Αγαπημένοι Youtubers

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Και ο Astronio είναι πολύ καλός (μου τον έμαθε εμμέσως ο akikos που τον είχε αναφέρει σε άλλο θέμα :P)

Η οργανωση του υλικου και η παρουσιαση δυσκολων εννοιων με εναν τροπο που μπορουν να αγγιξουν και να κινησουν το ενδιαφερον ολων των θεατων ακομα και μη σχετικου με τις φυσικες και θετικες επιστημες ειναι πολυ καλος ακομα και σε σχεση με καναλια του εξωτερικου. Ειναι πολυ καλο που υπαρχουν ακομα αξιολογοι ανθρωποι που παρουσιαζουν κατι ενδιαφερον και ουσιαστικο ειδικα για τους μικρους σε ηλικια θεατες.Μεχρι στιγμης μονο σκουπιδια προβαλονται σε αυτη τη χωρα.Ευτυχως που υπαρχει και το youtube και δινεται η πληρη ελευθερια ο καθε content creator να ρυθμιζει μονος του την ποιοτητα και το περιεχομενο των video του.Γιατι σε τηλεοραση κυριως wannabe θα βγουν,η γενικα οσοι θελουν να πουν "αα βγηκα στην τηλεοραση",αλλα και φυσιολογικοι να βγουν κυριως κανενας παππους η γιαγια θα τους δει που θα γυρισει το καναλι κατα πλειοψηφια για να δει κανενα πρωιναδικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
social nerds. Για κόσμο που του αρεσει η τεχνολογια και του develoment
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.


steve terreberry
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Και ο Astronio είναι πολύ καλός (μου τον έμαθε εμμέσως ο akikos που τον είχε αναφέρει σε άλλο θέμα :P)



@Scandal Oμιλία του astronio στο TEDX

Δυστυχώς ο Αstronio δεν κάνει συχνά επεισόδια.

Ωραία σειρά είναι και το What The Fack? του Mikieus.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Η Σοφία Μουτίδου.
Αν και ηθοποιός είναι απλά τα σπάει και σαν utuber!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η Σοφία Μουτίδου.
Αν και ηθοποιός είναι απλά τα σπάει και σαν utuber!

Απαπα. Κόμπλεξ τεράστιο η Μουτίδου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Απαπα. Κόμπλεξ τεράστιο η Μουτίδου.


Ξέρω μια με μεγαλύτερο κόμπλεξ.
Τη Μαίρη Συνατσακη.
Δεν την αντέχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.

Το καλύτερο video του ελληνικού youtube. Παραγωγή, μοντάζ, σκηνοθεσία καλύτερα και από των unboxohics. Αγνοήστε το περιοχόμενο (ότι κράζει) και θαυμάστε τα ποιοτικά στοιχεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SkyBlu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SkyBlu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Δηλώνω φαν του dr. Mike, βασικά της σειράς "real doctor reacts (ιατρική σειρά)". Για πείτε και εσείς γιατροί του φόρουμ πώς σας φαίνεται.

https://www.youtube.com/channel/UC0QHWhjbe5fGJEPz3sVb6nw/playlists
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Μιας και παρακολουθώ YouTube από μικρούλα υπάρχουν άτομα που έχω ξεχωρίσει.Όσο αναφορά το comedy part μου αρέσουν ο Booyah και οι Unboxholics.Παλαιότερα έβλεπα πραγματικά τους πάντες αλλά πλέον έχουν χαλάσει σχεδόν όλοι.Σχετικά με το εκπαιδευτικό κομμάτι βλέπω καθημερινή φυσική,astronio,mad scientist,the biotech guy,smart chemistry και την καινούρια σειρά του Mikeius.Τώρα από γυναίκες βλέπω την Μάρα(Mara Samartzi),την Δανάη(Mikri Ollandeza),την Γιώτα(Gio Dreveli),την Γιούλη(BeautyaLeaks by JuL).Aπό podcaster βλέπω τον Jack Lope.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Μπλέτσας σίγουρα.Και ο χειρωτερος ο Themicorn τέλειος trash άτομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και ο Astronio είναι πολύ καλός (μου τον έμαθε εμμέσως ο akikos που τον είχε αναφέρει σε άλλο θέμα :P)

Αχ διάβαζα το θρεντ και έπεσα πάλι πάνω σε αυτό και θέλω να πω ότι πρόσφατα συνάντησα τυχαία τον Αστρόνιο. Τη πρώτη φορά δεν του μίλησα γιατί ήταν περίεργο τάιμινγκ, αλλά τη δεύτερη του είπα ότι τον βλέπω και μιλήσαμε λίγο. Πολύ θετική εντύπωση μου άφησε, ευγενέστατος, προσγειωμένος. Χάρηκα πολύ!
 

QueenMab

Νεοφερμένος

Η QueenMab αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Μόνο Hutts :thumbsup: (δεν νομίζω να τον ξέρετε όμως :/ )
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
  • Varitasium

  • electroboom

  • Dr.Peyam

  • 3Blue1Brown

  • Tech Ingredients

  • The Game Theorists

  • DM FILMS- Scary Clowns

  • John Wolfe

  • Tibees

  • Cayleigh Elise

  • nigahiga

  • Taylor Davis
  •  

    Eileen

    Τιμώμενο Μέλος

    Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
    Rick Beato και ειδικά η σειρά του "What makes this song great", όπου αναλύει την σύνθεση διάσημων τραγουδιών.
     

    Χρήστες Βρείτε παρόμοια

    Top