Aποτυχημένες αγορές! (Κλαίω τα λεφτά μου thread...)

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Πήρα μια τσάντα Longchamp και έσκασα 650€.
Στο κατάστημα φαινόταν φοβερή.
Όταν τη χρησιμοποίησα, διαπίστωσα ότι δεν είχε πάτο, και έτσι αν δεν είναι παραγεμισμένη, φαίνεται χάλια.
Οπότε με πιάνει η μέση μου, επειδή την γεμίζω!

Αν γύρναγα το χρόνο πίσω θα δεν θα την αγόραζα.


πήγαινε τώρα να ποστάρεις στο θέμα
μακάρι να μπορούσα να γυρίσω το χρόνο πίσω
και γράψε:
αν γύρναγα στο χρόνο πίσω θα έκανα αυτό το ποστ στο σωστό θέμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
πήγαινε τώρα να ποστάρεις στο θέμα και γράψε:
αν γύρναγα στο χρόνο πίσω θα έκανα αυτό το ποστ στο σωστό θέμα. :)

:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P
Είδες μυαλό πού είμαι? Συνδυάζω θέματα.. Τσσσσ...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Πήρα μια τσάντα Longchamp και έσκασα 650€.
.
:stunned:

Όσο για μένα απο αχρησιμοποίητα ρούχα και παπούτσια άλλο τίποτα..
ένα φόρεμα που στο μαγαζί το δοκίμασα και μου φάνηκε τέλειο..τώρα νομίζω πως με δείχνει διπλάσια (σε πλάτος:P). Αν και μ αρεσει ακόμα πολύ, δεν το φοράω πια.
Επίσης έχω τέραστιο πρόβλημα με τις γόβες, οτι και να δοκιμάσω το 37 μου είναι μεγάλο και το 36 μικρό. Ετσι κάθε φορά που αγοράζω ή θα μου βγαίνουν και θα περπατάω ξέρετε πως ή θα με στενεύουν φρικτά. Πήρα κάτι υπέροχες nude γόβες που ονειρευόμουν καιρό και δεν μπορώ να τις περπατήσω γιατί με στενευουν:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
:stunned:

Όσο για μένα απο αχρησιμοποίητα ρούχα και παπούτσια άλλο τίποτα..
ένα φόρεμα που στο μαγαζί το δοκίμασα και μου φάνηκε τέλειο..τώρα νομίζω πως με δείχνει διπλάσια (σε πλάτος:P). Αν και μ αρεσει ακόμα πολύ, δεν το φοράω πια.
Επίσης έχω τέραστιο πρόβλημα με τις γόβες, οτι και να δοκιμάσω το 37 μου είναι μεγάλο και το 36 μικρό. Ετσι κάθε φορά που αγοράζω ή θα μου βγαίνουν και θα περπατάω ξέρετε πως ή θα με στενεύουν φρικτά. Πήρα κάτι υπέροχες nude γόβες που ονειρευόμουν καιρό και δεν μπορώ να τις περπατήσω γιατί με στενευουν:/:
θα παίρνεις το μεγαλύτερο και θα βάζεις μισό πάτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Είναι για να στα κάνει ίσια... :)

Ποιο είχες πάρει? Εγώ πήρα το Bellissima της Rowenta και μια χαρά τα ισιώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ποιο είχες πάρει? Εγώ πήρα το Bellissima της Rowenta και μια χαρά τα ισιώνει.

Αχ αυτή είχα παλιά αλλά μου έσπασε ήταν φανταστική! :(
Αυτήν έπρεπε να πάρω ξανά, τώρα έχω μια της limhair μη με ρωτήσεις ποια ακριβώς δε ξέρω και βαριέμαι να πάω να δω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αχ αυτή είχα παλιά αλλά μου έσπασε ήταν φανταστική! :(
Αυτήν έπρεπε να πάρω ξανά, τώρα έχω μια της limhair μη με ρωτήσεις ποια ακριβώς δε ξέρω και βαριέμαι να πάω να δω :redface:

Λοιπόν τα πιο καλά σίδερα μαλλιών είναι τα GHD (Good Hair Day).
Το είχα δοκιμάσει κάποτε και είχα μείνει.
Όμως νομίζω πως δεν τα πουλάνε στην Ελλάδα, στην Αγγλία σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
το yendo,ακόμα κλαίω το κατοστάρικο που έδωσα για μια βδομάδα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Λοιπόν τα πιο καλά σίδερα μαλλιών είναι τα GHD (Good Hair Day).
Το είχα δοκιμάσει κάποτε και είχα μείνει.
Όμως νομίζω πως δεν τα πουλάνε στην Ελλάδα, στην Αγγλία σίγουρα.

Δεν ήμαστε για έξοδα τώρα, περικοπές! χαχαχαχαχαχα
Θα το κοιτάξω όμως για την εταιρία που μου είπες να το΄χω στο νου μου για το χειμώνα...!

Άλλη αποτυχημένη αγορά που θυμήθηκα σήμερα που καθάριζε η μάνα μου το πατάρι........
Τη κιθάρα, απαιτούσε ο κ*λος μου κιθάρα, αλλά ποτέ δεν στρώθηκα σοβαρά να μάθω :redface:
Τώρα που την είδα, θα σκεφτώ να την πουλήσω μαζί με τα βιβλία της που έχω για να πάρω τη μασιά :hmm: χαχαχαχααχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Δεν ήμαστε για έξοδα τώρα, περικοπές! χαχαχαχαχαχα
Θα το κοιτάξω όμως την εταιρία που μου είπες να το΄χω στο νου μου για το χειμώνα...!

