Fetish

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Βλέπω πως δεν έχετε ανάγκη από αγκάθια, αφού διαθέτετε νύχια...
Πολύ το κουράσαμε, καληνύχτα σας.

Δεν συνηθιζω να κουραζω τιποτε...αλλα και την απαντηση μου οποτε κρινω την δινω οπως εγω νομιζω...αν νομιζετε οτι θα ομιλητε χωρις αντιλογο ειστε γελασμενη...Καληνυχτακαι σε σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
αλλα και την απαντηση μου οποτε κρινω την δινω οπως εγω νομιζω
Να λοιπόν, που συμφωνούμε! :) Το ίδιο ακριβώς κάνω κι εγώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
:mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DriveIn

Νεοφερμένος

Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Με κολάσατε νυχτιάτικα...! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ναι, στην αρχικη μου παραθεση κανατε πολυ συγκεκριμενη ερωτηση ''με αγκαθια 'η χωρις", αναφερομενη αμεσα στην τοποθετηση μου .... και δεν μεταχειριστηκατε καθολου την εκφραση '''πως χρησιμοποιηται'' πραγμα το οποιο παραπεμπει σε μια γενικη τοποθετηση , την οποια τωρα χρησιμοποιειτε.
Καλέ....και εσύ θίχτηκες για τα αγκαθάκια;Σε φετιχιστικό θέμα παίρνεις μέρος..Τι θες να σε ρώταγε;

...Οσο για τους φιλους σου...καλυτερα να ενηλικιωθουν πρωτα και μετα να αρχισουν τα παιχνιδια με τα μαστιγια και τα αγκαθια ....
Αν έχεις ιδέα ρόζα,τα φετίχ δεν είναι ανώριμες προτιμήσεις ενός ατόμου.Ίσα-ίσα.
Θέλει εξάσκηση του αθλήματος για την ανακάλυψή τους..
Δηλαδή εσύ ξύπνησες ένα πρωί των παρθενικών σου χρόνων και είπες : "Όταν κάνω σεξ θέλω κάποιος να με χαιδεύει με 30φυλλα";Σοβαρέψου...εκτός αν διάβαζες πολλά άρλεκιν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Καλέ....και εσύ θίχτηκες για τα αγκαθάκια;Σε φετιχιστικό θέμα παίρνεις μέρος..Τι θες να σε ρώταγε;


Αν έχεις ιδέα ρόζα,τα φετίχ δεν είναι ανώριμες προτιμήσεις ενός ατόμου.Ίσα-ίσα.
Θέλει εξάσκηση του αθλήματος για την ανακάλυψή τους..
Δηλαδή εσύ ξύπνησες ένα πρωί των παρθενικών σου χρόνων και είπες : "Όταν κάνω σεξ θέλω κάποιος να με χαιδεύει με 30φυλλα";Σοβαρέψου...εκτός αν διάβαζες πολλά άρλεκιν..
Δεν περιμενω απο εσας να μου κανετε μαθημα για το τι ειναι και δεν ειναι τα φετιχ...εκτος αν αρεσκεστε να πλασαρεστε εδω ως καθηγητρια του ειδους ...κατι που προσωπικως με αφηνει παντελως αδιαφορη..ουτε εχω την προθεση να σας ενημερωσω για το τι λεω τα πρωινα που ξυπναω ,και τα βραδυα που κοιμαμαι...διοτι ουτε οι δηθεν ,ταχα μου μηπως ''παντογνωστες '' μου αρεσουν ως συνομιλητες...πολυ δε περισσοτερο οι ειρωνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
2.12 - 2.35

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
να φοραω εσωρουχο κατα την πραξη:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Γυναικεια ποδια..ολο το πακετο.Απο μπουτακια μεχρι γαμπουλες και πατουσακια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Γυναικεια ποδια..ολο το πακετο.Απο μπουτακια μεχρι γαμπουλες και πατουσακια :P

+άπειρο. (Ναι από το ischool μαθητής είμαι αλλά έχω εξερευνήσει την σεξουαλικότητα μου, κακό είναι ? :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top