House M.D.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Εμενα παλι μου αρεσε παρα πολυ το τελος,πως θα μπορουσε να μην μου αρεσει αλλωστε ο Ηouse,αλλα θα ηθελα να γυρνουσε η Cuddy...
ναι,θα ηταν κλισε τοτε αλλα θα μου αρεσε!! ;) τους ηθελα μαζι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Προσωπικά μού φάνηκε υπέροχο. Είδαμε το House σε στιγμές ειλικρίνειας με τον εαυτό του, και εκεί που όλοι πίστευαν ότι θα μείνει μόνος χωρίς κανέναν, κι άλλη ανατροπή. Δεν πίστεψα ότι πέθανε, μέχρι τη στιγμή που είπε ο Foreman ότι το πτώμα επιβεβαιώθηκε αλλά και πάλι δεν ήμουν σίγουρος. Λάτρεψα το τέλος, και λάτρεψα επίσης τη σκηνή στην οποία παραδέχεται τη δειλία του, και παρ' όλα αυτά λέει "...but I can change" ενώ ο ίδιος νωρίτερα είχε υποστηρίξει πως οι άνθρωποι δεν αλλάζουν, και όχι μόνο σε αυτό το επεισόδιο αλλά σε πολλά σημεία ολόκληρης της σειράς.

Μόλις άκουσα ότι τελειώνει, ευχήθηκα να έχει καλό τέλος γιατί κατά τη γνώμη μου δε θα άξιζε αλλιώς, και νομίζω ότι πήρα αυτό που ήθελα. Και ακόμα πιο σημαντικά: όχι όπως το περίμενα. Τι να πω, μπράβο στο δημιουργό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Θελω να την ξαναδω !!Δεν ειχα δει τα τελευταια επεισοδια...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top