Τα κινητά που άφησαν ιστορία!

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
6210 και απο μενα. Ειχε ψηφιστει ως το καλυτερο κινητο του 2001. Μετα απο 4 χρονια χρησης το μονο ψεγαδι που εχει ειναι οτι η ιδια μπαταρια που εχει απο την αρχη τωρα κραταει μονο 3,5 μερες:whistle:. Το ειχα παρει 115.000 δρχ....

Επισης πολυαγαπημενο μου και ιδιων δυνατοτητων το 7110. Πολυ μουρατο (και παντοφλα) οταν ανοιγες το πορτακι:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
λοιπον, 6110,6210,6310i ( τα εχω ακομα και λειτουργουν ) το ΑΘΑΝΑΤΟ ΜΕ45 :thumbsup: και το αγαπημενο μου Τ39m :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
θα αρχίσω να πιστεύω ότι η σείρα 6χχχ της nokia είναι η μόνη που άντεξε στο χρόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
θα αρχίσω να πιστεύω ότι η σείρα 6χχχ της nokia είναι η μόνη που άντεξε στο χρόνο
αυτα και τα παλια seimens :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
τα μονα siemens που μου κινουν το ενδιαφέρον είναι sl45 , s55 και το πιο πρόσφατο sx1 :) ...

Πάντως το sl45 για την εποχή του πολύ μπροστά απο τον ανταγωνισμό ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
το SX1 για μενα ηταν χοντρη πατατα, τα κορυφαια για μενα ηταν τα SX45i , S/ME45, SL42/45 S/M55
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
γιατι το sx1 ήταν πατάτα ... το μονο αρνητικό του για την εποχή του ήταν ότι άργησε να βγεί λιγάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Και το Nokia 6600 ήταν τέλειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
3210 νοκια και 3330 άχτύπιτα γερά αδιάβροχα(3 φορές σε λεκάνη το 3330 μια σε κουβά σφουγκαρίσματος και 4 πάνω σε μηχανάκι με βροχή, 1 φορά αντιλιακό) ακόμα το έχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
ΝΟΚΙΑ 3210 και 6600.
Ήταν και τα δύο εξαιρετικές συσκευές...:bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εγώ θα έλεγα το 8210 και το 8850.
Ηταν τα κινητά που αγάπησα πιο πολύ από όλα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Το ΝΟΚΙΑ 6230 που έχω ακόμη τώρα. Δεν είναι το κινητό με τις τρελές πωλήσεις όπως τα 3210 π.χ, αλλά το έχω εδώ και 3 χρόνια με πολύ άσχημη αντιμετώπιση:devil: και ακόμη αντέχει και είναι όπως και στην αρχή. Δεν έχει βγάλει το παραμικρό πρόβλημα:D

Τώρα σκέφτομαι να πάρω κανένα καινούριο κινητό από τα καινούρια που κάνουν κ καφέ, αλλά με το πως το προσέχω, σκέφτομαι πως πάνω στο μήνα μπορεί να τα παίξει:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το ΝΟΚΙΑ 6230 που έχω ακόμη τώρα. Δεν είναι το κινητό με τις τρελές πωλήσεις όπως τα 3210 π.χ, αλλά το έχω εδώ και 3 χρόνια με πολύ άσχημη αντιμετώπιση:devil: και ακόμη αντέχει και είναι όπως και στην αρχή. Δεν έχει βγάλει το παραμικρό πρόβλημα:D

Τώρα σκέφτομαι να πάρω κανένα καινούριο κινητό από τα καινούρια που κάνουν κ καφέ, αλλά με το πως το προσέχω, σκέφτομαι πως πάνω στο μήνα μπορεί να τα παίξει:confused:
Και εγώ είχα για 2 χρόνια το 6230 και ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος από τη συσκευή.
Κυριολεκτικά έβγαλε τα λεφτά του.
Αν σκέφτεσαι να κάνεις αγορά μιας συσκευής ανάλογης με το 6230 προτεινω το 6233.
Δε θα το μετανιώσεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αχ.... κι εγώ έχω αρχίσει να μπαίνω σε πειρσμό να αλλάξω την Αρτεμις.....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Νοκια 6110, 6150 και 6210. Ειχα ΠΟΛΛΑ κινητα μεχρι τωρα, αυτα τα τρια απλα ΔΕΝ ΕΛΕΓΑΝ να πεθανουν, παρ'ολη την ΚΑΚΟΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΗ.
Και ειμαι αρκετα ικανοποιημενη απο το 6280, ειναι το πρωτο μετα απο πολυυυ καιρο που αντεχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Νομίζω πως ιστορία γράφει ακόμη το k750i.
Εξαιρετική συσκευή που ακόμη και 3 χρόνια μετά είναι σύγχρονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
:clapup: 6210 και Τ10S και τα μυαλά στα μίξερ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top