Αστεία παρατσούκλια, ονόματα και τίτλους που γνωρίζετε

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πείτε κάποιο όνομα επίθετο,παρατσούκλι και τίτλο που έχετε ακούσει και σας έκανε εντύπωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Παιδιά έχουμε μια στη σχολή που το επίθετο της είναι Καραμαλακίδου :rofl:

Πάντως ήταν βλακεία αυτό που έγινε είμασταν στο αμφιθέταρο και έτσι όπως φώναζαν απο μια κατάσταση τα ονόματα μόλις είπαν το επίθετο της αρχίσαμε όλοι να γελάμε :redface: δεν ήταν σωστό το ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Καθηγητής στη σχολή μας με όνομα "Τσιμπούκης"
και το μάθημά του είναι όπως το όνομά του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έχω ένα συνάδελφο που τον λένε "Πίπα"... :rofl:
και ο πατέρας μου είχε έναν συνάδελφο που τον έλεγαν "Μουνιά" :rofl:


άντε τώρα να έχεις τέτοιο επώνυμο ε? πακέτοοοοο :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
η αδερφή μου έχει ορθοδοντικό μια που την λένε΄Βύζη λίγο να σου φύγει ο τόνος :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Έχουμε ένα γνωστό που το όνομα του είναι "Πούλος". :blink: :wacko: Ούτε τόνος δεν χρειάζεται να σου ξεφύγει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
άντε τώρα να έχεις τέτοιο επώνυμο ε? πακέτοοοοο  :rofl:
Έγω αν είχα τέτοιο επώνυμο 1000% θα το αλλάζα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το σπανακοβαγγελοδημητρόπουλος όντως είναι επίθετο? Κάπου το είχα ακούσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Το σπανακοβαγγελοδημητρόπουλος όντως είναι επίθετο? Κάπου το είχα ακούσει!
χαχαχαχαχαχα
επιβεβαιώνεις το ότι δεν βλεπεις και πολύ Ελληνικές ταινίες :hehe:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ : πως είπαμε σας λένε?
ΜΑΡΤΥΡΑΣ: σπανακοβαγγελοδημητρόπουλος
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: σπανο....τι?
ΜΑΡΤΥΡΑΣ: γιαυτο σας λέω κύριε πρόεδρε... πείτε με γύλο!

χαχαχαχαχαχαχαχα
νομίζω από την ταινία η σοφερίνα ή τα κίτρινα γάντια... δε θυμάμαι... τις μπερδεύω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
χαχαχαχαχαχα
επιβεβαιώνεις το ότι δεν βλεπεις και πολύ Ελληνικές ταινίες  :hehe:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ : πως είπαμε σας λένε?
ΜΑΡΤΥΡΑΣ: σπανακοβαγγελοδημητρόπουλος
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: σπανο....τι?
ΜΑΡΤΥΡΑΣ: γιαυτο σας λέω κύριε πρόεδρε... πείτε με γύλο!

χαχαχαχαχαχαχαχα
νομίζω από την ταινία η σοφερίνα ή τα κίτρινα γάντια... δε θυμάμαι... τις μπερδεύω  :P


Σπανοβαγγελοδημήτρης Νικόλας είναι το σωστό όνομα του εν λόγω Γύλου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone :
Έγω αν είχα τέτοιο επώνυμο 1000% θα το αλλάζα :worry:

Ναι κι εγώ αν και χρειάζεται ολόκληρη διαδικασία για κάτι τέτοιο με δικαστήρια κτλ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Ναι κι εγώ αν και χρειάζεται ολόκληρη διαδικασία για κάτι τέτοιο με δικαστήρια κτλ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Όπως μου είπε η αδελφή μου... μια φίλη της τη λέγανε στο επώνυμο ''Καπότα''
.... :jumpy:
......:jumpy:
.........:jumpy:
.............:jumpy:
:hehe: :hehe: :hehe:

και πήγε και το άλλαξε... αλλά είναι κρίμα να κοροιδεύονται τέτοια άτομα απο τους άλλους... φαντάζεστε να ήταν σχολείο και ο καθηγητής να τη φώναζε με το επώνυμο...  :jumpy: :hehe: :/

Πάντος και εγώ θέλω να αλλάξω επώνυμο μιας και αυτό που έχω είναι ΑΙΣΧΟΣ και προκαλεί ουσιαστικά γέλιο :devil:, αλλά μπορεί ο καθένας να αλλάξει το όνομα του, ή πρέπει να συντρέχει σοβαρός λόγος? [sorry για το off :worry:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Μια κοπελα που ξερω την λενε Τσουλί και μια κοπελια που δουλεευει εδω την λενε Πουλί... Μια φιλεναδα μου στο σχολειο την ελεγαν "Κουνέλι" και ολο εκλεγε γιατι τα παιδια στο σχολειο της ελεγαν "μπαμ σε σκοτωσα" και οταν μεγαλωσαμε και το κοψανε στο σχολειο μερικοι ακομη επερναν τηλ και ελεγαν γεια σας ο/η κυριος/α (αναλογα ποιος το σηκωνε) Κουνέλη/ς -ναι -μπαμ σε σκοτωσα! Το εζησα απο την πλευρα αυτου αυτου που κοροιδευεται και ηταν χαλια φαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
Μια κοπελα που ξερω την λενε Τσουλί και μια κοπελια που δουλεευει εδω την λενε Πουλί... Μια φιλεναδα μου στο σχολειο την ελεγαν "Κουνέλι" και ολο εκλεγε γιατι τα παιδια στο σχολειο της ελεγαν "μπαμ σε σκοτωσα" και οταν μεγαλωσαμε και το κοψανε στο σχολειο μερικοι ακομη επερναν τηλ και ελεγαν γεια σας ο/η κυριος/α (αναλογα ποιος το σηκωνε) Κουνέλη/ς -ναι -μπαμ σε σκοτωσα! Το εζησα απο την πλευρα αυτου αυτου που κοροιδευεται και ηταν χαλια φαση

Γιατί την κορόιδευαν επειδή την έλεγαν κουνέλι?? τί έχουν τα κουνέλια?? :'( :'(

Αρχική Δημοσίευση από Petros :
Πάντος και εγώ θέλω να αλλάξω επώνυμο μιας και αυτό που έχω είναι ΑΙΣΧΟΣ και προκαλεί ουσιαστικά γέλιο :devil:, αλλά μπορεί ο καθένας να αλλάξει το όνομα του, ή πρέπει να συντρέχει σοβαρός λόγος? [sorry για το off :worry:]

Αυτό δεν το ξέρω, πάντως δεν νομίζω να υπάρχει σοβαρός λόγος και εκτός αυτό δεν είναι σοβαρός ψυχολογικός λόγος να σε κράζουν συνέχεια για το επίθετο σου?? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros :
Πάντος και εγώ θέλω να αλλάξω επώνυμο μιας και αυτό που έχω είναι ΑΙΣΧΟΣ και προκαλεί ουσιαστικά γέλιο :devil:, αλλά μπορεί ο καθένας να αλλάξει το όνομα του, ή πρέπει να συντρέχει σοβαρός λόγος? [sorry για το off :worry:]

Διαδικάστικό απλά είναι πάρε πληροφορίες απο τα κέντρα εξυπηρέτησης πολιτών, έχουν και site και τηλεφωνική γραμμή. Αν έχεις λευκό ποινικό μητρώο κτλ δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα. Καλη φάση να πάρεις ότι επίθετο θέλεις. Αν τελικά το κάνεις να βάλεις topic να σου προτείνουμε :jumpy: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εναν φίλο τον φωνάζουμε "ολαλα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros :
Πάντος και εγώ θέλω να αλλάξω επώνυμο μιας και αυτό που έχω είναι ΑΙΣΧΟΣ και προκαλεί ουσιαστικά γέλιο :devil:, αλλά μπορεί ο καθένας να αλλάξει το όνομα του, ή πρέπει να συντρέχει σοβαρός λόγος? [sorry για το off :worry:]
Αν έχεις κάποιο επώνυμο του στυλ καπότα τότε γίνεται 100%
Τώρα αν δεν σου αρέσει απλώς εσένα τότε και πάλι πιστεύω ότι γίνεται αλλά φοβάμαι μήπως η διαδικασία είναι πιο μεγάλη ή τπτ τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κοπελιά 2 έτη πάνω από μένα στη σχολή (τη βλέπαμε στις καταστάσεις και γελάγαμε) "Μουντριχα" ...όταν τη γνώρισα πάντως ένιωσα πολλές τύψεις για τα γέλια που έχω κάνει εις βάρος της .... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ :
κοπελιά 2 έτη πάνω από μένα στη σχολή (τη βλέπαμε στις καταστάσεις και γελάγαμε) "Μουντριχα" ...όταν τη γνώρισα πάντως ένιωσα πολλές τύψεις για τα γέλια που έχω κάνει εις βάρος της .... :redface:

είχαμε κι εμείς έναν που λεγόταν έτσι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top