Πόσα μοιραζόμαστε με τ' αδέρφια μας;

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ερμ, παρακολουθεί η αδελφή μου το forum οπότε δε λέω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Fenia:)

Νεοφερμένος

Η Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ερμ, παρακολουθεί η αδελφή μου το forum οπότε δε λέω :redface:
Εμένα πάλι η αδερφή μου είναι το μόνο άτομο που ξέρει λεπτομερώς τις πομπές μου και μου φαίνεται "περίεργο" όταν αδέρφια του ίδιου φύλου έχουν "μυστικά" πάνω στο ζήτημα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εμένα πάλι η αδερφή μου είναι το μόνο άτομο που ξέρει λεπτομερώς τις πομπές μου και μου φαίνεται "περίεργο" όταν αδέρφια του ίδιου φύλου έχουν "μυστικά" πάνω στο ζήτημα.:P

Εμένα πάλι συνήθως οι φίλες/φίλοι μου τα εκμηστυρεύονται, χωρίς να ξέρουν τέτοιου είδους προσωπικά τους τα αδέρφια τους. Βεβαια εγώ είμαι στους καλούς μου φίλους σαν αδερφή, αφού σα μοναχοπαίδι, έχω επιλέξει τα αδέρφια χωρίς να μου τα χουν φέρει με το ζόρι:P
Μαγκιά:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εμένα πάλι η αδερφή μου είναι το μόνο άτομο που ξέρει λεπτομερώς τις πομπές μου και μου φαίνεται "περίεργο" όταν αδέρφια του ίδιου φύλου έχουν "μυστικά" πάνω στο ζήτημα.:P

Εξαρτάται και από τις ηλικίες φαντάζομαι, έχετε μικρή διαφορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εξαρτάται και από τις ηλικίες

Οχι απαραίτητα... βασικό ρόλο οι ιδιοσυγκρασίες, το ταίριασμα. Ξέρω αδέρφια που δεν κολλάνε σα χαρακτήρες, υπάρχουν άλλα που είναι και φιλαράκια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Οχι απαραίτητα... βασικό ρόλο οι ιδιοσυγκρασίες, το ταίριασμα. Ξέρω αδέρφια που δεν κολλάνε σα χαρακτήρες, υπάρχουν άλλα που είναι και φιλαράκια;)

Γενικά συμφωνώ, είναι θέμα χαρακτήρα, απλώς στο συγκεκριμένο ζήτημα, πιο εύκολα θα συζητούσαν δύο αδερφές που έχουν 2-3 χρόνια διαφορά, παρά 6-7, άλλο 17 - 20 και άλλο 13 - 20. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Γενικά συμφωνώ, είναι θέμα χαρακτήρα, απλώς στο συγκεκριμένο ζήτημα, πιο εύκολα θα συζητούσαν δύο αδερφές που έχουν 2-3 χρόνια διαφορά, παρά 6-7, άλλο 17 - 20 και άλλο 13 - 20. :/:
Σε μικρές ηλικίες ισχύει. Τα αδέρφια που έχουν μεγάλη διαφορά ηλικίας τείνουν να αποκτούν πιο φιλικές σχέσεις μετά την εφηβεία του μικρότερου που οι διαφορές σταματούν να έχουν τόση σημασία (καθώς πιο πριν το μεγαλύτερο αδέρφι έχει πιο "μαμαδίστικο" ρόλο). Αλλά από εκεί και πέρα γνωρίζω και δίδυμα αδέρφια που δεν μιλιούνται. Απλά πάντα τέτοια σκηνικά μου φαίνονται κάπως, έξω από την πραγματικότητά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Α, γίναμε thread; Τι καλά. :D

Δεν μοιράζομαι σχεδόν τίποτα πια με τον αδερφό μου εκτός απ' την αγάπη για τα ίδια video games και comic :P. Στα 4 χρόνια που έλειπε σε άλλη πόλη για σπουδές μπορεί να μη μιλούσαμε ούτε μία φορά για 5-6 μήνες γιατί δεν είχαμε τίποτα να πούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Δεν μοιράζομαι σχεδόν τίποτα πια με τον αδερφό μου εκτός απ' την αγάπη για τα ίδια video games και comic :P. Στα 4 χρόνια που έλειπε σε άλλη πόλη για σπουδές μπορεί να μη μιλούσαμε ούτε μία φορά για 5-6 μήνες γιατί δεν είχαμε τίποτα να πούμε..

