Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,732 μέλη και 2,437,877 μηνύματα σε 76,550 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 331 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Swinging: ανταλλαγή ερωτικών συντρόφων

Ποια η άποψη σας για το swinging;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 105)
Θα ήθελα να το κάνω σίγουρα
19
18,10%
Θα ήθελα να το δοκιμάσω αλλά μέχρι εκεί
11
10,48%
Θα ήθελα να πάω στο club μόνο, από περιέργεια
10
9,52%
Δεν θα το έκανα με τίποτα
49
46,67%
Είμαι ο κουμπάκιας και δεν έχω άποψη
7
6,67%
Το έχω κάνει
9
8,57%

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,854 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 16:48, 17-10-13:

χαχαχαχαχα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,425 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 16:56, 17-10-13:

Γέλα κυρία μου. Όμως τα περισσότερα ζευγάρια που το δοκίμασαν, λένε ότι μετά από τέτοιες εμπειρίες καθένας δέθηκε πολύ περισσότερο με το ταίρι του.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,854 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 16:57, 17-10-13:

Γελάω με το τρόπο του μωρέ, σταμάάάάάάτα να μου τη λες πιαααα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 18:39, 17-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Γέλα κυρία μου. Όμως τα περισσότερα ζευγάρια που το δοκίμασαν, λένε ότι μετά από τέτοιες εμπειρίες καθένας δέθηκε πολύ περισσότερο με το ταίρι του.
Ή θα δεθείς τέρμα, ή θα δώσεις ένα... τέρμα μια και καλή.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 18:52, 17-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias

Το προβλημα ομως θα ναι οταν η κοπελα/γυναικα σου, μετα την πρωτη εμπειρια swinging, θα σου ζηταει επανειλημμένα να ξαναπαρεις τηλεφωνο το Μητσο και τη Μαρικα για ενα 2ο round, 3ο, 4ο κοκ. Εκει να δεις δεσιμο
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NatashaLP (Αναστασία)

Νεοφερμένος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H NatashaLP έγραψε: στις 02:58, 28-10-13:

Φαση θα ειχε
Αλλα φυσικα θα ηθελα πρωτα να εξακριβωσω
οτι ο συντροφος της αλληνης δεν θα με κολλησει τιποτα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,425 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 12:32, 28-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από NatashaLP
Φαση θα ειχε. Αλλα φυσικα θα ηθελα πρωτα να εξακριβωσω οτι ο συντροφος της αλληνης δεν θα με κολλησει τιποτα
Ποτέ δεν μπορεί να υπάρξει απόλυτη σιγουριά γι αυτό, ούτε ακόμα και για τον δικό μας σύντροφο. (Το ρίσκο είναι μια από τις ομορφιές της ζωής). Πάντως για τις υποθέσεις ανταλλαγών, υπάρχουν κάποια βασικά μέτρα ασφάλειας: 1ον: Δεν θα το κάνουμε με ένα ζευγάρι που τυχαία μόλις γνωρίσαμε σε ένα bar, 2ον: (και κυριώτερον) στις περιπτώσεις αυτές το προφυλακτικό είναι απαραίτητο και υποχρεωτικό και 3ον: Τους κανόνες για το μέχρι πού θα φτάσουμε, τους βάζουμε εμείς.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    fretoe, konstantinantia