Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,558 μέλη και 2,432,228 μηνύματα σε 76,219 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 411 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χρειάζομαι βοήθεια σε ασκήσεις μαθηματικών

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 00:38, 15-01-10:

f(x) = 1/3 * π * r^2 * h

με r ανεξάρτητη μεταβλητή μικρότερη του 6 και h δεύτερη ανεξάρτητη μεταβλητή μικρότερη του 12

για ποιες τιμές των δύο μεταβλητών έχω ολικό μέγιστο

προσφέρεται αμοιβή
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 19:58, 26-10-10:

Ξέρει κανείς πως λύνεται κάτι τέτοιο:

Aκέραιες ρίζες θέλει λέει ο αρχηγός.

πς: επείγον.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 20:00, 26-10-10:

Ετσι οπως ειναι??? Δεν λυνεται...

Πρεπει να χεις σιγουρα αλλες 2 εξισωσεις αν και το χ και το y και το z ειναι αγνωστοι...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 20:04, 26-10-10:

Eίσαι μικρός ακόμη,
θα μάθεις.

Γκούγκλισε: διοφαντικές εξισώσεις!

Άλλος κανείς;
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 20:09, 26-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Eίσαι μικρός ακόμη,
θα μάθεις.

Γκούγκλισε: διοφαντικές εξισώσεις!

Άλλος κανείς;
Σου χω προφανεις παντως αν θελει ακεραιες...
Για z=3, τοτε x=4 και y=5 ή το αντιθετο...
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 20:12, 26-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Σου χω προφανεις παντως αν θελει ακεραιες...
Για z=3, τοτε x=4 και y=5 ή το αντιθετο...
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 20:14, 26-10-10:

Α ναι... Κανοντας την αναζητηση στο google που μου ειπες, δεν πηρα ιδιαιτερη βοηθεια για την εξισωση... Αλλα το κοφτερο μου μυαλο βρηκε προφανη...
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 20:19, 26-10-10:

Η προφανής είναι η (χ,ψ,ζ)=(0,0,0).
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 20:23, 26-10-10:

Η προφανής είναι η (χ,ψ,ζ)=(0,0,0).
Αυτη ειναι ξενερωτη ομως...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 20:24, 26-10-10:

Πείτε ρε! Ξέρει κανείς;
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 20:47, 26-10-10:

Εγώ ήμουν θεωρητική.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 01:54, 27-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Εγώ ήμουν θεωρητική.
Αχ καημενη, περαστικα!!
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 01:31, 08-11-10:

Ξέρει κανείς πως λύνεται κάτι τέτοιο:

Aκέραιες ρίζες θέλει λέει ο αρχηγός.

πς: επείγον.
Πάει η εικόνα,
πάει και η διορία.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια