Όλα εκείνα που μας ενοχλούν στα cafe και στα διάφορα κέντρα διασκέδασης

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Με εκνευρίζει να με κοιτούν παράξενα, όταν ζητάω κάτι λίιιγο διαφορετικό απ' ό,τι λέει ο κατάλογος... Δε θέλω, βρε καλό μου, μπέικον στη σαλάτα... Τι μου λες να το βγάλω μόνη μου;
Άσε δε το να μου βάλουν κατσικίσιο τυρί αντί παρμεζάνας. Σενάριο επιστημονικής φαντασίας.
Κι εν προκειμένω τον τσακώσαμε τον ψεύτη, είπε ο κύριος σερβιτόρος "α, δεν έχουμε κατσικίσιο" και έμεινε η φιλενάδα, που είχε μόλις παραγγείλει πιάτο με το εν λόγω τυρί, να τον κοιτάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Βασικά παραπονιόμαστε όλοι για τις εξωφρενικές τιμές του καφέ, του φυσικού χυμού (έχω πετύχει και με 5.5 ευρώ) και λοιπών αφεψημάτων. Και ρωτάω το εξής... Γιατί (ω γιατί) συνεχίζουμε να πηγαίνουμε στα συγκεκριμένα μαγαζιά;;;
Για 2 εβδομάδες, αν ως καταναλωτές και πελάτες αποφασίζαμε να μην δίναμε δεκάρα στις εν λόγω καφετέριες να δείτε πως θα έριχναν τις τιμές... Αλλά δεν πρόκειται ποτέ να γίνει κάτι τέτοιο δυστυχώς!

Στι θέμα μας...

1.Με ενοχλεί η σοβαρά αυξημένη τιμή της μπύρας σε φεστιβάλ και συναυλίες. Γι αυτό βρήκα λύση και με την παρέα ο καθένας παίρνει από ένα ποτάκι σε μικρό μπουκαλάκι του νερού απ το σπίτι και περνάμε χάρμα!

2.Όσο για ακριβά εστιατόρια και φαγάδικα, πάλι υπάρχει λύση! Ας μην πάμε αν είναι να μας κατακλέβουν ή έστω ας πηγαίνουμε σε συγκεκριμένες περιστάσεις.. Στη Σαλόνικα με την παρέα έχουμε βρει ένα φαγάδικο στην Κασσάνδρου πραγματικά άξιο επαίνου! Ατμόσφαιρα απίστευτη, ακούς τη μουσικούλα σου, τα πιάτα είναι απίστευτα χορταστικά και η ποικιλία είναι άλλο πράμα!

Πάντα υπάρχουν εναλλακτικές λύσεις, ώστε να φάνε ένα χοντρό "άκυρο" όλοι οι σπαστικοί που προαναφέρατε μπας και βάλουν μυαλό. Τα χρήματά μας τους δίνουμε , δεν ζητάμε τα δικά τους, η συμπεριφορά ορισμένων απλά για κανένα λόγο δεν πρέπει να γίνεται ανεκτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ολα εκείνα που μας ενοχλούν στα cafe,και στα διάφορα κέντρα

ο λογαριασμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
το στρίμωγμα, το ύφος του εκαστοτε υπαλληλου(καποιοι ειναι πολυ αγενεις αλλα πρεπει να μαθουμε να τους βαζουμε στη θεση τους), ο εξαερισμος ποτε δεν ειναι αρκετος σε καμια μεγαλα κλαμπς πχ της παραλιακης, τα ηχεια που ειναι καμια φορα στο πατωμα(απαγορευεται αυτο).

οσο για τις αποδειξεις ναι, συμφωνω. θα πρεπε να δινουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
5 euro μια πράσινη μπύρα..και μάλιστα το μικρό μπουκαλάκι..ξεφτίλαααα:eek::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eχω ακουσει και 8 ευρω μπουκαλακι νερο σε νησι.

Σε διαφορα μαγαζια τι με ενοχλει :

Σε κλαμπ/ντισκο,μισκο,μπαριλα, αρ εντ μπι, to be or not to be, και τα σχετικα
:
1. τιγκαρία
2. υπερβολικα δυνατα η μουσικη. Δεν ειμαι κουφος ρε φιλε.
3. Πορτιερηδες που την εχουν δει προσωπικοτητες και σε κοιτανε αφυψηλου, δε σε αφηνουν να μπεις, σου λενε περιμενε λιγο και αλλες τετοιες σαχλαμαρες, για να νιωσουν σημαντικοι. Το καταφχαριστηθηκα οταν ενας απο αυτους μιλησε ασχημα και εκανε φασαρια στον δασκαλο του αδερφου μου. Και παροτι τριπλασιος απο τον δασκαλο, εφαγε ξυλο και το μετανιωσε.
4. Καπνα αν δεν ειναι ανοικτος χωρος ή δεν εχει φαντασμαγορικο εξαερισμο.
5. τιμες. Εισοδος 15 ευρω για ενα ποτο? και τι θα πει εισοδος ; Τι μου προσφερεις περα απο ποτο ; Τη μουσικη σιγα το εξοδο. Και γω σου προσφερω με την παρουσια μου, αφου ο κοσμος παει καπου που εχει κοσμο. χρεωνε με για οτι φαω και πιω. Δε φτανει που βγαζεις εκατομυρια.
6. Τα ατομα. Τα περισσοτερα εχουν καβαλησει ενα καλαμι και πανε...Και εχουν ξεχασει να κατεβουν.
7. Η ρηχοτητα των προσωπικοτητων. Ακους κατι συζητησεις και λες που στο καλο ηρθα στο κλαμπ των ατομων με διψηφιο I.Q ?

Σε ελληναδικα (τι βλαχο-ορολογια θεε μου), μπουζουκια κλπ (αν και 1-2 φορες εχω παει, κι αυτο με το ζορι) :

1. οτι απο τα παραπανω applies.
2. η βλαχια του ελληνα
3. η ηλιθιοτητα να πληρωνεις του κοσμου τα λεφτα για φτηνα λουλουδια απλα για να τα δεις να πεφτουν γυρω απο τον "καλλιτεχνη" και κυριως να σε δουν να τα ριχνεις (αρα να δειξεις οτι εισαι και πολυ ατομο και γλεντζες ναουμε..)
4. τιμες. Ποσο ειπες για ενα μπουκαλι ; Ρε αντε βαλτο εκει που ξερεις ! Και εκτυπωτη που βγαζει γνησια 500ευρα να ειχα, δε θα στα δινα.
5. ειδος μουσικης. Το κακομοιρικο ελληνικο κλαψιαρικο κλισε. Grow up και βαλε λιγη ποιοτητα στη ζωη σου, δε θα το μετανιωσεις.

Σας επισημένουμε ότι δεν επιτρέπετε να γράφετε τις ονομασίες - επωνυμίες των καταστημάτων που σας ενοχλούν για τον οποιονδήποτε λόγο.
Χρήζουν νομικής προστασίας για συκοφαντική δυσφημιση...
Ας με διορθωσει οποιος γνωριζει καλυτερα, αλλά δε νομιζω το να λεμε τη γνωμη μας αποτελει συκοφαντικη δυσφημιση. Δεν λεμε ψεματα. Λεμε τις εμπειριες μας. Πηγα εκει, μου συνεβη αυτο. Οταν λεμε θετικες γνωμες δλδ ειναι καλα; Δε νομιζω οτι εχει νομικη ισχυ να κατηγορησει το φορουμ καποιος για τετοιο λογο. Ειναι σαν να τα λεγαμε σε μια παρεα σε μια καφετερια.
Εξαλλου τα φορουμ εχουν και disclaimers.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
7. Η ρηχοτητα των προσωπικοτητων. Ακους κατι συζητησεις και λες που στο καλο ηρθα στο κλαμπ των ατομων με διψηφιο I.Q ?

Πες τα. Μια φορά προσπάθησα να ξεκινήσω φιλοσοφική συζήτηση μέσα στο club και μου είπαν να βγάλω το σκασμό γιατί έπαιζε Flo rida και τους ενοχλούσα. Τι να πεις, ρηχοί άνθρωποι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
οσο για τις αποδειξεις ναι, συμφωνω. θα πρεπε να δινουν.
Εγώ πάντως πάντα ζητάω και φέρνουν. ;)
Ως τώρα δεν έτυχε να μη μου φέρει κανείς αφού του ζήτησα... κι ας τόλμαγε, δεν θα του 'δινα μία. Συνήθως στις ταβέρνες είναι που δεν φέρνουν...