:eek: Δε μπορω ουτε να μπω στη διαδικασια να σκεφτω πως θα ηταν να μη μιλησω εστω μια μερα με τον αδερφο μου.

Το αδερφακι μου ειναι ο κολλητος μου αρχικα και υστερα αδερφος μου. Ειναι το ατομο που λατρευω, η αδυναμια μου, το ατομο που ειναι παντα εκει για μενα, που προσπαθει να με βοηθησει οταν εχω αναγκη, που δε θα κανει κατι για να με πληγωσει, που θα μοιραστουμε τα παντα,απο αντικειμενα, μικροκαυγαδες που τυχον ειχαμε μεχρι και σοβαρα προβληματα και οτιδηποτε απασχολει τον αλλο και ναι, θα ανταλλαξουμε και αποψεις για τον ερωτικο τομεα (χωρις παρα πολλες λεπτομερειες, ειπαμε ειναι και αγορι, ποσο να καταλαβουμε πια ο ενας τον αλλο? Πιστευω καποια πραγματα δε γινονται να τα καταλαβεις αν δε τα νιωσεις ο ιδιος). Εχουμε και τρομερη χημεια-επικοινωνια και μαλιστα θυμαμαι χαρακτηριστικα οταν ημασταν πιο μικροι(γυμνασιο πηγαιναμε και οι 2 νομιζω) ειχαμε παει να ψωνισουμε ρουχα(ακομα και αυτο το κανουμε μαζι πολλες φορες γιατι εμπιστευομαστε πολυ ο ενας τη γνωμη του αλλου και ειμαστε απολυτα ειλικρινεις μεταξυ μας) και ειχε φορεσει μια μπλουζα που εμενα τελικα δε μου αρεσε πανω του και μολις τη φορεσε με κοιταξε και χωρις να ρωτησει, χωρις να κανω εγω καμια περιεργη εκφραση προσωπου καταλαβε αμεσως και πηγε και την εβγαλε. Αυτο δε το ειχαμε προσεξει εμεις, αλλα η πωλητρια και μας το ειπε γιατι της εκανε εντυπωση :D

Ειναι, ειναι... και τι δεν ειναι?! Ολη μου η ζωη ειναι ο αδερφος μου! Εχουμε πολυ ιδιαιτερη σχεση. Η μαμα μαλιστα ειναι πολυ περηφανη γι αυτη τη σχεση μας! :P Βεβαια πιστευω εχει σημασια το οτι εχουμε μονο 2 χρονια διαφορα και οσο να ναι καταλαβαινομαστε καλυτερα αλλα ειναι κυριως οι χαρακτηρες που ταιριαζουν. Ουσιαστικα ειμαστε τελειως διαφορετικοι αλλα εκει που πρεπει ιδιοι... εχουμε ιδανικη σχεση και οι φιλοι μας, μας ζηλευουν εννοωντας θαυμαζουν(χωρις να το λεω για να τη ψωνισω, μιλαω τελειως ειλικρινα). Δεν νομιζω οτι ειμαστε υπερβολικοι 'η κατι τετοιο αλλα ξερουμε να εκτιμαμε ο ενας τον αλλο.

