Λεφτά από το internet

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
φιλαράκο δεν ξέρω που τα είδες αυτά τα πράματα.εγώ δεν είπα ούτε ότι θα βγάλει κανείς τόσα λεφτά,ούτε ότι θα τα βγάλει με μια ματιά στην οθόνη.ΑΜΑ έμπαινες στον κόπο να διαβάσεις το λινκ που σε έστειλα θα διάβαζες ότι αυτά τα έβγαλε σε 2+ χρόνια.απλά αναφέρω ότι εφόσον υπάρχει ένα άτομο που τα κατάφερε τότε μπορούν να το κάνουν και άλλοι και να εισπράξουν τόσο μεγάλα ποσά,μετά από πολύ δουλειά..

Αντίθετα με σένα θα σου πω κάτι τελείως καλοπροαίρετα:επειδή δεν τα κατάφερες εσύ δεν σημαίνει ότι δεν μπορούν να το κάνουν άλλοι.

Καταρχας δεν ειμαι το φιλαρακι σου,αλλα το αντιπαρερχομαι αυτο(δεν εχει τοση σημασια)
Δεν σου ειπα ποτε να μην το κανεις.Go ahead,Be my guest.Θα χαρω πολυ εαν τελικα τα καταφερεις πραγματικα....
Απλως σου ειπα.Δεν θελω να πετας στα συννεφα(οχι οτι ειναι κακο αυτο).Γιατι μπορεις να πεσεις αποτομα...
Η υποθεση δεν ειναι ανοιγω ενα μπλογκ γραφω 2-3 μ@λ@κιουλες και τελειωσα,Θελει κοπο και χρονο και ισως να μην πετυχει.Ειναι αυτο που λενε ρισκο.
Δεν στο λεω με κακο τροπο...Αμα θες τα ακους...Αν παλι οχι..Αγνοησε με...
Μακαρι να πετυχεις...Peace
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ρε παιδιά, έχω μια σελιδούλα στο facebook με 90 κάτι χιλιάδες θαυμαστές! μπορώ να βάλω το adsense της google και εκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ρε παιδιά, έχω μια σελιδούλα στο facebook με 90 κάτι χιλιάδες θαυμαστές! μπορώ να βάλω το adsense της google και εκεί;

δεν ειναι θεμα ποσους subscribers(friends) εχεις αλλα ποσα ατομα θα μπαινουν καθε μερα στην σελιδα σου...Οχι δεν μπορεις νομιζω να βαλεις googleadsense διοτι δεν ειναι δικια σου σελιδα,κατασκευασμα το blog.ΜΠορεις να κανεις ενα site.blog και απλα να διαφημιζεις την σελιδα σου στο profile σου νομιζω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Καταρχας δεν ειμαι το φιλαρακι σου,αλλα το αντιπαρερχομαι αυτο(δεν εχει τοση σημασια)
Δεν σου ειπα ποτε να μην το κανεις.Go ahead,Be my guest.Θα χαρω πολυ εαν τελικα τα καταφερεις πραγματικα....
Απλως σου ειπα.Δεν θελω να πετας στα συννεφα(οχι οτι ειναι κακο αυτο).Γιατι μπορεις να πεσεις αποτομα...
Η υποθεση δεν ειναι ανοιγω ενα μπλογκ γραφω 2-3 μ@λ@κιουλες και τελειωσα,Θελει κοπο και χρονο και ισως να μην πετυχει.Ειναι αυτο που λενε ρισκο.
Δεν στο λεω με κακο τροπο...Αμα θες τα ακους...Αν παλι οχι..Αγνοησε με...
Μακαρι να πετυχεις...Peace

μα δεν ισχυρίστηκε κανένας ότι θα βγάλεις λεφτά εύκολα..αυτά όλα τα βγάζεις από το μυαλό σου..

όσον αφορα το facebook μάλλον λίγο δύσκολο το κόβω να μπει google adsense εκεί.Ωστόσο αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να φτιάξεις ένα blog να βάλεις εκεί google adsense και να ανεβάζεις λινκ στο γκρουπάκι σου στο facebook..θα μαζέψεις λίγο κόσμο..δεν ξέρω αν είναι αρκετός για να βγάλεις κάποια χρήματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
όσον αφορα το facebook μάλλον λίγο δύσκολο το κόβω να μπει google adsense εκεί.Ωστόσο αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να φτιάξεις ένα blog να βάλεις εκεί google adsense και να ανεβάζεις λινκ στο γκρουπάκι σου στο facebook..θα μαζέψεις λίγο κόσμο..δεν ξέρω αν είναι αρκετός για να βγάλεις κάποια χρήματα..
ακριβως οτι ειπα και εγω:D:D:D:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
ναι οκ δεν λεω πολυ πραμμα αλλα και παλι νομιζω ειναι too much.Εγω λεω για ενα μεσο χρηστη ξερω γω.Δλδ για μια επισκεψιμοτητα 50-100 ατομα για τι ποσο το μηνα μιλαμε;;;



ναι οκ αλλα και παλι αν πχ εχεις ξερω γω μια εφημεριδα(ηλεκτρονικη δωρεαν κατι σαν την citypress) για ενα συλλογο που θα εχει μια αρκετα καλη επισκεψιμοτητα(πανω απο 50 ατομα την ημερα),αξιζει να το βαλεις στο site σου;;;εχει δλδ ενα αξιοπρεπεστατο ποσο(100 το μηνα και παραπανω;;; )


επιχειρηματικο πνευμα μας βγηκες εσυ:P
με τι ασχολειτε το site??μπορεις να τον ρωτησεις κατα μεσο ορο ποσα ατομα μπαινουν καθε μερα μεσα στο site???


μα καλα τι εβαλε στο site,λιγο υπερβολικο μου φαινεται αυτο,εκτος και αν εκανε καποιο eshop...τι μαγαζι εκανε και πως λειτουργει γενικα μπορεις να μας πεις παρακαλω;;;:hmm:

δλδ μπορεουν μια φωτο να την αγορασουν πολλες φορες;;;;:hmm::hmm:ενδιαφερον:clapup::clapup::clapup:ναι οκ respect δεν λεω αλλα η ιδεα δεν αναφερεται στον μεσο χρηστη.ε ναι οκ το ξερω αυτο αλλα και παλι ποσα ατομα μιλαμε χοντρικα την ημερα για να εχουμε ενα 100αρι το μηνα;;;και τις ταινιες που τις βρηκε το παλικαρι:P

Δεν πάει με τους επισκέπτες, πάει με τα κλικ στις διαφημίσεις. 50-100 άτομα την ημέρα κατά πάσα πιθανότητα δεν θα σου άφηναν κανένα κλικ. Και γενικά άμα όλοι σου οι επισκέπτες έχουν κλικ, η Google σε μπλοκάρει. Πρέπει να έχεις συγκεκριμένη αναλογία επισκεπτών-κλικ για να μην θεωρηθούν επιτηδευμένα. 50 άτομα την ημέρα δεν είναι καθόλου καλή επισκεψιμότητα, είναι χάλια θα έλεγα. Αν έχεις από χίλια και πάνω, κάτι κουτσοκάνεις.
Ασχολειται με ενημέρωση το σάιτ του παιδιού που ανέφερα, αλλά δε λέω περισσότερα γιατί είναι από τα λίγα στο συγκεκριμένο είδος και δεν θέλω να καταλάβετε για ποιό λέω. Το πόσο που έδωσε είναι πολύ μικρό σχετικά με τις τιμές της αγοράς. Για σωστό e-shop θέλεις τουλάχιστον 15.000-20.000 ευρώ...Στο site του απλά μπαίνει κόσμος για να ενημερωθεί για μια συγκεκριμένη κατηγορία προιόντων και υπηρεσιών (απευθύνεται μόνο στο ελληνικό κοινο) και αν κάποιος ενδιαφερθει για τις σχετικές διαφημίσεις που προβάλλονται δίπλα και κάνει κλικ, αυτός παίρνει 0.10-0.30 ευρώ για κάθε κλικ. Απλό σχετικά, όπως είπα, δεν έχει δηλαδή φρου φρου κι αρώματα, είναι για πληροφόρηση καθαρά.
Ελπίζω να το ξεκαθάρισα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Δεν πάει με τους επισκέπτες, πάει με τα κλικ στις διαφημίσεις. 50-100 άτομα την ημέρα κατά πάσα πιθανότητα δεν θα σου άφηναν κανένα κλικ. Και γενικά άμα όλοι σου οι επισκέπτες έχουν κλικ, η Google σε μπλοκάρει. Πρέπει να έχεις συγκεκριμένη αναλογία επισκεπτών-κλικ για να μην θεωρηθούν επιτηδευμένα. 50 άτομα την ημέρα δεν είναι καθόλου καλή επισκεψιμότητα, είναι χάλια θα έλεγα. Αν έχεις από χίλια και πάνω, κάτι κουτσοκάνεις.
οκ αυτο με ενδιεφερε κυριως δλδ να ξερω χοντρικα ποσα ατομα.Χαλια ε,χμ ασχημο και παλι thanx για τις πληροφοριες παντως:)
Ασχολειται με ενημέρωση το σάιτ του παιδιού που ανέφερα, αλλά δε λέω περισσότερα γιατί είναι από τα λίγα στο συγκεκριμένο είδος και δεν θέλω να καταλάβετε για ποιό λέω.
ναι οκ δεν χρειαζονται περισσοτερες πληροφοριες απλα ημουν περιεργος να δω γενικα το ''θεμα'' που χρησιμοποίησε για να επιτυχει
Το πόσο που έδωσε είναι πολύ μικρό σχετικά με τις τιμές της αγοράς.
ναι οκ για αυτο δεν ξερω αλλα ναι γενικα και εγω που ρωτησα καποιον ποσα θελει να φτιαξει ενα site(ειναι αποκλειστικα και μονο αυτη η δουλεια του) μου ειπε πολλα παραπανω...
Για σωστό e-shop θέλεις τουλάχιστον 15.000-20.000 ευρώ...
:eek::eek::eek:
παίρνει 0.10-0.30 ευρώ για κάθε κλικ.
μια χαρα τον βρισκω:clapup::clapup::clapup::clapup:
Απλό σχετικά, όπως είπα, δεν έχει δηλαδή φρου φρου κι αρώματα, είναι για πληροφόρηση καθαρά.
μαι χαρα ειναι ο τυπας δεν το συζητώ και respect το αντικειμενο του:clapup::clapup::clapup:
Ελπίζω να το ξεκαθάρισα.
merci beaucoup, +1 by me:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Εγώ θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς την ιστοσελίδα https://adf.ly , αν την χρησιμοποιεί κανείς και κατά πόσο έμπιστη είναι καθώς ζητάει προσωπικά στοιχεία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,796 μηνύματα.
Εγώ θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς την ιστοσελίδα https://adf.ly , αν την χρησιμοποιεί κανείς και κατά πόσο έμπιστη είναι καθώς ζητάει προσωπικά στοιχεία. :)

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις την https://tinyurl.com/

Την έχω χρησιμοποιήσει, κάνει αμέσως το ίδιο πράγμα και δεν ζητάει προσωπικά στοιχεία. Έχω φτιάξει urls εδώ και ένα χρόνο και παίζουν ακόμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις την https://tinyurl.com/

Την έχω χρησιμοποιήσει, κάνει αμέσως το ίδιο πράγμα και δεν ζητάει προσωπικά στοιχεία. Έχω φτιάξει urls εδώ και ένα χρόνο και παίζουν ακόμα. :)

Και πως κερδίζεις χρήματα με αυτόν τον τρόπο; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,796 μηνύματα.
Και πως κερδίζεις χρήματα με αυτόν τον τρόπο; :/

Το νου σου στα λεφτά εσύ! :P Δεν κερδίζεις κάτι άμεσο παρά την εξυπηρέτηση να στέλνεις στους υποψήφιους αναγνώστες σου, πελάτες σου, φίλους σου, θαυμαστές σου, λινκάκια που διαβάζονται γρήγορα και φαίνονται πιο σουλουπωμένα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Το νου σου στα λεφτά εσύ! :P Δεν κερδίζεις κάτι άμεσο παρά την εξυπηρέτηση να στέλνεις στους υποψήφιους αναγνώστες σου, πελάτες σου, φίλους σου, θαυμαστές σου, λινκάκια που διαβάζονται γρήγορα και φαίνονται πιο σουλουπωμένα. :D


χαχαχα δεν συμφέρει και δεν κερδίζεις κάτι αν το κάνεις! απλά λιγότερο χώρο στα μηνύματα σου και μικρότερα λινκ :(
με τέτοιους καιρούς, που άλλου ναναι τα μυαλά;;; :P σάμπως μας περισσεύουν κιόλας;;; δεν είμαστε όλοι πάγκαλοι στην Ελλάδα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
To adf.ly μια χαρά πληρώνει και ξέρω αρκετούς που το εκμεταλλεύονται με τον κλασσικό πλέον τρόπο του "Βρέθηκε φάντασμα/ποκεμον/τέρας λοχ νες/εξωγήινος/κλπ, κάνε like & share να δεις", "αυτοκτονησε/κρεμάστηκε/πέθανε όταν είδε αυτό μέσα στο σπίτι της", "δείτε τη νέα γυμνή φωτογράφιση της Τζούλιας/Ντούβλη/Μπάστα/κλπ" και τα σχετικά.
Οχι τρελά λεφτά, αλλά πληρώνει στην ώρα του ποσά αναλογα με τη χώρα προέλευσης των κλικ (πάνω από $5 στα βάζουν αυτόματα στο PayPal, πιό κάτω δεν μπορείς να τα πάρεις. Μιλάμε για κλάσματα cent πολλές φορές ανά κλικ.).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
To adf.ly μια χαρά πληρώνει και ξέρω αρκετούς που το εκμεταλλεύονται με τον κλασσικό πλέον τρόπο του "Βρέθηκε φάντασμα/ποκεμον/τέρας λοχ νες/εξωγήινος/κλπ, κάνε like & share να δεις", "αυτοκτονησε/κρεμάστηκε/πέθανε όταν είδε αυτό μέσα στο σπίτι της", "δείτε τη νέα γυμνή φωτογράφιση της Τζούλιας/Ντούβλη/Μπάστα/κλπ" και τα σχετικά.
Οχι τρελά λεφτά, αλλά πληρώνει στην ώρα του ποσά αναλογα με τη χώρα προέλευσης των κλικ (πάνω από $5 στα βάζουν αυτόματα στο PayPal, πιό κάτω δεν μπορείς να τα πάρεις. Μιλάμε για κλάσματα cent πολλές φορές ανά κλικ.).


Σε ευχαριστώ πολύ:) Όσα καινα βγάζει κανείς με αυτόν τον τρόπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
στο blog μου το καλοκαίρι έβγαζα κάποια λεφτά το μήνα. Απλά το παράτησα τώρα και δε βγάζω πολλα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Οχι τρελά λεφτά, αλλά πληρώνει στην ώρα του ποσά αναλογα με τη χώρα προέλευσης των κλικ (πάνω από $5 στα βάζουν αυτόματα στο PayPal, πιό κάτω δεν μπορείς να τα πάρεις. Μιλάμε για κλάσματα cent πολλές φορές ανά κλικ.).
αν δεν τα φτασεις σε ενα μηνα τα click που χρειαζονται για 5$ τοτε στα κραταει(αυτα δλδ που χρειαζονται για να συγκεντρωθει το ποσο για τον επομενο);;;
στο blog μου το καλοκαίρι έβγαζα κάποια λεφτά το μήνα. Απλά το παράτησα τώρα και δε βγάζω πολλα :(
ποσα ατομα χοντρικά,ποσα χρηματα-χοντρικά- και ποση επισκεψημοτητα-χοντρικά-???( αν μπορεις να πεις και δεν υπαρχει θεμα πες και πραγματικα νουμερα,για να καταλαβουμε πως λειτουργει και γενικα να βγαλουμε συμπερασματα....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
αν δεν τα φτασεις σε ενα μηνα τα click που χρειαζονται για 5$ τοτε στα κραταει(αυτα δλδ που χρειαζονται για να συγκεντρωθει το ποσο για τον επομενο);;;
Ναι, στα κρατάει. Δεν ξέρω αν υπάρχει χρονικό περιθώριο που να παραγράφονται, αλλά όταν ξεκίνησε το adf.ly έλεγε ότι δεν τα χάνεις (ποτέ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
ποσα ατομα χοντρικά,ποσα χρηματα-χοντρικά- και ποση επισκεψημοτητα-χοντρικά-???( αν μπορεις να πεις και δεν υπαρχει θεμα πες και πραγματικα νουμερα,για να καταλαβουμε πως λειτουργει και γενικα να βγαλουμε συμπερασματα....)
:hmm: Όταν άνοιξα το blog για 8 μήνες που το δούλευα αρκετά έβγαλα 12 ευρώ (συνολικά). Τα προηγούμενα Χριστουγεννα άρχισα να βγάζω 9 ευρώ το μήνα. Μάιο- Ιούνιο- Άυγουστο έβγαλα 30- 50+ ευρώ το μήνα. Τώρα που το παράτησα κάπως βγάζει 2-6 ευρώ το μήνα. Δεν ήταν πολλά αλλά όσο ασχολείσαι τόσο μπαίνει κόσμος και τόσο κερδιζεις. Πάντως δε το συνιστώ καθόλου το blogspot.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ναι, στα κρατάει. Δεν ξέρω αν υπάρχει χρονικό περιθώριο που να παραγράφονται, αλλά όταν ξεκίνησε το adf.ly έλεγε ότι δεν τα χάνεις (ποτέ).
οκ thanx;)

:hmm: Όταν άνοιξα το blog για 8 μήνες που το δούλευα αρκετά έβγαλα 12 ευρώ (συνολικά).
οταν λες πολυ εννοεις 3-4 ωρες την ημερα σωστα;;;
Τα προηγούμενα Χριστουγεννα άρχισα να βγάζω 9 ευρώ το μήνα.
μια χαρα σε βρισκω.Στο blog λες μονο αποψεις σου ή γενικα και ειδησεις ξερω 'γω;;;
Μάιο- Ιούνιο- Άυγουστο έβγαλα 30- 50+ ευρώ το μήνα.
μια χαρα:clapup::clapup::clapup::clapup:(ατομα δεν θυμασαι πανω κατω ποσα ηταν;;;)
Τώρα που το παράτησα κάπως βγάζει 2-6 ευρώ το μήνα.
και παλι ειναι ενα αξιοσεβαστο ποσο για να κανεις το χομπι σου(ενα δωρεαν καφεδακι δεν με χαλαει ποτε:D)
Πάντως δε το συνιστώ καθόλου το blogspot.
ναι οκ ειναι καπως δυσκολο να εδραιωθείς να πουμε την αληθεια....:/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top