Προσωπικά με ενοχλεί απίστευτα η κάπνα και είναι ο βασικός λόγος (έως τώρα τουλάχιστον) που αποφεύγω γενικά τέτοια μέρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εγώ πάντως πάντα ζητάω και φέρνουν. ;)
Ως τώρα δεν έτυχε να μη μου φέρει κανείς αφού του ζήτησα... κι ας τόλμαγε, δεν θα του 'δινα μία. Συνήθως στις ταβέρνες είναι που δεν φέρνουν...

:)

ώρα κοίταξες στην απόδειξη ;

γιατί γενικά κόβουνε 3-4 την ημέρα και για τους <<επίμονους>> φέρνουνε τις ίδιες συνέχεια:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:)

ώρα κοίταξες στην απόδειξη ;

γιατί γενικά κόβουνε 3-4 την ημέρα και για τους <<επίμονους>> φέρνουνε τις ίδιες συνέχεια:mad:
Το ποσό κοιτάω, αυτό με καίει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λόρυ, την άποψή σου για κάποιο μαγαζί θα μπορούσες να την πεις, ακόμα κι αν ήταν άσχημη. Και θεωρητικά δεν αποτελεί αδίκημα, ιδίως αν τεθεί με ωραίο τρόπο (Άλλο να πεις "στο τάδε μαγαζί μύριζε σαν να είχε ψοφήσει γάτα" και άλλο να πεις "στο τάδε μαγαζί υπήρχε μια περίεργη μυρωδιά" - το πρώτο αποτελεί δυσφήμηση, διότι εκφράζεσαι με τρόπο που δείχνει πως έχεις πρόθεση μείωσης). Το πρόβλημα είναι όμως πως αν κάποιος από τους ιδιοκτήτες του μαγαζιού που εσύ ή οποιοσδήποτε κρίνεις ως μη ικανοποιητικό, θεωρήσει πως τίθεται θέμα συκοφαντικής δυσφήμησης είναι πολύ πιθανό να μηνύσει το φόρουμ που δεν απομάκρυνε αυτό το σχόλιο, ακόμα κι αν οι όροι ορίζουν πως δεν ευθύνεται. Κι άντε ξέμπλεξε μετά.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εμένα ένα πράγμα (εκτός των παραπάνω) το οποίο με εξοργίζει σε μια καφετέρια ή τέλος πάντων σε ένα χώρο διασκέδασης είναι να με κοροιδεύουν μπρος στα μούτρα μου. Θυμάμαι μια φορά είχαμε πάει για καφέ σε ξενοδοχείο ορεινού καταπράσινου (από κάθε άποψη...) χωριού της περιοχής και παρήγγειλα ένα γαλλικό. Τον οποίο όμως ποτέ δεν ήπια, καθ' ότι το φλυτζάνι μύριζε τσάι! Όταν δε, πήγαμε να διαμαρτυρηθούμε σ' αυτήν που ήταν στο μπαρ, μας είπε ότι όχι δε μυρίζει τσάι!!! Πήγε δηλαδή να μας βγάλει και τρελούς... Εκεί λοιπόν δεν πατάω ούτε με σφαίρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Mα νομιζω η συκοφαντικη δυσφημιση πρεπει να περιεχει και αναληθειες. Αν πεις πχ οτι μυριζε ΣΑ να χε ψοφησει γατα, δεν ειναι το ιδιο με το "ειχαν ψοφια γατα μεσα και μυριζε ασχημα". Anyway καταλαβα τι λες.
(και τωρα μιλαμε ΕΑΝ βρει το σχόλιο και ΕΑΝ τον νοιαξει, και ΕΑΝ ειναι αρκετα παλαβος να μπει σε τετοια διαδικασια, αντι να κανει ολα τα αλλα που εχει να κανει...).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Με ενοχλούν τα ποτήρια, πιάτα, φλυτζάνια, μαχαιροπήρουνα που μπορεί να μην έχουν πλυθεί καλά και να φέρουν στάμπες και λεκέδες από κραγιόν.. Θέλω να φαίνεται πως είναι πεντακάθαρα. Και στην τελική, πώς ξέρω αν ο προηγούμενος που τα χρησιμοποίησε ήταν υγιής;.. Πείτε με περίεργη, αλλά δεν το διαπραγματεύομαι αυτό καν. Έχει τύχει να βρω διάφορα πράγματα να επιπλέουν στο νερό μου (και ήμουν σε κλειστό χώρο), οπως επίσης το ποτήρι μου να έχει σημάδι από χείλη -χωρίς να έχω πιει- και το φλυτζάνι μου λεκέ από κραγιόν. :worry: Εννοείται πως στα συγκεκριμένα μέρη ζήτησα να μου αντικαταστήσουν ό,τι είχα πάρει και φυσικά δεν ξαναπάτησα..

Στα υπόλοιπα με έχει καλύψει ο Λόριεν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Με ενοχλει ιδιαιτερως η βρωμια ειτε προκειται για την κουζινα, το χωρο που βρισκεσαι ή τις τουαλετες, οπως επισης και η απουσια επαγγελματισμου(οχι μανα μου, δεν ειναι π.χ ολοι γεννημενοι καλοι μπαρ-τεντερ και σερβιτοροι επειδη ειναι κατω των 30 χρονων, εχουν κοιλιακους και τα συναφη).

Κατα τα υπολοιπα, δε με ενοχλει τιποτα, διοτι ειναι θεμα προσωπικου γουστου και διαθεσης το ποιο μαγαζι κανεις επιλεγει για να ψυχαγωγηθει μια δεδομενη στιγμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ολα εκείνα που μας ενοχλούν στα cafe και στα διάφορα κέντρα διασκέδασης

Οι τιμές τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Το ότι στέκεσαι σε απόσταση αναπνοής από τον άλλον...που λες σε λίγο θα ανταλλάξουμε και γλωσσόφιλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
το οτι οχι μονο εισαι στριμωγμενος, αλλα να εχεις και τον αλλον να κανει φου με το τσιγαρο μεσα στα μουτρα σου...γιατι φυσικα το καπνισμα απαγορευεται σε κλειστους χωρους...ασε δε το αλλο που κανεις μπανιο πριν βγεις αλλα και μετα για να φυγει η τσιγαριλα απο τα μαλλια και φυσικα τα ρουχα μπαινουν για πλυσιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Η χάλια και αδιάφορη εξυπηρέτηση :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Red Hot Chili L

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Red Hot Chili L αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Το ότι στέκεσαι σε απόσταση αναπνοής από τον άλλον...που λες σε λίγο θα ανταλλάξουμε και γλωσσόφιλα!!!

Εντάξει, αναλόγως τον άλλο (ή την άλλη) αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό :D

Πλακα κάνω, κι εμένα με ενοχλεί ο υπερβολικός συνωστισμός, στα "κέντρα διασκέδασης" που έχον τραπέζια με ενοχλεί που ο χώρος που προβλέπεται ανά άτομο είναι για άτομα... μεγέθους 1/3 του κανονικού (άρα πέφτει το στριμωξίδι της αρκούδας) με ενοχλεί που πρέπει να χώσεις κατοστάρικο περ μπουάρ στον μετρ για να σε βάλει "πρώτο τραπέζι" και πενηντάρικο για τραπέζι της προκοπής, με ενοχλεί τα μάλα το κάκιστο σέρβις που έχει το 90% των κέντρων διασκέδασης, με ενοχλούν απίστευτα πολύ οι μπόμπες που σερβίρει επίσης το 90% των μαγαζιών στην Αθήνα (δεν ξέρω αν έχει αλλάξει η κατάσταση τα τελευταία δυόμιση χρόνια που έχω φύγει) - είχα καταντήσει όποτε έβγαινα να παίρνω φλασκί γεμάτο με τζακ ντάνιελς γιατί δεν την παλεύω μία με τις μπόμπες.

και άλλα πολλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top