Sex Toys

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν αυτό το θέμα είναι ίσως ..too much για εδώ, αλλά είπα να το ρισκάρω! :worry: Η durex έβγαλε κάποια καινούργια δονούμενα δαχτυλίδια που είναι φοβερά.. ειλικρινά! :clapup: Μπορείτε να τα βρείτε σίγουρα στα Hondos (δίπλα στα προφυλακτικά ;) ), πιθανόν και σε άλλα καταστήματα και στοιχίζουν 5,35? το ένα. Η συσκευασία λέει πως είναι για μία φορά μόνο και κρατάνε 20 λεπτά, αλλά νομίζω πως αντέχουν και δεύτερη (αν δεν το ..πεθάνετε την πρώτη! :D)..



(Αν είναι όντως ..too much, ας διαγραφεί πάραυτα.. Απλά ήταν μια ..εντυπωσιακή εμπειρία και έχω την χαρά της διάδοσης τώρα! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Αν κατάλαβα καλά αυτό είναι δονητής?:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αν κατάλαβα καλά αυτό είναι δονητής?

Στο κάνει δονητή, το τοποθετείς στην "βάση" και το μετατρέπει σε σείκερ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Οχι!! Ειναι δαχτυλιδι, που δονειται!

Το ειχα δει και εγω και αναρωτιομουν, kajira thanks για την πληροφορηση!!:redface::P

Αχαχα Γιαννη!! Σεικερ λεει!!! λολ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στο κάνει δονητή, το τοποθετείς στην "βάση" και το μετατρέπει σε σείκερ! :P

Δεν θα μπορούσα να το πω καλύτερα! :clapup: Και παραδόξως αρέσει πολύ ΚΑΙ στους άντρες! (τουλάχιστον ο δικός μου είχε το βλέμμα πεντάχρονου που δοκίμαζε το αγαπημένο του γλυκό όταν το ενεργοποίησα.. ω λα λα και λίγα λέω! :P)

(Παρεπιπτόντως, μπορεί να χρησιμοποιηθεί μαζί με προφυλακτικό, αλλά πρέπει να μπει πρώτα το προφυλακτικό και μετά το ..δαχτυλίδι! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3nt0r

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Άλλο ένα λιθαράκι στην πρόοδο της ανθρωπότητας,ζήτω η τεχνολογία :p:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Και δεν ένιωσε "προσβεβλημμένος" ή "λίγος" όταν του το έδωσες?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Γιατι να νιωσει ετσι βρε violetta???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Γιατί δεν είναι λίγοι οι άντρες που όταν τους προτείνεις κάποιου είδους "βοήθημα" νιώθουν ότι δεν σου αρκούν μόνοι τους...όπως είναι...και άρα για αυτό τους το ζήτησες...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ναι, οι ανασφαλεις αντρες! Μπορει της kajira να μην ειναι τετοιος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Έχετε ακούσει την διαφήμιση στο ραδιόφωνο;:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είναι λίγο προστυχέ και γελοία, σε σημείο αν είσαι λίγο χαζοχαρούμενος και σου αρέσουν τα γυμνασιακά αστεία να γελάς ΠΟΛΥ.:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
χααχαχαχ

καλό

θέλω να το δοκιμάσω :D

βασικά έχω μια ανησυχία... Παλιότερα κάναμε γυμνοί σεξ, σε λίγο θα φοράμε εκτός απο προφυλακτικα, δαχτυλίδια, σκουλαρίκια, κολιε, μπρασελέ και ποιός ξέρει τι άλλο...

πάντως εγώ σκουλαρίκια δε βάζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
underwater πεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γιατί δεν είναι λίγοι οι άντρες που όταν τους προτείνεις κάποιου είδους "βοήθημα" νιώθουν ότι δεν σου αρκούν μόνοι τους...όπως είναι...και άρα για αυτό τους το ζήτησες...:redface:

Δεν έχει τέτοια προβλήματα. Την πρώτη φορά που του έφερα παιχνιδάκι (πριν χρόνια) με κοίταξε λίγο έκπληκτος (χωρίς ζήλεια όμως ή ανασφάλεια), την επόμενη φορά όμως που με βρήκε να παίζω.. ε, πήρε μπρος! :redface::clapup: (Αυτή την φορά του είχα κλείσει και τα μάτια.. αλλά γμτ ακούγεται η δόνηση και το κατάλαβε πως ήταν αυτό επειδή είχα εκφράσει την διάθεσή μου να το δοκιμάσω..:P Πάντως το πήρε πολύ ..ξεσηκωτικά! :P)

Εντιτ: Την διαφήμιση δεν την έχω ακούσει ούτε εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Στα φαρμακεία πωλούνται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν ξέρω Helen. Λογικά ναι. Αλλά δεν θα πήγαινα σε φαρμακείο (ντρέπομαι να το ζητήσω και λίγα φαρμακεία τα έχουν πρώτη μούρη αυτά :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
underwater πεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!:D

Ρε συ δεν έχει καμιά πλοκή να πω, κάτι επιφωνήματα βγάζουν, μπορείς να φανταστείς πως περίπου είναι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Δεν ξέρω Helen. Λογικά ναι. Αλλά δεν θα πήγαινα σε φαρμακείο (ντρέπομαι να το ζητήσω και λίγα φαρμακεία τα έχουν πρώτη μούρη αυτά :D)

Έχω φίλη φαρμακοποιό! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top