Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,161 μηνύματα σε 75,690 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 330 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Google Chrome

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 10:20, 23-12-10:

οταν αποθηκευεις μια σελιδα,,στην επιφανεια εργασιας πχ..τι εικονιδιο δειχνει?
google chrome ή internet explorer ? με ποιο απο τα δυο ανοιγει ?

εχεις internet explorer 8? windows vista ή 7?

ξανακατεβασε και εγκατεστησε ξανα..τον internet explorer 8.. και πιστευω θα στρωσει ..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

koum

Διάσημο Μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O koum έγραψε: στις 10:30, 23-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από μικρή γοργόνα
δεν εχει επιλογες...το εψαξα, μαλλον αυτοματα επιλεγει το ιντερνετ
Κι όμως έχει...

Άνοιξε τον chrome ->Πάνω δεξία click-> Name:  Chrome.jpg
Views: 273
Size:  859 Bytes-> Επιλογές-> Βασικά Στοιχεία-> Προεπιλεγμένο πρόγραμμα περιήγησης: Ορισμός του Google Chrome ως προεπιλεγμένο πρόγραμμα περιήγησης-> Done.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

μικρή γοργόνα (Όλγα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H μικρή γοργόνα έγραψε: στις 19:21, 27-12-10:

Ωραια!!! ευχαριστω για την βοηθεια παιδια!!! καλες γιορτες και χρονια πολλα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H Bopajgo δεν έγραψε: στις 01:09, 11-08-11:

βοήθειααααααα!....

κατά λάθος μόλις διέγραψα έναν φάκελο που είχα δημιουργήσει με σελιδοδείκτες στον google chrome...

ξέρει κανείς αν και πώς μπορώ να τον επαναφέρω??.....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:50, 11-08-11:

Δεν νομίζω ...
Βλέπω στον bookmanager δεν υπάρχει κάτι σαν κάδος
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,536 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 19:14, 11-08-11:

ακομη πιο γρηγορο το chrome
Παράθεση

Πουπουλίνα

Τιμώμενο Μέλος

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 17,284 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε: στις 19:47, 11-08-11:

Λοιπον.Ενω μου αρεσει ο chrome,δεν μπορω να τον εχω..και αυτο γιατι.Πριν απο πολυ καιρο,τον ειχα βαλει κανονικα.Μια μερα ομως,ανοιγοντας τον,δεν ανοιγε κανονικα.Τι εννοω:Το παραθυρο δεν επιανε ολοκληρη την οθονη,αλλα ηταν κατω -κατω δεξια.Εβλεπα ενα παρα πολυ μικρο κομματι του παραθυρου-αχρηστο δηλαδη.Μαλιστα δεν εκλεινε κιολας.Τελικα..εκλεισα τον υπολογιστη..Ανοιγοντας..παλι τα ιδια ακριβως.Μετα απο απειρες προσπαθεις,τελικα απεγκατεστησα το προγραμμα.Πριν απο κανενα μηνα,ειπα να τον ανεβασω παλι να δω.Ε..στο Θεο σας..τα ιδια ακριβως.Το εγκατεστησα κανονικα..αλλα δεν εμφανιζεται ολοκληρο το παραθυρο.Δεν μπορω να το εξηγησω.Τι μ πορει να φταιει;Και αν γινεται να διορθωθει..
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Συντονιστής

Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,667 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 21:15, 11-08-11:

δεν παιζει καλυτερος browser(αν εξαιρεσουμε τον Opera) ποσο χαιρομαι που τα add-ons δε μου καλυπτουν το 60% της οθονης!το έχω καιρο τώρα και δεν μπορω να ξεκολλησω

simplicity is the most important, isn't it?
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 21:23, 11-08-11:

περιεργο προβλημα..σε οσους υπολογ.το εβαλα αψογο ειναι..
δες εδω οδηγιες για το προβλημα..
Παράθεση

mouk (Ανδρέας Μικρούτσικος)

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Θεολόγος . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O mouk έγραψε: στις 21:26, 11-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από πουπουλινα
Το εγκατεστησα κανονικα..αλλα δεν εμφανιζεται ολοκληρο το παραθυρο.Δεν μπορω να το εξηγησω.Τι μ πορει να φταιει;Και αν γινεται να διορθωθει..
Μεγιστοποίηση δοκίμασες;
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 21:27, 11-08-11:

ελα ντε..
δεν μεγιστοποιειται?
Παράθεση

Πουπουλίνα

Τιμώμενο Μέλος

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 17,284 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε: στις 21:32, 11-08-11:

οχι,..τιποτα δεν λέιτουργει.(εννοειται το δοκιμασα)Ειναι σαν να ειναι κολλημενο.

