Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,372 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 362 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 21:24, 17-06-08:

Χμ, πάρε ένα προϊόν προστασίας... καλύτερα κομμωτηρίου κι όχι εμπορίου, αν είναι να τα κάνεις συχνά!
Και σιλικόνη στις άκρες.
Είδες το έντιτ μου για τις τιμές ε;
Πιστεύω, βέβαια, ότι αν σου μακρύνουν δε θα θες/χρειάζεται να τα ισιώνεις συχνά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:27, 17-06-08:

νι το είδα γιδάτσι μου και σε ευχαριστώ πολύ!
θα το ξεψαχνίσω μάλλον αύριο το site Και θα σου πω να μου πεις αν είναι

ναι... όταν μακρύνουν δεν θα είναι τόσο θέμα... μετά θα τα στεγνώνω ανάποδα με λίγο αφρό και θα γίνονται μπουκλες
για την ώρα όμως που είναι σε περίεργο μήκος κι έχει ίσα ξεκινήσει το "σπασιμο" τους... είναι άθλια χωρίς ίσιωμα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 21:28, 17-06-08:

Δε θελω να σας απογοητευσω, αλλα αν τα μαλλια σας δεν ειναι απλως ΛΙΓΟ σπαστα και τα θελετε για σουπερ ντουπερ ισιωμα, αλλα εστω κυματιστα, κατα πασα πιθανοτητα θα παει στα αχρηστα το σιδερο..οπως το δικο μου :X
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:30, 17-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Δε θελω να σας απογοητευσω, αλλα αν τα μαλλια σας δεν ειναι απλως ΛΙΓΟ σπαστα και τα θελετε για σουπερ ντουπερ ισιωμα, αλλα εστω κυματιστα, κατα πασα πιθανοτητα θα παει στα αχρηστα το σιδερο..οπως το δικο μου :X

εεεεεεεεεεεε να βάλω ένα καλαθάκι στην πόρτα σου με ταμπελάκι άχρηστα μπας και μου το δώσεις?

τα δικά μου είναι σπαστά
με ειδικό κόλπο βγαίνουν μπούκλες
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 21:30, 17-06-08:

Κουέ μου καλό θα ήταν να βάζεις πριν λίγο serum ή σιλικόνη στης άκρες για να τα προστατεύεις από την ψαλίδα. Δυστυχώς είναι πολύ εύκολο να καταστραφούν τα μαλλιά και να καούν αν δεν τα προσέξεις. Με λίγη φροντίδα όμως και με μία μάσκα κάθε εβδομάδα δε θα έχεις πρόβλημα να τα ισιώνεις συχνά.

Εμένα για παράδειγμα κράτησαν 3 μέρες από το κομμωτήριο (και κρατούσαν και παραπάνω η αλήθεια είναι αλλά έπρεπε να λουστώ). Γι αυτό ψάχνω να βρω ένα καλό σίδερο, να τα ισιώνει πολύ καλά και να μη χρειάζεται να τα φτιάχνω κάθε μέρα. Τώρα μόλις θυμήθηκα ότι η ξαδερφή μου πήρε ένα το Πάσχα και μου είπε ότι τα κάνει τέλεια, σαν κομμωτηρίου. Με την πρώτη ευκαιρία θα τη ρωτήσω και θα σας πω.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 21:31, 17-06-08:

Θέλω να δω.

Εμένα Κορπς κάθεται το ίσιωμα. Γιατί... Κι είναι σπαστά και ντεγκραντέ.
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 21:33, 17-06-08:

Την babyliss έχω κι εγώ πάντως και είναι όντως πολύ καλή. Έχει κεραμική εστία και μπορείς να ρυθμίσεις τη θερμοκρασία όσο τη θες.
Δηλαδή αυτό εξαρτάται από το πόσο σγουρή τρίχα έχεις..

Άλλο που δεν τα κάνω ποτέ ίσια, γιατί μου φεύγει η πλάτη τόσες ώρες!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 21:33, 17-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Θέλω να δω.

Εμένα Κορπς κάθεται το ίσιωμα. Γιατί... Κι είναι σπαστά και ντεγκραντέ.
Κι εμένα το ίδιο, αλλά ένα φρεσκαρισματάκι πριν φύγω από το σπίτι το θέλουν, αν τα θέλω τελείως ίσια... Κάθε φορά
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 21:35, 17-06-08:

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ηλιθιο σιδερο ισιωματος, σχεδον αχρησιμοποιητη. Τιμη συζητισιμη.

Πραγματικα αν το θελει καμια θα χαρω να κανω την καλη πραξη της δεκαετιας

(Τωρα το καλοκαιρι σγουρα κι αχτενιστα ρουλ. Shiny hippy people)
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gemini5661

Νεοφερμένος

H Gemini5661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος management . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Gemini5661 έγραψε: στις 01:02, 18-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
έχεις να προτείνεις μάρκα? κι αν ναι, ξέρεις και τι παίζει από τιμές?
εγώ έχω το bellissima της Imetec,έχει κεραμικές πλάκες και δεν καταστρέφει τα μαλλιά και σβήνει μόνο του μετά από μια ώρα (σε περίπτωση που το έχεις ξεχάσει αναμμένο).θερμαίνεται πολύ γρήγορα.Εγώ το βρίσκω πολύ καλό,έχω κάνει πολλές φορές τα μαλλιά μου και δεν έχουν καταστραφεί...αλλά έχω αυτό με τις φαρδιές πλάκες.Αν έχεις κοντά μαλλία θα σε βόλευε καλύτερα το στενό. Θα πρέπει όμως να χρησιμοποιείς και μάσκες μαλλιών για να παραμείνουν υγειή τα μαλλιά σου. Αυτό με τις φαρδιές πλάκες το πήρα 60? απο την expert,το στενό είναι λογικά φθηνότερο. αν θέλεις λεπτομέρειες,pm!!!
Παράθεση

ghelly

Δραστήριο Μέλος

H ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H ghelly έγραψε: στις 01:09, 18-06-08:

Εγώ πάλι είμαι στο αντίθετο άκρο. Εχω εντελώς ίσια μαλλιά και τα κατσάρωνα με ψαλίδι. Αλλά κάνουν όλα αυτά φρικτή ζημιά στην τρίχα και επειδη τα μάκραινα σταμάτησα. Πάντως η κομμώτρια μου με κυνηγούσε διαρκώς με τη σιλικόνη και μια κρέμα για μετά το λούσιμο.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:18, 18-06-08:

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ηλιθιο σιδερο ισιωματος, σχεδον αχρησιμοποιητη. Τιμη συζητισιμη.

Πραγματικα αν το θελει καμια θα χαρω να κανω την καλη πραξη της δεκαετιας

(Τωρα το καλοκαιρι σγουρα κι αχτενιστα ρουλ. Shiny hippy people)
για πε για πε
πόσο?
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 08:20, 18-06-08:

Δεν τα θελω τα λεφτα σου κυρια μου, να το ξεφορτωθω θελω
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:24, 18-06-08:

Δεν τα θελω τα λεφτα σου κυρια μου, να το ξεφορτωθω θελω
έλα ρε γιατί? είναι καλά τα λεφτά μου

να στο πληρώσω...
ή θες να πατσίσουμε με κανα ταψί παστίτσιο? νομίζω ζεις μόνη?
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 08:33, 18-06-08:

Το παστιτσιο σου μου ανηκει δικαιωματικα απο τοτε που σε συμβουλεψα -πολυ σωστα- να μην αλλαξεις νικ.
Το ρεπερτοριο εχει κατι σε γεμιστα που μου χουν λειψει καπως;

(Θα μας περασουν και για λιμαρια, μια εκκαθαριση παμε να κανουμε )
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:42, 18-06-08:

αμίιιιιιιιιιιι και γεμιστά έχει κι ότι θες

βασικά, πες το φαγητό που θες και θα το ετοιμάσω...
θες μουσακά? θες γεμιστά? ό,τι θες
θα σου έρθει σε έτοιμα κεσεδάκια μερίδες να μπει και στην κατάψυξη να έχεις και για άλλες μέρες
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:37, 18-06-08:

Εε, ΧΕΛΟΟΟΥ! Εγώ είχα πει πιο αποτελεσματικά πραγγγματα όταν ήθελε να αλλάξει νικ, ντάξει;; Δικό μου το παστίτσιο, κοπελιά, βρες άλλο εσύ.

Ερώτηση:
Τι κάνετε με το μπικίνι αυτές τις απαίσιες μέρες που αρχίιιζουν να βγαίνουν οι τρίχες, κοκκινίζει το δέρμα, ψιλοφαίνονται... αλλά δεν αφαιρούνται ακόμα;;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 10:40, 18-06-08:

Υπομονη :X
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:42, 18-06-08:

Καθώς επίσης και σεξ στο σκοτάδι

να.... για κάτι τέτοια είναι καλές οι μόνιμες σχέσεις
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:42, 18-06-08:

Και μόνο εγώ νιώθω incredibly νον σέξι;

Έντιτ: Ααα οκ... θενξ κουέ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες