Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,347 μέλη και 2,430,977 μηνύματα σε 75,888 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 316 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτιμάτε cinema ή σπίτι και dvd;

utubelistener

Νεοφερμένος

H utubelistener αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H utubelistener έγραψε: στις 10:34, 25-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Βασικά εξαρτάται την περίπτωση για μένα. Πρέπει να θέλω πολύ να δω μια ταινία και να την απολαύσω για να πάω σινεμά. Αλλιώς σπιτάκι με την παρέα σε dvd . Περισσότερο βλέπω ταινίες σπίτι παρά σινεμά, το σινεμά είναι για τις ''εκλεκτές'' ταινίες .
Κι εγώ ακριβώς τα ίδια, αν είναι η ταινία είναι τρομερή και θέλω να τη δω 3D θα σηκωθώ να πάω στη δίπλα πόλη που έχει και ODEON Γενικά όμως ο χειμώνας βγαίνει με ταινιούλες σπίτι, οποιαδήποτε ώρα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,696 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 11:41, 25-09-13:

Cinema, γιατί όποτε είναι να δω ταινία με φίλους σε σπίτι, όλο μιλάμε και δε τη βλέπουμε τελικά
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,760 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 12:00, 25-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από utubelistener
Κι εγώ ακριβώς τα ίδια, αν είναι η ταινία είναι τρομερή και θέλω να τη δω 3D θα σηκωθώ να πάω στη δίπλα πόλη που έχει και ODEON Γενικά όμως ο χειμώνας βγαίνει με ταινιούλες σπίτι, οποιαδήποτε ώρα
Χαχαχα, κάπως έτσι! Μόνο που εγώ έχω τo σινεμά στην πόλη μου, οπότε το μόνο θέμα που τίθεται είναι το... εισιτήριο .

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Cinema, γιατί όποτε είναι να δω ταινία με φίλους σε σπίτι, όλο μιλάμε και δε τη βλέπουμε τελικά
Έχεις δίκιο σε αυτό . Πόσες και πόσες φορές έχουμε κλείσει την ταινία γιατί μιλάγαμε .
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,714 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 12:46, 25-09-13:

Σπίτι.

Cinema μια δυο φορές τον χρόνο, για καμιά ταινία τύπου Hobbit, κινηματογραφική δηλαδή.
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 13:22, 25-09-13:

Άλλη αίσθηση το σινεμά σίγουρα.. μου αρέσει πιο πολύ, αλλά το κακό είναι ότι είναι ακριβά τα εισιτήρια.. κι αν η ταινία βγει μάπα, κλαις τα λεφτά σου... ενώ στο λαπτοπ.. απλώς βγάζεις το dvd!
Παράθεση

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Detectiveal Σε ονειρεύτηκα ξανά... έγραψε: στις 00:41, 05-10-13:

Σινεμά
Παράθεση

υδωρ (Δεσποινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H υδωρ έγραψε: στις 01:24, 05-10-13:

Σινεμά
Παράθεση

PolySol

Δραστήριο Μέλος

H PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H PolySol έγραψε: στις 03:45, 05-10-13:

Πάντως αυτό που βλέπεις ένα ωραίο τρέιλερ που σε πείθει να πας να δεις τη ταινία στο σινεμά για να διαπιστώσεις ότι όλη η ταινία είναι μια φόλα με εξαίρεση τις 4 σκηνές που είδες στο τρέιλερ πρέπει να σταματήσει!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,044 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 11:20, 05-10-13:

Η αλήθεια είναι πως έχει το σινεμά τη χάρη του. Αλλά επειδή κοστίζει κιόλας (σε αντίθεση με την ταινία που συνήθως την κατεβάζουμε ) δεν το προτιμάω συχνά. Και στο σπίτι ωραία είναι όμως με παρέα
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 11:53, 05-10-13:

Σινεμά μόνο θρίλερ και ταινίες με πολλά εφέ.
Τα υπόλοιπα στο λάπτοπ.
Παράθεση

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Detectiveal Σε ονειρεύτηκα ξανά... έγραψε: στις 13:57, 05-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από PolySol
Πάντως αυτό που βλέπεις ένα ωραίο τρέιλερ που σε πείθει να πας να δεις τη ταινία στο σινεμά για να διαπιστώσεις ότι όλη η ταινία είναι μια φόλα με εξαίρεση τις 4 σκηνές που είδες στο τρέιλερ πρέπει να σταματήσει!
Συμβαίνει καμιά φορά... αλλά κ πάλι αξίζει γιατί είναι διαφορετική η εμπειρία!

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Η αλήθεια είναι πως έχει το σινεμά τη χάρη του. Αλλά επειδή κοστίζει κιόλας (σε αντίθεση με την ταινία που συνήθως την κατεβάζουμε ) δεν το προτιμάω συχνά. Και στο σπίτι ωραία είναι όμως με παρέα
Παντού είναι καλά με καλή παρέα!
Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

H Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε: στις 14:55, 06-10-13:

Aν δεν είσαι σπίτι να δείς μια ταινία με παρέα για να την πρίξεις(ειδικά στα θρίλερ) δεν εχει νόημα!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Indie cinema - Από Fata Morgana
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-01-10 στις 04:35.
    • Cinema - Από michael92
      Το θέμα έχει λάβει 35 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-09-09 στις 11:42.
    • Καραϊσκάκη Cinema - Από Founes
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-08-05 στις 22:26.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα