• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Οι επιπτώσεις του καπνίσματος στην υγεία

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Α! Και να καπνίζετε όσο θέλετε, αλλά όχι μέσα στην μούρη μου, εγώ τι φταίω? Έχω επιλέξει να έχω καθαρά πνευμόνια:)

Αν σε ειχα κορη μου και μου το λεγες αυτο καταμουτρα, εγω θα το κοβα. Δεν ξερω πως, αλλα θα το κοβα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Αν σε ειχα κορη μου και μου το λεγες αυτο καταμουτρα, εγω θα το κοβα. Δεν ξερω πως, αλλα θα το κοβα.:)

Το είχα πει αρκετές φορές:D:D Η απάντηση που έπαιρνα: Πάνε στο δωμάτιο σου ρε Ίλια δεν γίνεται να μην καπνίζω".
Ε μετά από 4 χρόνια έβγαινε στο μπαλκόνι:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Α! Και να καπνίζετε όσο θέλετε, αλλά όχι μέσα στην μούρη μου, εγώ τι φταίω? Έχω επιλέξει να έχω καθαρά πνευμόνια:)
Βάστα μην είσαι στον...ιδιωτικό χώρο μερικών μερικών (προλεταριάτο) εκεί ο καημός είναι μεγάλος, δεν γίνεται να μην ανάψουν τσιγάρο!
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Βάστα μην είσαι στον...ιδιωτικό χώρο μερικών μερικών (προλεταριάτο) εκεί ο καημός είναι μεγάλος, δεν γίνεται να μην ανάψουν τσιγάρο!
;)

Ώστε δεν γίνεται? Και για ποιο λόγο να υπομένω εγώ τον καπνό και τις συνέπειες του? Αν ήθελα θα κάπνιζα από μόνη μου Δαίμονα;) Δεν πάει έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Ώστε δεν γίνεται? Και για ποιο λόγο να υπομένω εγώ τον καπνό και τις συνέπειες του? Αν ήθελα θα κάπνιζα από μόνη μου Δαίμονα;) Δεν πάει έτσι!
Πάει όμως για τον....φάντα! Απλά αποφεύγεις τέτοιους τύπους και τους...χώρους τους ;)
Αν δεν επιτρέπεται σε ιδιωτικό χώρο, που επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πάει όμως για τον....φάντα! Απλά αποφεύγεις τέτοιους τύπους ;)

O φάντα γουστάρει να κάτσει σπίτι του να ανάψει το μάλμπορο το μαλακό του να πιεί τη μπύρα του τη κορόνα να δει τη ταινία του γκας βαν σαντ να διαβάσει και το δεκαήμερο του βοκκάκιου που πήρε free από την ελευθεροτυπία και να μην έχει κανένα δαίμονα να νομίζει ότι πρέπει να του κάνε κουμάντο στο δικό του χώρο και να αποφασίσει για αυτόν χωρίς αυτόν. Επίσης, ο φάντα όταν βγαίνει έξω ανάβει τσιγάρο όταν βρίσκει τασάκι και δεν έχει απαγορευτικό σήμα aka επιτρέπεται. Αν κάποιος πηγαίνει σε χώρους που επιτρέπεται το κάπνισμα αλλά δεν θέλει να καπνίζουν αυτό είναι λάθος και ο φάντα θα καπνίσει και αν ο αντικαπνιστής του κάνει παράπονα ο φάντα θα του πει να μιλήσει στον ιδιοκτήτη του χώρου καθώς δεν είναι αυτός ο οποίος έκανε μαγαζί για καπνιστές. Επίσης ο φάντα όταν πηγαίνει σε σπίτια μη καπνιστών σέβεται την επιθυμία τους και δεν ανάβει τσιγάρο όπως και σε κλειστούς δημόσιους χώρους (τώρα πια). Γενικότερα ο φαντά αντιλαμβάνεται το πρόβλημα των μη καπνιστών όταν και αυτοί δεν γίνονται παρανοϊκοί

Ο δαίμονας από την άλλη λέει για άλλη μια φορά ατάκες για να τις πει. Μπαρμπα δαίμων μην ανησυχείς δεν σημαίνει ότι είσαι φλώρος επειδή δεν καπνίζεις μην δικαιολογείσαι (relax and take it easy baby) 3η φορά στο λέω

Ώστε δεν γίνεται? Και για ποιο λόγο να υπομένω εγώ τον καπνό και τις συνέπειες του? Αν ήθελα θα κάπνιζα από μόνη μου Δαίμονα;) Δεν πάει έτσι

Αν είσαι σπίτι σου ή σε κλειστό δημόσιο χώρο του λες να μην καπνίζει. Αν είσαι σε μαγαζί που δεν έχει χώρο για μη καπνιστές φεύγεις, αυτός θα χάσει λεφτά. Αν δεν σ' αρέσει η μυρωδιά του καπνού και έχεις καπνιστές φίλους α) πες τους να το μειώσουν μπροστά σου β) φρόντισε να βρεις άλλες παρέες αν σε επηρεάζει τόσο πολύ και δεν βάζουν μυαλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
O φάντα γουστάρει
ο φάντα όταν βγαίνει έξω
ο φάντα όταν πηγαίνει σε σπίτια
Γενικότερα ο φαντά αντιλαμβάνεται
Καλά, άναψε ένα τσιγάρο τώρα και άνοιξε μια σελίδα (ότι ναναι man)
'Οπως συμβουλεύει ο remp τους.....προακτέους του! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Καλά, άναψε ένα τσιγάρο τώρα και άνοιξε μια σελίδα (ότι ναναι man)
'Οπως συμβουλεύει ο remp τους.....προακτέους του! :P

Oks πάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Mη ξεχάσεις να βγάλεις τον (περιττό) αέρα από τα πνευμόνια..... φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :D
Εγώ πάντως που δεν κάπνισα ποτέ, θεωρώ τη συγκεκριμένη συνήθεια εντελώς καπέλωμα, σαν εκείνα που καταδικάζει η ιδεολογία που...ασπάζεσαι! ;)

Κόφτο, να βρεις την υγειά σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Mη ξεχάσεις να βγάλεις τον (περιττό) αέρα από τα πνευμόνια..... φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :D
Εγώ πάντως που δεν κάπνισα ποτέ, θεωρώ τη συγκεκριμένη συνήθεια εντελώς καπέλωμα, σαν εκείνα που καταδικάζει η ιδεολογία που...ασπάζεσαι! ;)

Κόφτο, να βρεις την υγειά σου!

Πολυτιμες οι "πατρικες" νουθεσιες, μονο που τεινουν να παρουν μορφη υστεριας...:redface:
Χαλαρωστε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Πολυτιμες οι "πατρικες" νουθεσιες, μονο που τεινουν να παρουν μορφη υστεριας...:redface:
Χαλαρωστε...:)
Παρερμηνεύεις ως συνήθως, δεν είναι ηθικά παραγγέλματα, αλλά επισημάνσεις για όποιους παρακολουθούν τον βίο και πολιτεία του εν λόγω.....καπνιστή! ;)

Άσε με να δουλέψω τώρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
O φάντα γουστάρει να κάτσει σπίτι του να ανάψει το μάλμπορο το μαλακό του να πιεί τη μπύρα του τη κορόνα να δει τη ταινία του γκας βαν σαντ να διαβάσει και το δεκαήμερο του βοκκάκιου που πήρε free από την ελευθεροτυπία και να μην έχει κανένα δαίμονα να νομίζει ότι πρέπει να του κάνε κουμάντο στο δικό του χώρο και να αποφασίσει για αυτόν χωρίς αυτόν. Επίσης, ο φάντα όταν βγαίνει έξω ανάβει τσιγάρο όταν βρίσκει τασάκι και δεν έχει απαγορευτικό σήμα aka επιτρέπεται. Αν κάποιος πηγαίνει σε χώρους που επιτρέπεται το κάπνισμα αλλά δεν θέλει να καπνίζουν αυτό είναι λάθος και ο φάντα θα καπνίσει και αν ο αντικαπνιστής του κάνει παράπονα ο φάντα θα του πει να μιλήσει στον ιδιοκτήτη του χώρου καθώς δεν είναι αυτός ο οποίος έκανε μαγαζί για καπνιστές. Επίσης ο φάντα όταν πηγαίνει σε σπίτια μη καπνιστών σέβεται την επιθυμία τους και δεν ανάβει τσιγάρο όπως και σε κλειστούς δημόσιους χώρους (τώρα πια). Γενικότερα ο φαντά αντιλαμβάνεται το πρόβλημα των μη καπνιστών όταν και αυτοί δεν γίνονται παρανοϊκοί

(relax and take it easy baby)

Πωπω.. παιδια.
Αυτος με φουντωσε τωρα.
Ε ρε οταν θελει ο σκορπιος.... τυφλα να χουν τα υπολοιπα του ζωδιακου.:pfff:


Ενταξει ειπα να ελαφρυνω το κλιμα.:teasing:


Πολυτιμες οι "πατρικες" νουθεσιες, μονο που τεινουν να παρουν μορφη υστεριας...:redface:
Χαλαρωστε...:)

Σωστο. Βρε Δαιμονα, καπνιζες ποτε μανιωδως και συνεβη τιποτα και μας το κρυβεις και γιαυτο τοση επιμονη?
Δε διαφωνω πως ειναι κακο, δε βρισκω τιποτα θετικο στο τσιγαρο. Ομως εχει ενα θετικο που πατα ολα τα υπολοιπα. Ειναι απολαυση. Κι εμενα με ενοχλουν τα κηρυγματα, αν και τις περισσοτερες φορες οταν μου τα κανουν, τους κοροιδευω.:P Αλλα να το ιλιακι απο πανω με στριμωξε για τα καλα. Αλλα αν σεβεται ο ενας τον αλλο δε νομιζω να υπαρχει θεμα. Τωρα αν ενοχλει το τσιγαρο σε δημοσιους χωρους οπου δεν εχει απαγορευτικο, ε τι να πω, οι μη καπνιστες ας πατε σταρπμπακς, που εκει δε καπνιζουν ουτως η αλλως. Αμα το απαγορεψουν θα το αποδεκτω, θα το συνηθισω, δε θα κανω σαν υστερικη.
Περισσοτερη υστερια με πιανει οταν δεν εχω τσιγαρα και πρεπει να παω να αγορασω, παρα αν μου το απαγορευουν σε δημ. χωρους. Εκει τουλαχιστον εχω επιλογη, να βγω η να μη βγω εκει.

Ε μετά από 4 χρόνια έβγαινε στο μπαλκόνι:P:P

Οφειλεις ομως να της αναγνωρισεις οτι εκανε ουσιαστικη προσπαθεια.
Ξερεις τι ειναι να καπνιζεις Δεκεμβρη μηνα να σε τρωει το αγερι και τ αγιαζι και να μην μπορεις να απολαυσεις το τσιγαρακι σου με το κρασακι σου στα ζεστα του καναπε σου? Μπραβο στη μαμα, το εκανε για εσενα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Παρερμηνεύεις ως συνήθως, δεν είναι ηθικά παραγγέλματα, αλλά επισημάνσεις για όποιους παρακολουθούν τον βίο και πολιτεία του εν λόγω.....καπνιστή! ;)

Άσε με να δουλέψω τώρα :)

Σοβαρα?!
Εσυ εκφραζεις τις διαπιστωσεις σου με προστακτικη?:confused:

Και το "αφεντικο" στην εργασια "καπελωμα" ειναι. Μηπως ολοι οι "αριστεροι" να γινουν ελευθεροι επαγγελματιες?

Το εαν παρερμηνευω ή οχι, ειμαι πολυ σιγουρη πως το γνωριζεις εξισου καλα με μενα...
Ξερεις, δε υπαρχει καμμια αναγκη να εχεις παντα τον τελευταιο λογο.
Tο κεφαλια μεσα και τζους!:P



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σοβαρα?!
Εσυ εκφραζεις τις διαπιστωσεις σου με προστακτικη?:confused:

Και το "αφεντικο" στην εργασια "καπελωμα" ειναι. Μηπως ολοι οι "αριστεροι" να γινουν ελευθεροι επαγγελματιες?

Το εαν παρερμηνευω ή οχι, ειμαι πολυ σιγουρη πως το γνωριζεις εξισου καλα με μενα...
Ξερεις, δε υπαρχει καμμια αναγκη να εχεις παντα τον τελευταιο λογο.

Βαλε καμια παραθεση γιατι θα πλακωθουμε σε λιγο.:P:P
Ταυτοχρονα γραφαμε... καρμικη η σχεση μας.:inlove:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Επίσης ο φάντα όταν πηγαίνει σε σπίτια μη καπνιστών σέβεται την επιθυμία τους και δεν ανάβει τσιγάρο όπως και σε κλειστούς δημόσιους χώρους (τώρα πια). Γενικότερα ο φαντά αντιλαμβάνεται το πρόβλημα των μη καπνιστών όταν και αυτοί δεν γίνονται παρανοϊκοί

Χαχαχα σοβαρά ε? Εγώ γιατί δεν έχω δει να εφαρμόζεται πουθενά αυτός ο.. νέος νόμος!
Και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω ένα πράγμα.. Γιατί να υπάρχουν χώροι για μη καπνιστές και να μην υπάρχουν χώροι για καπνιστές? Έχουν αντιστραφεί οι ρόλοι.. Πλέον φυσιολογικό θεωρείται να καπνίζεις. Και γιατί εγώ να μην μπορώ να χαρώ το οποιοδήποτε μαγαζί, παρά μόνο το σταρμπακς? Δεν κατάλαβα δηλαδή από πότε πρέπει να απολογούμαι επειδή ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ?
Άντε η νοοτροπία του Έλληνα φταίει για όλα. Αν πας σε άλλες χώρες σούζα είναι όλοι.. Τους βλέπεις να βγαίνουν από τις καφετέριες για να καπνίσουν στον δρόμο.. Σέβονται τους ανθρώπους που έχουν επιλέξει, ότι έχουν επιλέξει, και δέχονται τις επιπτώσεις του τσιγάρου "όχι σε δημόσιους χώρους". Κάτι που προφανώς δεν σέβονται οι Έλληνες.
Υ.Γ. Δεν μιλάω για εσάς εδώ αλλά γενικά για όλους αυτούς που φυσάνε πάνω μου τον καπνό τους στα καφέ. Λες και έχω όρεξη εγώ να μποχάνε μετά τα μαλλιά μου:mad:

Οφειλεις ομως να της αναγνωρισεις οτι εκανε ουσιαστικη προσπαθεια.
Ξερεις τι ειναι να καπνιζεις Δεκεμβρη μηνα να σε τρωει το αγερι και τ αγιαζι και να μην μπορεις να απολαυσεις το τσιγαρακι σου με το κρασακι σου στα ζεστα του καναπε σου? Μπραβο στη μαμα, το εκανε για εσενα.:)
Εντάξει δεν λέω.. Εγώ της στέρησα και το δικαίωμα να καπνίζει στο σπίτι της. Δεν πειράζει καλά της έκανα! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οσο μας επιτρεπουν, τοσο θα καπνιζουμε. Αλυσιδα πανε αυτα.
Ας φροντισει το κρατος να επιδοτησει χωρους και καταλληλες συνθηκες για ολους.
Εσυ δε φταις να μποχανε τα μαλλια σου, αλλα ουτε εγω φταιω να μου κανουν μονιμως παρατηρησεις για κατι που εχω επιλεξει για μενα.
Ουτε το ενα ειναι σωστο, αλλα ουτε και το αλλο. Περα απο τους καταλληλους χωρους, οφειλεται να υπαρχει σεβασμος. Στα σταρμπακς πχ δεν αναβω τσιγαρο, ξερω πως απαγορευεται. Δε σεβομαι? Σεβομαι. Οποτε ας μην τα βαζουμε με τους λαθος ανθρωπους.
Το να ρθει καποιος στα Σταρμπακς κι αναψει τσιγαρο και βαλει και τις φωνες επειδη ετσι γουσταρει, να καταλαβω ναι, δε σεβεται τιποτα.
Το να μου απαγορεψει ενας πελατης να καπνισω οταν το τραπεζι στο καφε εχει τασακι και δεν εχει απαγορευτικο για το τσιγαρο, δε θα το δεχτω. Εκτος εαν ο τροπος του μου αρεσει τοσο πολυ και το κανω πιο περα η καθισω αλλου. Ισως, με δυσπιστια αυτο για ναμαι ειλικρινης, ισως το σβησω κι αυτο για χαρη του και φιλοτιμια χαριν της ευγενιας του. Οπως και στο σπιτι μου, αν μου ζητουσε μελος της οικογενειας μου να μην καπνιζω, θα το εκανα κι εγω εξω κι αυτο γιατι ασπαζομαι τον ανθρωπο μου.
Οφειλω ομως να ομολογησω πως με ενοχλει απεριοριστα να μου κανουν υποδειξεις οταν ειμαι νομιμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Μα ακριβώς γι'αυτό εγώ δεν μίλησα για εσένα και μίλησα γενικά.
Γενικά είπα ότι δεν υπάρχει σεβασμός, ούτε από τους καπνιστές(τους περισσότερους), ούτε και από τους μη(τους περισσότερους).
Δεν είναι σωστό να φυσάς στην μούρη του άλλου τον καπνό σου αλλά δεν είναι και σωστό να μιλάς με αγένεια και να απαιτείς πράγματα.. Αυτά πάνε πακέτο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Tο κεφαλια μεσα και τζους!:P
Παρακαλώ, γίνετε πιό...σαφής! Ποιά κεφάλια, και που....μέσα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Παρακαλώ, γίνετε πιό...σαφής! Ποιά κεφάλια, και που....μέσα; :confused:

Παρατηρησες οτι δε σε αφηνουμε να εργαστεις.
Ε, υπαρχει η εκφραση "βαζουμε τα κεφαλια μεσα" που δηλωνει οτι ειναι ωρα για σκληρη δουλεια...n'est-ce pas
?:P
Το "τζους" φανταζομαι δε χρειαζεται υποτιτλους, σωστα?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top