Ισως θα πρεπει να αναφερω πως καποτε(οταν ηταν 7-8 χρονων)κοντεψα και να τον χασω και καταλαβα και ποσο αδεια θα ηταν η ζωη μου χωρις εκεινον. Ισως και αυτο να εχει παιξει ρολο(οχι πως δε τον λατρευα και τοτε-οσο και οπως γινεται να λατρευεις σε ηλικια 10 ετων-αλλα εχει και καποια σημασια, γιατι πλεον θεωρουμε τα παντα δεδομενα και δεν ειναι ετσι). Παντως η προσωπικη μου συμβουλη ειναι να εισαι οσο πιο κοντα γινεται με τα αδερφια σου γιατι αποκτας ενα αισθημα ασφαλειας, αγαπης και ολοκληρωσης. Ειναι μεγαλο πραγμα το να νιωθεις πω ποτε δεν θα εισαι μονος. :D (γενικα μιλωντας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δεν έχω τις σχέσεις που θα ήθελα με την αδελφή μου.
Είμαστε δίδυμες, μα διαφορετικές πολύ. :/:
Περισσότερο εμπιστεύομαι τις φίλες μου παρά εκείνη... Με τις πράξεις της δεν μπορώ να την εμπιστευτώ.
Εκείνη μου μιλά για ό,τι θέλει και πάντα θα είμαι δίπλα της και τη συμβουλεύω κιόλας, όποτε μπορώ.
Νοιάζομαι για εκείνη πολύ... Με πληγώνει πολλές φορές με λόγια που λέει πίσω από εμένα, μα δεν της λέω τίποτα.
Θα καταλάβει μια μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Με την αδερφή μου έχουμε μια περίεργη σχέση. Δε τις έχω πει ποτέ κάποιο μυστικό, πάντα γίνεται το αντίθετο και δεν έχουμε κάνει ποτέ κάποια σοβαρή συζήτηση λόγω του ότι είμαστε δύο εντελώς μα εντελώς διαφορετικοί χαρακτήρες. Άσπρο λέει αυτή; Ε, μαύρο λέω εγώ. Τέτοια κατάσταση. Λέμε τα πιο τυπικά πράγματα, άντε να έρθει να μου πει κάποιο πρόβλημα της με σκοπό να πάρει μια σωστή συμβουλή (ασχέτως που ποτέ δεν την έχω δει να την ακολουθεί).
Δεν λέω ότι δεν την αγαπάω ή κάτι τέτοιο, φυσικά και την αγαπάω και την πονάω αλλά είναι ένα άτομο που αν το συναντούσα κάπου έξω, θα το προσπερνούσα γιατί δεν θα είχαμε τίποτα κοινό, έχουμε έναν εντελώς διαφορετικό τρόπο σκέψης και αντίληψης των πραγμάτων. Έχει φτιάξει τον δικό της κόσμο και δε λέει να βγει από αυτόν και να δει τι υπάρχει γύρω της. Τι να πω, και έχουμε μόνο 3,5 χρόνια διαφορά... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Με την αδερφή μου έχουμε μια περίεργη σχέση. Δε τις έχω πει ποτέ κάποιο μυστικό, πάντα γίνεται το αντίθετο και δεν έχουμε κάνει ποτέ κάποια σοβαρή συζήτηση λόγω του ότι είμαστε δύο εντελώς μα εντελώς διαφορετικοί χαρακτήρες.Άσπρο λέει αυτή; Ε, μαύρο λέω εγώ. Τέτοια κατάσταση. Λέμε τα πιο τυπικά πράγματα, άντε να έρθει να μου πει κάποιο πρόβλημα της με σκοπό να πάρει μια σωστή συμβουλή (ασχέτως που ποτέ δεν την έχω δει να την ακολουθεί).
Δεν λέω ότι δεν την αγαπάω ή κάτι τέτοιο, φυσικά και την αγαπάω και την πονάω αλλά είναι ένα άτομο που αν το συναντούσα κάπου έξω, θα το προσπερνούσα γιατί δεν θα είχαμε τίποτα κοινό, έχουμε έναν εντελώς διαφορετικό τρόπο σκέψης και αντίληψης των πραγμάτων. Έχει φτιάξει τον δικό της κόσμο και δε λέει να βγει από αυτόν και να δει τι υπάρχει γύρω της. Τι να πω, και έχουμε μόνο 3,5 χρόνια διαφορά... :/:
Ακριβώς αυτά.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Ακριβώς αυτά.:(

Και εσένα θα είναι λίγο πιο δύσκολο να το δεκτείς πιστεύω, γιατί όσο να 'χει είστε δίδυμες.
Έτυχε αυτή την χρονιά να συναναστρέφομαι πολλές ώρες με δύο κορίτσια που είναι δίδυμα, και έχουν μια σχέση που ο καθένας ειλικρινά θα ζήλευε και θα ήθελε να έχει...

Μου είναι λίγο δύσκολο να φανταστώ δύο αδέρφια δίδυμα και να μη έχουν τις καλύτερες σχέσεις. Θέλω να πω, είστε από την αρχή της ζωής σας μαζί... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Χμμ....τα αδερφακια μου ειναι πολυ πολυ μικρα(η αδερφη μου 4 και ο αδερφος μου 2,5 )...πιστευω οτι οταν μεγαλωσει αρκετα η αδερφουλα μου θα μπορει να μοιραζεται μαζι μου τα μυστικα και τα προβληματα της και να τη συμβουλευω :) Ωστοσο δε μπορει να γινει το αντιστροφο :( Οσο για τα πραγματα που μοιραζομαι με την αδερφη μου ειναι κατι κουκλες και οταν της βαζψ καμια ταινια στο λαπτοπ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Και εσένα θα είναι λίγο πιο δύσκολο να το δεκτείς πιστεύω, γιατί όσο να 'χει είστε δίδυμες.
Έτυχε αυτή την χρονιά να συναναστρέφομαι πολλές ώρες με δύο κορίτσια που είναι δίδυμα, και έχουν μια σχέση που ο καθένας ειλικρινλα θα ζήλευε και θα ήθελα να έχει...

Μου είναι λίγο δύσκολο να φανταστώ δύο αδέρφια δίδυμα και να μη έχουν τις καλύτερες σχέσεις. Θέλω να πω, είστε από την αρχή της ζωής σας μαζί... :/:

Ναι είναι...
Φταίνε κάποιες οικογενειακές καταστάσεις και φταίνε και οι φίλες της...
Πάντα ήμασταν διαφορετικές...

Στο λύκειο πάψαμε να πηγαίνουμε σε ίδιο σχολείο (πάει ΕΠΑΛ). Εκεί έκανε νέες παρέες, που δεν με συμπαθούν, και μεγάλωσαν περισσότερο το χάσμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Ναι είναι...
Φταίνε κάποιες οικογενειακές καταστάσεις και φταίνε και οι φίλες της...
Πάντα ήμασταν διαφορετικές...

Στο λύκειο πάψαμε να πηγαίνουμε σε ίδιο σχολείο (πάει ΕΠΑΛ). Εκεί έκανε νέες παρέες, που δεν με συμπαθούν, και μεγάλωσαν περισσότερο το χάσμα.

Κρίμα όμως, πολύ κρίμα. Πάντα θεωρούσα τις σχέσεις των διδύμων να είναι οι πιο δυνατές, αλλά τελικά...
Συμβαίνουν αυτά όμως, έτσι;
Όλα έχουν να κάνουν με τον χαρακτήρα πιστεύω. Αν ο ένας δεν ταιριάζει με τον άλλον, απλά δεν ταιριάζει. Το μόνο που μπορείς να κάνεις όταν αφορά άτομα στενού οικογενειακού κύκλου είναι να κρατήσεις μια καλή, σεβαστή σχέση ανάμεσα σε εσένα και τον άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εγώ με την αδερφή μου (DIDONIA για όσους την ξέρουν , ζήλεψε και εγινε και αυτή μελος μετά από μένα!) μοιραζόμαστε τα πάντα ! τα πάντα όμως..αυτό βέβαια καμιά φορά δημιουργεί και εντάσεις ή παρεξηγήσεις μεταξύ μας αλλά λογικό πιστεύω! εξάλλου το να μοιράζεσαι ρούχα , τσάντες , παλιότερα και παιχνίδια , μυστικά εννοείται έχει περισσότερα πλεονεκτήματα παρά το αντίθετο . Αγαπίομαστε πάρα πολύ ! είμαι κατά ένα χρόνο μεγαλύτερη της και αυτή η μικρή διαφορά ηλικίας ευνοεί να εκμηστυρεύεται η μια στην άλλη προβληματισμούς , προβλήματα , ερωτικά θεματάκια..πάντα όταν καποια έχει θέμα και χρηζει ανάγκης εκεί είναι η άλλη για νατην υποστηρίξει και να της προσφέρει μια λύση...ελπίζω να μη το δει ποτέ αυτο που θα γράψω γιατί αν το δει θα με εκμεταλλέυεται και ίσως να με κοροϊδεύει αλλά ...δε θα μπορούσα χωρίς αυτήν και δε την αλλάζω με καμία ...!

επίσης της έχω πει ότι νιώθω ιδιαίτερα τυχερή που είναι αυτή δίπλα μου , γιατί αναμφίβολα θα μπορούσε να μου είχε τύχει κανένα βλαμμένο αδερφάκι , εξάλλου όπως προαναφέρθηκε τα αδέρφια δε τα επιλέγεις αλλά εγώ σταθηκα τυχερή και σίγουρα αν δε την ειχα αδερφή θα την επέλεγα ως κολλητή μου!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top