, της ομοφυλοφιλικής συμπεριφοράς, που οδηγεί στην εκδήλωση μισαλλοδοξίας. Συχνά φτάνει ως το σημείο να εκδηλώνεται πολύ επικίνδυνα, όπως μέσω λεκτικής βίας (hate-speech) και με ομοφοβικά εγκλήματα μίσους όπως επιθέσεις, ξυλοδαρμούς, ακόμη και φόνους. Τα άτομα που ενεργούν με τέτοιους τρόπους περιγράφονται ως «ομοφοβικά».

Από Βικιπαίδεια.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
:'( :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top