Άλλη αποτυχημένη αγορά που θυμήθηκα σήμερα που καθάριζε η μάνα μου το πατάρι........
Τη κιθάρα, απαιτούσε ο κ*λος μου κιθάρα, αλλά ποτέ δεν στρώθηκα σοβαρά να μάθω :redface:
Τώρα που την είδα, θα σκεφτώ να την πουλήσω μαζί με τα βιβλία της που έχω για να πάρω τη μασιά :hmm: χαχαχαχααχα

Α κι εγώ έχω κανει τέτοια αποτυχημένη αγορά.
Πήρα μια κιθάρα, τα βάλαμε μισά μισά με τον αδελφό μου.
Ποτέ δεν την ακουμπήσαμε, νομίζω ο αδελφός μου την έχει τώρα πια στο σπίτι του για διακοσμητική.
Ακόμα τα κλαίω τα λεφτά!

Μια άλλη φορά είχα πάρει ένα παλτό πανάκριβο, μετά ήρθαν οι εκπτώσεις (μέχρι τότε δεν το είχα φορέσει) και το έβλεπα στα ράφια με τη μισή τιμή. Εγώ όμως πλήρωνα τις δόσεις επί 12 μήνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
το yendo,ακόμα κλαίω το κατοστάρικο που έδωσα για μια βδομάδα :'(
Έλα ρε συ είναι ωραίο...εκτός και αν κρίνω από το μια βδομάδα.... χάλασε;:hmm:

Α κι εγώ έχω κανει τέτοια αποτυχημένη αγορά.
Πήρα μια κιθάρα, τα βάλαμε μισά μισά με τον αδελφό μου.
Ποτέ δεν την ακουμπήσαμε, νομίζω ο αδελφός μου την έχει τώρα πια στο σπίτι του για διακοσμητική.
Ακόμα τα κλαίω τα λεφτά!

Μια άλλη φορά είχα πάρει ένα παλτό πανάκριβο, μετά ήρθαν οι εκπτώσεις (μέχρι τότε δεν το είχα φορέσει) και το έβλεπα στα ράφια με τη μισή τιμή. Εγώ όμως πλήρωνα τις δόσεις επί 12 μήνες!

Το πρόβλημα είναι ότι τώρα που θέλω να μάθω λύρα δεν με εμπιστεύονται, αλλά νταξ άπιαστο όνειρο από ότι έχω ακούσει πανάκριβα τα μαθήματα λύρας!!
Με ρούχα το έχω πάθει και εγώ!!!! Όχι με παλτό όπως εσύ (καλά εσένα πρέπει να πόνεσε πολύ η τσέπη σου..και η καρδιά σου :P )
Επίσης άλλη αποτυχημένη αγορά, ήθελα να πάρω κάτι ξυλομπογιές αλλά ήταν τσουχτερή η τιμή, της πήρα από έναν μέσω ίντερνετ αλλά έστειλε σκάρτο πράγμα :( χάλια κατάσταση κλπ, αυτό ήταν πραγματικά αποτυχημένη αγορά :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
θα παίρνεις το μεγαλύτερο και θα βάζεις μισό πάτο..

Το έχω δοκιμάσει, δεν κάνει δουλειά:/: . Πάλι μεγάλο μου είναι! Αλλά το 36 μικρό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Το έχω δοκιμάσει, δεν κάνει δουλειά:/: . Πάλι μεγάλο μου είναι! Αλλά το 36 μικρό..

τότε θα ψωνίζεις από το ίντερνετ 36,5 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έλα ρε συ είναι ωραίο...εκτός και αν κρίνω από το μια βδομάδα.... χάλασε;:hmm:

ακριβώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
η πιο αποτυχημενη αγορα μου ειναι το αυθεντικο παρακαλω βραχιολακι bios balance..που υποτιθεται οτι κραταει το σωμα σε ισσοροπια! βλακειες και εκανε κ 27euros!! :mad: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πρέπει να είσαι χαζός για να το πιστέψεις αυτό. Γνώμη μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Πρέπει να είσαι χαζός για να το πιστέψεις αυτό. Γνώμη μου. :P

δεν το πιστεψα.. απλα το πηρα μονο και μονο για να εχω το αυθεντικο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
δεν το πιστεψα.. απλα το πηρα μονο και μονο για να εχω το αυθεντικο! :P

Είσαι κομματάκι άξια της μοίρας σου τότε. :P :redface: Δε βαριέσαι, όλοι κλαίμε κι από κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
:hmm:Ας θυμηθω :
Ααα ναι θυμηθηκα ! Ενα ζελε με γευση φραουλα που πηρα απο αυτα που λενε οτι εχουν "χαμηλο γλυκαιμικο δεικτη" και η γευση τους ειναι ενταξει . Ημουν και μικρη τοτε οποτε ..
Θα πω το εξης η γευση του ητανε... αγευστο βασικα ετρωγες κατι αλλα ηταν σαν να μην τρως μεγαλη αηδία ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εισιτήρια cinema για το clash of titans. Η μόνη ταινία που μετάνιωσα που πήγα και την είδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top