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
περιεργο προβλημα..σε οσους υπολογ.το εβαλα αψογο ειναι..
δες εδω οδηγιες για το προβλημα..
Ε..ακριβως αυτο που περιγραφει η γκουγκλ..ακριβως αυτο το προβλημα εχω και εγω.Την λυση δεν καταλαβα..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 12-08-11 στις 12:40. Αιτία: merge
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:32, 16-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από πουπουλινα
οχι,..τιποτα δεν λέιτουργει.(εννοειται το δοκιμασα)Ειναι σαν να ειναι κολλημενο.

Ε..ακριβως αυτο που περιγραφει η γκουγκλ..ακριβως αυτο το προβλημα εχω και εγω.Την λυση δεν καταλαβα..
Τσέκαρε!

Delete a file called First run in the following location. When you restart chrome, it will do all the setups again but opens in maximized mode!

C:\Users\User1\AppData\Local\Google\Chrome\Application
Δοκίμασε στο run ή στο windows explorer να γράψεις απλά "%appdata%" αν δεν καταλαβαίνεις τις αλλαγές που πρέπει να κάνεις στο url
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 17:44, 16-08-11:

Στην αρχή όταν τον εγκατέστησα ενθουσιάστηκα από την φαινομενικά γρήγορη ταχύτητα που άνοιγε τις σελίδες.
Έπειτα από 1-2 μέρες, μερικές άνοιγαν γρήγορα, μερικές άνοιγαν μέχρι τη μέση, και μετά ξαναπερίμενα να ανοίξει και η υπόλοιπη.
Όταν εγκατέστησα τον firefox από την 4 έκδοση και μετά, είδα πόσα ομαλά άνοιγαν όλες οι σελίδες.
Όταν μετρώ με το "Speedtest" μου βγάζει στο γράφημα τον Chrome με διακυμάνσεις, ενώ τον firefox με σταθερή ταχύτητα.
Δεν τον μειώνω τον Chrome, τον έχω σαν δεύτερο περιηγητή, αλλά από την 4η έκδοση και έπειτα ο Firefox με έχει κερδίσει!
Παράθεση

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H Bopajgo δεν έγραψε: στις 00:41, 20-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από iJohnnyCash
Δεν νομίζω ...
Βλέπω στον bookmanager δεν υπάρχει κάτι σαν κάδος
το φοβομουν...

anyway ευχαριστω για την απαντηση...
Παράθεση

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O Chris_Kon :D έγραψε: στις 20:25, 22-09-11:

Google Chrome ftw
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 11:01, 08-11-11:

στο html5 youtube chrome κανει πληρη οθονη τελειως.. και δεν κολλαει πια,,το φτιαξανε..

στο firefox ομως παραμενει μισο full screen ,,λετε να το φτιαξουν?

τωρα πια μονο σε html5 βλεπω βιντεο,,πολυ καθαρο και γρηγορο..

επισης στο chrome εχει διαφορετικες επιλογες για ταχυτητα κλπ απο το firefox πώς εξηγήται αυτο?
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 15:25, 08-11-11:

Ok...ερώτηση....
Έχω το chrome 15.0.874.106....αλλά ώρες ώρες μου τρώει απίστευτη μνήμη και κολλάνε τα πάντα!
Τι στα κομμάτια μπορεί να φταίει;

(να ξανά γυρίσω στο firefox δεν το κόβω...το συνήθισα και το θεωρώ πιο εύχρηστο...χμμμ...και πιο γρήγορο - χωρίς τα τελευταία κολλήματα)
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 15:30, 08-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Ok...ερώτηση....
Έχω το chrome 15.0.874.106....αλλά ώρες ώρες μου τρώει απίστευτη μνήμη και κολλάνε τα πάντα!
Τι στα κομμάτια μπορεί να φταίει;

(να ξανά γυρίσω στο firefox δεν το κόβω...το συνήθισα και το θεωρώ πιο εύχρηστο...χμμμ...και πιο γρήγορο - χωρίς τα τελευταία κολλήματα)
Αυτο το παθαινω και εγω...Συνηθως οταν εχω απειρα ταμπς ανοιχτα...Ξεκινα απο εκει πρωτα.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 15:51, 08-11-11:

Δεν μπορώ να αποχωριστώ τα ταμπς μου....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Google+ - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-04-12 στις 06:23.
    • Έτοιμη η τρίτη έκδοση του Chrome 3.0 - Από Undead
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-09-09 στις 17:05.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα