Skype

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ενας απο τους χρηστες πρεπει να εχει premium, αλλα προσφατα ειχε καποιες προσφορες το skype για ενα διαστημα οποτε μπορει να επεσες στην περιπτωση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έχω διαβάσει καθόλου το τόπικ γι' αυτό και η ερώτηση μπορεί να έχει απαντηθεί ήδη: στέλνω μία πρόταση σε κάποιον όταν είμαι online ενώ εκείνος όχι. Την πρόταση θα την λάβει μόνο όταν θα είμαστε και οι 2 online. Δηλαδή αν μπει αυτός μετά από κανά 2ωρο κι εγώ δεν είμαι μέσα, την πρόταση δε θα την έχει λάβει. Διορθώνεται αυτό το πράγμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
νομιζω πως πρεπει να ειναι και οι ον. Ειναι θεμα του skype απο οσο το εχω ψαξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν έχω διαβάσει καθόλου το τόπικ γι' αυτό και η ερώτηση μπορεί να έχει απαντηθεί ήδη: στέλνω μία πρόταση σε κάποιον όταν είμαι online ενώ εκείνος όχι. Την πρόταση θα την λάβει μόνο όταν θα είμαστε και οι 2 online. Δηλαδή αν μπει αυτός μετά από κανά 2ωρο κι εγώ δεν είμαι μέσα, την πρόταση δε θα την έχει λάβει. Διορθώνεται αυτό το πράγμα;

To 'χω ψάξει, δεν γίνεται. :( Μόνο αν είσαι ονλάιν και είναι και ο άλλος πηγαινοέρχονται (ακόμα και αν είστε αόρατοι και οι 2, έρχονται τα μηνύματα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
To 'χω ψάξει, δεν γίνεται. :( Μόνο αν είσαι ονλάιν και είναι και ο άλλος πηγαινοέρχονται (ακόμα και αν είστε αόρατοι και οι 2, έρχονται τα μηνύματα).
Κουλό μιας κι αυτό γινόταν με το MSN... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Δεν έχω διαβάσει καθόλου το τόπικ γι' αυτό και η ερώτηση μπορεί να έχει απαντηθεί ήδη: στέλνω μία πρόταση σε κάποιον όταν είμαι online ενώ εκείνος όχι. Την πρόταση θα την λάβει μόνο όταν θα είμαστε και οι 2 online. Δηλαδή αν μπει αυτός μετά από κανά 2ωρο κι εγώ δεν είμαι μέσα, την πρόταση δε θα την έχει λάβει. Διορθώνεται αυτό το πράγμα;
Όπως σου είπαν και τα παιδιά αν δεν είναι και οι 2 μέσα δεν γίνεται να λάβει το μήνυμα ο άλλος.:P
Επίσης όταν κάποιος δεν λαμβάνει το μήνυμα που του στέλνεις (και αυτό σημαίνει ότι είναι αποσυνδεδεμένος) δίπλα στην πρόταση γυρίζει ένα κυκλάκι. Όταν μπει αυτό θα εξαφανιστεί (το κυκλάκι) και θα λάβει το μήνυμα σου ο άλλος.:P
Δυστυχώς αυτό δεν διορθώνεται, έτσι είναι το skype.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Κουλό μιας κι αυτό γινόταν με το MSN... :/
Εσύ ακόμη δεν κατάλαβες ότι το msn ήταν το πιο ανώτερο IM Messenger που υπήρχε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Skype Premium δωρεαν για ενα ολοκληρο χρονο.

