Αυνανισμός...

Αυνανίζεστε και αν ναι πόσο συχνά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 462)
  • Είμαι άντρας και ΔΕΝ αυνανίζομαι

    Ψήφοι: 21 4.5%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 125 27.1%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 166 35.9%
  • Ειμαι γυναικα και ΔΕΝ αυνανιζομαι

    Ψήφοι: 22 4.8%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 28 6.1%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 100 21.6%

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ο πολύς αυνανισμός τι προβλήματα προκαλεί; εκτός από το κολλώδες υγρό ως λεκέ εκεί που πέσει..
Το πολύ το τίκι-τάκα κάνει το παιδί μαλάκα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.Quantum

Δραστήριο μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
...τις τελευταίες μέρες κάνω πειράματα στο μπάνιο προσπαθώντας να εντοπίσω τη θερμοκρασία μετουσίωσης του σπέρματος. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
...τις τελευταίες μέρες κάνω πειράματα στο μπάνιο προσπαθώντας να εντοπίσω τη θερμοκρασία μετουσίωσης του σπέρματος. :whistle:
Συμπέρασμα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
...τις τελευταίες μέρες κάνω πειράματα στο μπάνιο προσπαθώντας να εντοπίσω τη θερμοκρασία μετουσίωσης του σπέρματος. :whistle:
νομίζω πως αυτό είναι το πείραμα-όνειρο κάθε άνδρα αλλά θα το προτιμούσα αν είχα και ένα μικροσκόπιο:/::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
νομίζω πως αυτό είναι το πείραμα-όνειρο κάθε άνδρα αλλά θα το προτιμούσα αν είχα και ένα μικροσκόπιο:/::P
Για τη σωστή επιστημονική μελέτη του φαινομένου απαιτείται να έχεις και την κατάλληλη βοηθό.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.Quantum

Δραστήριο μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Συμπέρασμα; :worry:

Ακριβή θερμοκρασία δε ξέρω,άλλα πρέπει να είναι πολύ υψηλή.Κάνω με καυτό και ίσα που το αντέχω όταν μετουσιώνεται.Έχω απορία βασικά.Το νερό όταν γίνεται η μετουσίωση βγάζει καπνούς.Μπορεί να αλλάξει η υλική κατάσταση του νερού και με λιγότερους από 100 Co;Γιατί αν έκανα μπάνιο στους 100 θα ήταν εμφανές στο δέρμα νομίζω :P
νομίζω πως αυτό είναι το πείραμα-όνειρο κάθε άνδρα αλλά θα το προτιμούσα αν είχα και ένα μικροσκόπιο:/::P

Θα γράψω το 1ο μου ερασιτεχνικό paper πάνω σε αυτό το αντικείμενο,χαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για τη σωστή επιστημονική μελέτη του φαινομένου απαιτείται να έχεις και την κατάλληλη βοηθό.


Μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Θα πω και εγω την ιστορια μου :P

Τσοντες κτλ ειχα δει. Ναι μου σηκωνοταν οταν εβλεπα κατι αλλα δεν του ειχα δωσει σημασια. Μια φορα στο μπανιο λοιπον, εκανα μια απο τις γνωστες τοτε ανακαλυψεις του σωματος μου :P Ε δεν θυμαμαι πως φτασαμε σε εκεινο το σημειο, αλλα τελοσπαντων μετα απο λιγη ωρα αρχισα να την παιζω. Και συνεχιζα χωρις λογο, ετσι, ουτε προσπαθουσα να πετυχω κατι, εντελως τυχαια. Ε μεχρι που παιξε παιξε ξαφνικα μου ερχοταν κατι σαν (εντονο γαργαλιτο στο πεος το ελεγα τοτε). Και αυτο ηταν παιδες. Με το που αυξανοταν αυτο ... το σταματησα γιατι φοβηθηκα και δεν ηξερα τι μου γινοταν :jumpy:. Ωσπου μετα απο καποιες μερες, εκει που καθομουν και κοιτουσα το ταβανι καθησα και σκεφτηκα το εξης, οντας ατομο της σκεψης και του πειραματισμου 8).

<<Αμα δηλαδη κατσουν και μου δεσουν τα χερια καποιοι, και αυτοι οι καποιοι αρχιζουν να μου την παιζουν ενω μου ερχεται αυτο το γαργαλιτο ξανα, ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ρε παιδι μου? Θα πεθανω απο το γαργαλιτο? Αν ειναι δυνατον>>

Και καπως ετσι γεννηθηκε η πραγματικη απορια, οποτε την αλλη μερα, με τα καταλληλα συνεργα παω στο μπανιο και τακα τουκα τουκα τακα, εγενετο το φως το αληθινο απο το πεος μου :eek:

Η συνεχεια της ιστοριας γνωστη και θρυλικη 8)
χαχαχα κι εγω καπως ετσι φιλε ! Καλο πραγμα ο πειραματισμος.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Ξεκίνησα το σπορ από το τέλος της Α' Γυμνασίου αν και είχα μπει στην εφηβεία από τα τέλη του δημοτικού. Στο δημοτικό ήμουν πολύ ντροπαλό παιδάκι. Ένιωθα άβολα με το σώμα μου μέχρι που άρχισε δειλά δειλά η εφηβεία από την 5η δημοτικού. Θυμάμαι ότι μου έκανε εντύπωση η τριχοφυϊα στην επίμαχη περιοχή, αλλά και το μεγάλωμα του πέους. Όταν έκανα μπάνιο μ' άρεσε να ασχολούμαι μαζί του, να το περιεργάζομαι, να το βλέπω να μεγαλώνει, αλλά δεν ήξερα ακόμη τι ακριβώς έπρεπε να κάνω. Η αίσθηση ήταν μοναδική! Μάλιστα εκείνα τα χρόνια είχα πολλές ονειρώξεις. Θυμάμαι στο Γυμνάσιο ότι άλλα παιδιά, συζητούσαν το θέμα και μοιράζονταν τις "επιδόσεις" τους. Εκεί έμαθα "άθελά" μου πως γίνεται και είπα να ...πειραματιστώ. Με την πρώτη ευκαιρία εντρύφησα στο θέμα. Στην αρχή ένιωθα γαργαλητό χωρίς κάποιο αποτέλεσμα και μετά από κάποια λεπτά ήρθε η έκρηξη. Ωραία ήταν. Δεν είχα διαδίκτυο ή περιοδικά για να αυξήσω την ποικιλία φαντασιώσεων, γι' αυτό και οι τεχνικές ήταν και είναι καθαρά χειρονακτικές. Ακόμη και αν είμαι σε περίοδο ερωτικής σχέσης, ο αυνανισμός είναι μέσα στο πρόγραμμα. Ενδεχόμενα να βοηθάει και η κοπέλα, να μου ρουφάει την κούραση. Γενικά δεν είμαι άνθρωπος που θα έμπαινε σε διαδικασία πειραματισμού άλλων τεχνικών. Το διαχρονικό πρόβλημα, είναι οι πρωινοί (αλλά και οι κατά τη διάρκεια της ημέρας) ερεθισμοί που δεν οφείλονται σε κάποιο συγκεκριμένο λόγο. Το πρωί ειδικά που ξυπνάς και σηκώνεσαι από το κρεβάτι, είναι σπαστικό να έχεις ερεθισμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top