Θήκες για κινητά

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
θέλω και μια ωραία θηκούλα να μη χτυπιέται... καμιά Νοkia μάλλον.
Για θήκη θα σου πρότεινα αυτές που είναι για την προστασία του κινητού όταν δεν χρησιμοποιήτε ... οι άλλες θήκες που είναι για την γενική προστασία του κινητού το κάνουν πιο δύσχρηστο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Προσωπικα γαι θηκη πηγαινω σε πορτοφολι στυλ, και ας χρειαζεται αν το βγαζω και να το βαζω.
Μακραν η καλυτερη προστασια.
Υποψην οτι τωρα εχουν κυκλοφορησει και οι Crystal Clear θηκες για κινητα.
Εχω παρει για το N71 μου και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.Μακραν οι πιο διακριτικες διαφανες θηκες.
Aυτη εναι αυτη που εχω, και το κινητο ειναι ακριβως ετσι με την θηκη.
https://img47.imageshack.us/img47/2875/n71xr5.gif


Φυσικα στο διαδικτυο βρισκεις και για το N80.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Kανένα κάλο μέρος για να βρώ Crystal Case;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
ebay Πανο πας στα "σιγουρα"...
Τωρα αν υπαρχει σε καποιο καταστημα στυλ "πλαισιο" ιδεα δεν εχω...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
εγω σε κανενα e-shop σκεφτομουν ... γενικα το ebay δεν το εχω συνηθισει και θελω να το αποφευγω! οχι επειδη δεν το εμπιστευομαι αλλα επειδη δεν ξερω πως να επιλεγω πωλητες κτλ.

Μια φορα που αγορασα κατι απο εκει, πατησα διαφορες το pay και το πληρωσα 2 φορες .... ευτυχως το paypal μου τα γυρισε πισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Ωραίες αυτές που λέει ο Mario.

Εγώ για το N80 πήρα μία από Nokia Club, την οποία δε μου την πρότειναν σε κανένα από τα 2 Club που ρώτησα, αλλά την είχε από πριν ο φίλος μου και ήξερα ότι κάνει. Δεν είναι πουγκί, αλλά δε μπορείς και να μιλήσεις αν έχεις το κινητό μέσα. Είναι η παρακάτω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • thiki.JPG
    thiki.JPG
    12 KB · Εμφανίσεις: 215

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Παρα πολυ ωραια θηκη αυτη Nανα.Δερμα;
Αυτα τα "ασημενια" ειναι σαν στρασακια ή ασημενιες μπιλιτσες (ας πουμε το "μπιλιτσες");
Το διπλανο κομματι ειναι για τον καρπο ετσι;
Αν επιτρεπεται ποσο κανει;
Πολυ ομορφη παντως.;)
(πολλες ερωτησεις εκανα ε; :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Παρα πολυ ωραια θηκη αυτη Nανα.Δερμα;
Αυτα τα "ασημενια" ειναι σαν στρασακια ή ασημενιες μπιλιτσες (ας πουμε το "μπιλιτσες");
Το διπλανο κομματι ειναι για τον καρπο ετσι;
Αν επιτρεπεται ποσο κανει;
Πολυ ομορφη παντως.;)
(πολλες ερωτησεις εκανα ε; :redface: )

Έλα Mario...

Δεν είναι δέρμα, αλλά μοιάζει σα δέρμα (καστόρι). Αυτές οι μπιλίτσες είναι άσπρες και είναι σα να έχει πέσει blanco. Το λουράκι είναι για τον καρπό, αλλά ποτέ δεν το έχω χρησιμοποιήσει γιατί φοβάμαι. Κάνει μόλις 10 ευρώ σε Nokia Club, αλλά ο φίλος μου την είχε πάρει στο Fnac με 7,5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top