Sex Toys

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
για το durex play εχω να δηλωσω οτι δεν εχει καμια διαφορα.απλα μας σπαει τα νευρα και γελαμε απο το θορυβο.σα να εχω ηλεκτρικο πουλι νιωθω.σα καλωδιωμενος :P

δεν θα θυσιαστεις λιγο αν αρεσει στην κοπελα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
το σεξ που κανουμε ειναι φανταστικο:P και η ιδια μου ειπε οτι δεν εχει καμια ουσιαστικη διαφορα, ισα ισα μας αποσυντονιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Τι θες να μάθεις; Πριν ρωτήσεις, δες το πρώτο ποστ αυτού του θεματος, μιλάω για παρόμοιο παιχνίδι με αυτό που λέω εκει :)
αααα νόμιζα πως ήταν κάτι άλλο, πως βγαλανε κατι καινούριο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Εργαλείο αλλεπάλληλων οργασμών!
12:36 18/5


Μια μητέρα τριών παιδιών, στις ΗΠΑ, εφηύρε ένα ερωτικό εργαλείο που συνδέεται με την ηλεκτρική σκούπα και μπορεί να φέρει οργασμό μέσα σε 10 δευτερόλεπτα!

Η εφευρέτρια κυρία Joanne Drysdale υποστηρίζει πως το εργαλείο της μπορεί να δώσει αλλεπάλληλους οργασμούς σε μια γυναίκα χωρίς καν να ακουμπά το δέρμα!

Το εργαλείο αποκαλείται Vortex Vibrations και συγκεντρώνει την ροή του αέρα που απελευθερώνει δημιουργώντας μια γρήγορη και απαλή δόνηση.

Η 49-χρονη καθάριζε το χαλί της όταν της ήρθε η ιδέα για το Vortex το οποίο αυτή τη στιγμή πωλείται προς 50 ευρώ το κομμάτι στην ιστοσελίδα lovehoney.co.uk.

Η κυρία Drysdale είδε ένα λαστιχάκι που είχε κολλήσει στην είσοδο της σκούπας να κινείται απαλά στην ροή του αέρα. Έβαλε το δάκτυλο της να απομακρύνει το λαστιχάκι και αισθάνθηκε έναν απαλό ερεθισμό.

«Άρχισα να σκέφτομαι πως αυτό μπορεί να χρησιμοποιηθεί. Μετά από μερικές ώρες είχα φτιάξει το πρωτότυπο. Την πρώτη φορά που δοκίμασα είχα οργασμό μέσα σε 10 δευτερόλεπτα,» είπε η κυρία Drysdale που ανέφερε ότι είχε να κάνει σεξ 15 χρόνια δηλαδή από τότε που πήρε διαζύγιο με τον σύζυγο της.

Μιχάλης Μπακ

Πηγή

:P:P:P:P
Τι γινεται εδω βρε παιδια και δεν το πηρα χαμπαρι ακομα???:whistle: :whistle: :whistle: Επειδη δυσκολευομαι να βρω την αρχη της ιστοριας , ας με διαφωτισει καποιος!!! Οσο να' ναι....κατι εχω να πω κι εγω για το θεμα......!!! Που βρισκομαστε ??? ( Μαρκα, μοντελο ,τιμη....:redface: :redface: :redface: :redface: ;) :no: :no: :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η κυρία Drysdale είδε ένα λαστιχάκι που είχε κολλήσει στην είσοδο της σκούπας να κινείται απαλά στην ροή του αέρα. Έβαλε το δάκτυλο της να απομακρύνει το λαστιχάκι και αισθάνθηκε έναν απαλό ερεθισμό.
Μηπως κατι αλλο πηγε να κανει με τη σκουπα και ντρεποταν να το πει ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
«Άρχισα να σκέφτομαι πως αυτό μπορεί να χρησιμοποιηθεί. Μετά από μερικές ώρες είχα φτιάξει το πρωτότυπο. Την πρώτη φορά που δοκίμασα είχα οργασμό μέσα σε 10 δευτερόλεπτα,» είπε η κυρία Drysdale που ανέφερε ότι είχε να κάνει σεξ 15 χρόνια δηλαδή από τότε που πήρε διαζύγιο με τον σύζυγο της.


και πολύ της πήρε για 15 χρόνια α.... ίας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
και πολύ της πήρε για 15 χρόνια α.... ίας :P

:hehe:

Τι σκέφτονται οι άνθρωποι για sex toys... Σκούπες, μπουκάλι κόκα κόλα, φρούτα... Ότι έχει ο καθένας καλό είναι ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
:hehe:

Τι σκέφτονται οι άνθρωποι για sex toys... Σκούπες, μπουκάλι κόκα κόλα, φρούτα... Ότι έχει ο καθένας καλό είναι ... :P

Για ονομααααα.....πηγαμε στο φεγγαρι προ πολλου:hmm: :hmm: κι ακομα στα φρουτα και τις σκουπες εχει μεινει ο κοσμος ????? Μηπως να της μιλησει καποιος για τα S..S..p ???:whistle: :whistle: :redface: :whistle: :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Για το durex play έχω να δηλώσω ότι είναι φοβερό!!!!:redface:
Βασικά εγώ τρελάθηκα με την δόνηση (και το δοκίμασα με στυλ...τι να μου κάνει εμένα τώρα αυτό:P) ... και ο δικός μου είπε ότι επειδή τον έσφιγγε καθυστερούσε να τελειώσει... απλά από κάποιο σημείο και μετά είπε ότι του το μούδιασε :P και το κλείσαμε...οπότε το έχουμε και για άλλη φορά ;) (δεν είναι για χόρταση :P)

Όσο για το θόρυβο..κι εγώ το άκουγα...αλλά εκείνη την ώρα δεν μπορούσε τίποτα να με αποπροσανατολίσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
lol!!!
ωστε ετσι εεεεεεε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

έλα λεεεεεεεεεε...εγώ φταίω που δίνω και λεπτομέρειες :P (απαίτησα μετά να μου εξηγήσει τι ένιωθε με λεπτομέρειες...που να ήξερε ότι εγώ θα το έκανα βούκινο :P)

lol!!!
ωστε ετσι εεεεεεε??

Ω....ναι :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εδώ εγώ άνοιξα ολόκληρο θέμα καλέ.. :hehe: (γιατί το θέμα στην αρχή είχε τίτλο Durex Play, στην πορεία απλά "ξέφυγε" η κουβέντα και το άλλαξαν :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ουπς...ναι! :lol: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μηπως κατι αλλο πηγε να κανει με τη σκουπα και ντρεποταν να το πει ; :P

Ρε παιδιά ντροπή, είπε η γυναίκα να διώξει τις αράχνες απο το σπίτι και σου λέει .... πού αλλού έχει αράχνες :hmm:
Εεεε μετά απο 15 χρόνια είχε πιάσει και εκεί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADOPOULOS

Νεοφερμένος

Ο PADOPOULOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 57 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μετα απο 15 χρονια οχι με την σκουπα θα την ευρισκε αλλα και με το φαρασι ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
μετα απο 15 χρονια οχι με την σκουπα θα την ευρισκε αλλα και με το φαρασι ακομα


:P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.

sepsis

Νεοφερμένος

Ο sepsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
μια ερώτηση παίδες:
τη σειρά durex play πού μπορούμε να τη βρούμε στην Αθηνα? σε ποιά καταστήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μια ερώτηση παίδες:
τη σειρά durex play πού μπορούμε να τη βρούμε στην Αθηνα? σε ποιά καταστήματα?

Καλως ήρθες π΄ηγαινε στην πρώτη σελίδα του θέματος και λέει τα πάντα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top