ΥΓ. Καποια στιγμη θα γινει μονιμα δωρεαν οταν η Google προσφερει τα ιδια με το Hangouts δωρεαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dodosr21

Νεοφερμένος

Ο dodosr21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγω νομιζα πως οταν ο ενας δεν ειναι ονλαιν παιρνει το μηνυμα μετα που θα ειναι ξανα μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εγω νομιζα πως οταν ο ενας δεν ειναι ονλαιν παιρνει το μηνυμα μετα που θα ειναι ξανα μεσα
Αν δεν είναι και οι 2 μέσα, δυστυχώς, αυτό που λες δεν γίνεται.:P
Πρέπει τουλάχιστον να είναι και οι 2 ή ο ένας αόρατος και όχι αποσυνδεδεμένος για να το δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dodosr21

Νεοφερμένος

Ο dodosr21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τι να πω ετσι νομιζα. Τα χουνε κανει και αυτα...το μσν που ηταν πιο απλο και καλυτερο παει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ το skype από το msn πάντως. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ το skype από το msn πάντως. :redface:

Έχει καλύτερα smileys.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
το msn αν θυμαμαι καλα δεν ειχε υπηρεσιες που εχει το skype, οπως η vdeo κληση. Επομενως ειναι λιγ ατοπο να συγκρινουμε αυτα τα δυο, αν προσφερανε τι ιδιες υπηρεσιες τοτε θα συμφωνουσα οτι το msn ηταν πιο "καλο" σε αυτο το κομματι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
το msn αν θυμαμαι καλα δεν ειχε υπηρεσιες που εχει το skype, οπως η vdeo κληση. Επομενως ειναι λιγ ατοπο να συγκρινουμε αυτα τα δυο, αν προσφερανε τι ιδιες υπηρεσιες τοτε θα συμφωνουσα οτι το msn ηταν πιο "καλο" σε αυτο το κομματι.
Είχε βιντεοκλήση, αν θυμάμαι καλά:whistle:. Αλλά προσωπικά, όσες φορές είχα κάνει υπήρχε πρόβλημα. Ήταν άθλιας ποιότητας, η εικόνα και ο ήχος και δεν αντεχόταν.:P
Είχαν αρκετές ομοιότητες, αλλά σύγκριση καμία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Βασικα o Windows Live Messenger εχει ενσωματωθει στο Skype πλεον. Μετριο μου φαινεται το Skype και για αυτο και το ανοιγω σπανια. Παλια που ηταν η μοναδικη σοβαρη βιντεοκλησης το ανοιγα πιο συχνα, αλλα πλεον Google knows better
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ το skype από το msn πάντως. :redface:

Έχει καλύτερα smileys.
Καλά ντιπ χαζές είστε; :P

Υπήρχε κάτι καλύτερο από τα custom emoticons του msn; :blink:
το msn αν θυμαμαι καλα δεν ειχε υπηρεσιες που εχει το skype, οπως η vdeo κληση. Επομενως ειναι λιγ ατοπο να συγκρινουμε αυτα τα δυο, αν προσφερανε τι ιδιες υπηρεσιες τοτε θα συμφωνουσα οτι το msn ηταν πιο "καλο" σε αυτο το κομματι.
Όλα τα είχε:P Και μάλιστα one step further :P Είχε video-κλήσεις, ηχητικές κλήσεις, αποστολή ήχου 15 δευτερολέπτων, αν πατούσες F2, αποστολή αρχείων, κοινή χρήση φωτογραφιών, custom emoticons, κινούμενες εικόνες "προφίλ", οι οποίες αν ήθελες άλλαζαν με κάθε emoticon που έστελνες, κλπ κλπ.

Γενικά το msn ήταν η αρτιότερη υπηρεσία IM. Χαίρομαι ιδιαίτερα που συνεχίζω να το χρησιμοποιώ ακόμη8)
Είχε βιντεοκλήση, αν θυμάμαι καλά:whistle:. Αλλά προσωπικά, όσες φορές είχα κάνει υπήρχε πρόβλημα. Ήταν άθλιας ποιότητας, η εικόνα και ο ήχος και δεν αντεχόταν.:P
Είχαν αρκετές ομοιότητες, αλλά σύγκριση καμία.:P
ΤΙ ΛΕΣ;

Οι βιντεοκλήσεις ήταν υπέροχες:pfff: Το skype ούτε καν αναγνώριζε την παλιά μου webcam :P

Και το κυριότερο:
ΤΟ MSN ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ 100.000+ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΡΟΥΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ, ΑΛΛΑ 10.000-15.000.

Μην ξανακούσω κάποιον να λέει για τη βλακεία το skype ότι είναι ελαφρύ πρόγραμμα, όταν τρέχει...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Καλά ντιπ χαζές είστε; :P

Υπήρχε κάτι καλύτερο από τα custom emoticons του msn; :blink:

Όλα τα είχε:P Και μάλιστα one step further :P Είχε video-κλήσεις, ηχητικές κλήσεις, αποστολή ήχου 15 δευτερολέπτων, αν πατούσες F2, αποστολή αρχείων, κοινή χρήση φωτογραφιών, custom emoticons, κινούμενες εικόνες "προφίλ", οι οποίες αν ήθελες άλλαζαν με κάθε emoticon που έστελνες, κλπ κλπ.

Γενικά το msn ήταν η αρτιότερη υπηρεσία IM. Χαίρομαι ιδιαίτερα που συνεχίζω να το χρησιμοποιώ ακόμη8)

ΤΙ ΛΕΣ;

Οι βιντεοκλήσεις ήταν υπέροχες:pfff: Το skype ούτε καν αναγνώριζε την παλιά μου webcam :P

Και το κυριότερο:
ΤΟ MSN ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ 100.000+ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΡΟΥΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ, ΑΛΛΑ 10.000-15.000.

Μην ξανακούσω κάποιον να λέει για τη βλακεία το skype ότι είναι ελαφρύ πρόγραμμα, όταν τρέχει...:hehe:

Μήπως έχεις τίποτα ποσοστά στο msn; :whistle: :look: Μην στο θίξουμε το msn,αμέσως βγάζεις αγκάθια! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Καλά ντιπ χαζές είστε; :P

Υπήρχε κάτι καλύτερο από τα custom emoticons του msn; :blink:
Ναι εκτός από τα επιπλέον που έβγαζε το μσν σε ειδικές περιπτώσεις(Χριστούγεννα και έτσι..) ή κάποια επιπλέον και όχι τα συνηθισμένα, όλα τα άλλα ήταν απλά άθλια!:P

Όλα τα είχε:P Και μάλιστα one step further :P Είχε video-κλήσεις, ηχητικές κλήσεις, αποστολή ήχου 15 δευτερολέπτων, αν πατούσες F2, αποστολή αρχείων, κοινή χρήση φωτογραφιών, custom emoticons, κινούμενες εικόνες "προφίλ", οι οποίες αν ήθελες άλλαζαν με κάθε emoticon που έστελνες, κλπ κλπ.
Σιγά τα αυγά ρε.:P

Γενικά το msn ήταν η αρτιότερη υπηρεσία IM. Χαίρομαι ιδιαίτερα που συνεχίζω να το χρησιμοποιώ ακόμη8)
Υπάρχει ακόμα; :blink:

ΤΙ ΛΕΣ;

Οι βιντεοκλήσεις ήταν υπέροχες:pfff: Το skype ούτε καν αναγνώριζε την παλιά μου webcam :P
Χάλια ήταν. Την ίδια περίοδο έκανα βιντεοκλήσεις και στο Skype και στο MSN. Στο msn πάνω από 1 λεπτό δεν αντεχόταν η κλήση και η εικόνα πάγωνε και ο ήχος είχε πρόβλημα, ενώ στο Skype όλα ήταν τέλεια.:D

Μην ξανακούσω κάποιον να λέει για τη βλακεία το skype ότι είναι ελαφρύ πρόγραμμα, όταν τρέχει...:hehe:
Μια χαρά είναι τους τελευταίους μήνες μην το γρουσουζεύεις παιδί μου!:whistle:

Μήπως έχεις τίποτα ποσοστά στο msn; :whistle: :look: Μην στο θίξουμε το msn,αμέσως βγάζεις αγκάθια! :hehe:
Πες τα ρε, πες τα!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top