Πρόθεση ψήφου εκλογών Σεπτεμβρίου 2007

Τι θα ψηφίσετε στις εκλογές που έρχονται; (16/09/2007)
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 4 7.4%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 3 5.6%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 9 16.7%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 9 16.7%
  • ΛΑ.Ο.Σ

    Ψήφοι: 1 1.9%
  • Δημοκρατική Αναγέννηση

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εξωκοινοβουλευτική Αριστερά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλελεύθερη συμμαχία

    Ψήφοι: 11 20.4%
  • Άλλο Εξωκοινοβουλευτικό κόμμα άλλου χώρου

    Ψήφοι: 2 3.7%
  • Άκυρο/Λευκό

    Ψήφοι: 2 3.7%
  • Δεν θα πάω/μπορέσω να ψηφίσω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αναποφάσιστος/η

    Ψήφοι: 7 13.0%
  • Δεν μου επιτρέπεται να ψηφίσω (λόγω ηλικίας, εθνικότητας κλπ)

    Ψήφοι: 6 11.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
άτσα η φιλελεύθερη συμμαχία, πάει φουλ για κυβέρνηση στο στέκι :D.

κρατήστε την ανοιχτή μέχρι και λίγο πριν τις εκλογές την ψηφοφορία, ναι?

ψ. mania, αυτά που συλλογάσαι έχουν συζητηθεί κάπως πιο εκτεταμένα στο ψήφος ή ψόφος θρεντ, μην επαναλαμβανόμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Ο Αλαβάνος τουλάχιστον, τα είχε από πριν. Δεν τα έκανε μέσα από την πολιτική όπως πολλοί συνάδερφοί του που είχαν υπουργικά -και όχι μόνο- πόστα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Λίγο είναι ότι είναι πάμπλουτος??? :confused: Υποτίθεται είναι αριστερός... :whistle:

Υπάρχουν και κάποιοι βασικοί κανόνες στη πολιτική-τουλάχιστον όταν εμφανίζεσαι δημόσια.

Το πρώτο το απάντησα παραπάνω. Ο Αντρέας με το ζιβάγκο ήταν καλύτερος?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
άτσα η φιλελεύθερη συμμαχία, πάει φουλ για κυβέρνηση στο στέκι :D.

κρατήστε την ανοιχτή μέχρι και λίγο πριν τις εκλογές την ψηφοφορία, ναι?

ψ. mania, αυτά που συλλογάσαι έχουν συζητηθεί κάπως πιο εκτεταμένα στο ψήφος ή ψόφος θρεντ, μην επαναλαμβανόμαστε...


Και τι σημαίνει αυτό; ναι έχουν συζητηθεί αλλα εγώ βλέπω ότι όλοι στα θέματα αυτά βρίζουν και λένε αλλα είναι μόνο 2 άτομα που είπαν λευκο ή άκυρο, εξάλου είναι η άποψη μου άσχετα τα θέματα που εσείς συζητήσατε, δεν με αφορά η γνώμη με ενδιαφέρει η γνώμη να είναι μαζί με την πράξη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Ο Αλαβάνος τουλάχιστον, τα είχε από πριν. Δεν τα έκανε μέσα από την πολιτική όπως πολλοί συνάδερφοί του που είχαν υπουργικά -και όχι μόνο- πόστα.;)

Δηλαδή να υποθέσω οτι δε θα σε πείραζε με αυτή τη λογική να γίνει πρόεδρος του Συν ο Βαρδινογιάννης ή ο Λάτσης? Και αυτοί από πριν τα είχαν-από τους πατεράδες τους.

Και τί σημαίνει τα είχε από πρίν? Πλούσιος είναι και πάλι-και δικαίωμα του-ΑΛΛΑ ΟΧΙ να μας το παίζει και αριστερός. Να ταν στο ΠΑΣΟΚ ή στη ΝΔ να το καταλάβω. Αλλά εδώ πιστέυω είναι ηθικό το θέμα. Και στη τελική αφού είναι αριστερός ας τα δώσει (οχι όλα) στον εκλογικό αγώνα του ΣΥΝ ή να κάνει δωρεες στους φτωχούς ή δε ξέρω εγώ τί άλλο. Δε μπορείς να δηλώνεις αριστερός και να έχεις τα μαλλιά σου (Τρινταφυλλόπουλος-άλλο παράδειγμα) Και η υποκρισία έχει τα όριά της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Το πρώτο το απάντησα παραπάνω. Ο Αντρέας με το ζιβάγκο ήταν καλύτερος?:hmm:

Ο Αντρέας δεν πήγαινε σε επίσημες εκδηλώσεις ή συναντήσεις με ζιβάγκο... (Και δεν θα ψηφίσω ΠΑΣΟΚ ή ΝΔ στις εκλογές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Λίγο είναι ότι είναι πάμπλουτος??? :confused: Υποτίθεται είναι αριστερός... :whistle:

Όσο για τη ζακετούλα κτλ, αυτό κι αν είναι Ο λαϊκισμός σε όλο του το μεγαλείο. Προσωπικά πολύ μου τι σπάει αυτό. (μα παρα πολύ όμως) Υπάρχουν και κάποιοι βασικοί κανόνες στη πολιτική-τουλάχιστον όταν εμφανίζεσαι δημόσια.

Συμφωνω απολυτα και για τα 2 που αναφερεις.

Οσο για το "Αφου ειναι παμπλουτος, δε μπορει να δελεαστει", δε νομιζω οτι λεει το ιδιο ο κ.Αλαβανος και για τους βιομηχανους/λεφταδες κτλ. Τα λεφτα δεν τα βρηκε στο δρομο ο Αλαβανος ουτε εχει και καμμια κοτα που κανει χρυσα αυγα.

Θα τους δουμε ολους τους πολιτικους μας στο Ντεμπατε που περιμενουμε με μεγαλη αγωνια...(αληθεια , ποιος πιστευετε οτι θα βγει κερδισμενος απο το Ντεμπατε? Εγω πιστευω η βλακεια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Δηλαδή να υποθέσω οτι δε θα σε πείραζε με αυτή τη λογική να γίνει πρόεδρος του Συν ο Βαρδινογιάννης ή ο Λάτσης? Και αυτοί από πριν τα είχαν-από τους πατεράδες τους.

Και τί σημαίνει τα είχε από πρίν? Πλούσιος είναι και πάλι-και δικαίωμα του-ΑΛΛΑ ΟΧΙ να μας το παίζει και αριστερός. Να ταν στο ΠΑΣΟΚ ή στη ΝΔ να το καταλάβω. Αλλά εδώ πιστέυω είναι ηθικό το θέμα. Και στη τελική αφού είναι αριστερός ας τα δώσει (οχι όλα) στον εκλογικό αγώνα του ΣΥΝ ή να κάνει δωρεες στους φτωχούς ή δε ξέρω εγώ τί άλλο. Δε μπορείς να δηλώνεις αριστερός και να έχεις τα μαλλιά σου (Τρινταφυλλόπουλος-άλλο παράδειγμα) Και η υποκρισία έχει τα όριά της.

Η Λιάνα Κανέλλη, με τί φορολογική δήλωση μπήκε στο κόμμα του λαού και της εργατιάς(βλ. ΚΚΕ)? Μήπως έπρεπε να της κλείσουν την πόρτα πριν μπει στα γραφεία του ΚΚΕ?

edit: Και μην μου πείτε πως αυτή δεν είναι πρόεδρος. Το κόμμα πάντα αυτήν στέλνει στην tv, άρα αποτελεί την βιτρίνα του ΚΚΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Η Λιάνα Κανέλλη, με τί φορολογική δήλωση μπήκε στο κόμμα του λαού και της εργατιάς(βλ. ΚΚΕ)? Μήπως έπρεπε να της κλείσουν την πόρτα πριν μπει στα γραφεία του ΚΚΕ?

Στο ΚΚΕ υπάρχουν ακόμα μεγαλύτεροι υποκριτές από το ΣΥΝ (Αν αυτό σε παρηγορεί :D :P) δεδομένου ότι δηλώνουν και Κομμουνιστές... Δεν είναι μόνο η Κανέλη που τη βρήκε Κομμουνίστρια στα 45 της και με προυπηρεσία στη ΝΔ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Η Λιάνα Κανέλλη, με τί φορολογική δήλωση μπήκε στο κόμμα του λαού και της εργατιάς(βλ. ΚΚΕ)? Μήπως έπρεπε να της κλείσουν την πόρτα πριν μπει στα γραφεία του ΚΚΕ?

edit: Και μην μου πείτε πως αυτή δεν είναι πρόεδρος. Το κόμμα πάντα αυτήν στέλνει στην tv, άρα αποτελεί την βιτρίνα του ΚΚΕ.

Μαλιστα,
δλδ αφου το εκανε η Κανελλη, εχουν ολοι δικαιωμα να το κανουν...
Και ΔΕΝ ειναι προεδρος του ΚΚΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Και τι σημαίνει αυτό; ναι έχουν συζητηθεί αλλα εγώ βλέπω ότι όλοι στα θέματα αυτά βρίζουν και λένε αλλα είναι μόνο 2 άτομα που είπαν λευκο ή άκυρο, εξάλου είναι η άποψη μου άσχετα τα θέματα που εσείς συζητήσατε, δεν με αφορά η γνώμη με ενδιαφέρει η γνώμη να είναι μαζί με την πράξη:)

δεν εννοούσα να δεις πόσοι λένε δε θα ψηφίσω, θα ρίξω λευκό, μαύρο, μπεζ, σομόν, τέσπα. άλλο είναι το ζουμί του θρεντ (και μην κολλάς στα μπινελίκια, προσπέρνα τα :p).

γμτ, ποιός διαβάζει 40 σελίδες τώρα και δεν έχω και εκτυπωτήηη. δε φαίνεται άσχημο το πρόγραμμα των φιλελεύθερων παλουκαριών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Γενικά έιμαι από αυτους που αποφασιζουν τελειυταία στιγμή. Φέτος όμως δίνει υποψηφιότητα ένας εξάδελφος της μητέρας μου οπότε θα τον στηρίξουμε τουλάχιστον με τη δική μας ψήφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Γενικά έιμαι από αυτους που αποφασιζουν τελειυταία στιγμή. Φέτος όμως δίνει υποψηφιότητα ένας εξάδελφος της μητέρας μου οπότε θα τον στηρίξουμε τουλάχιστον με τη δική μας ψήφο

Κάτσε για να καταλάβω. Αυτόν θα στηρίξετε ή το κόμμα με το οποίο κατεβαίνει?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Μαλιστα,
δλδ αφου το εκανε η Κανελλη, εχουν ολοι δικαιωμα να το κανουν...
Και ΔΕΝ ειναι προεδρος του ΚΚΕ.

Ξαναλέω πως την χρησιμοποιούν σαν βιτρίνα του κόμματός τους. Δεν βγαίνει ο Κολοζώφ να μιλήσει, που είναι ένα ιστορικό μέλος του ΚΚ, αλλά μια που θυμήθηκε χτες πως είναι αριστερή. Εδώ δεν υπάρχει υποκρισία?

Ο Συνασπισμός δεν χρησιμοποίησε ποτέ τους εργάτες και τους αγρότες σαν σημαία της πολιτικής του. Αντίθετα αυτό είναι το μότο του ΚΚΕ και καλά κάνει.

Αν πιστεύεις πως τα συμφέροντά αυτών των τάξεων, είναι ιδεολογικά σωστό να τα υπερασπίζεται η -πρώην δεξιά- Κανέλη, με τον τεράστιο τραπεζικό λογαριασμό, πάω πάσο. Δεν έρχεται σε σύγκρουση με τις αρχές του ΚΚ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Κάτσε για να καταλάβω. Αυτόν θα στηρίξετε ή το κόμμα με το οποίο κατεβαίνει?? :hmm:

Βασικά εκείνον. Όσον αφορά εμένα δεν είμαι και τόσο πολιτικοποιημένο άτομο. Όλους στο ίδιο καζάνι τους έχω. Ότι η μια παράταξη ότι η άλλη ότι η παράλλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Βασικά εκείνον. Όσον αφορά εμένα δεν είμαι και τόσο πολιτικοποιημένο άτομο. Όλους στο ίδιο καζάνι τους έχω. Ότι η μια παράταξη ότι η άλλη ότι η παράλλη.

Επέτρεψέ μου να μην το δεχτώ αυτό. (και δε μιλώ για ΝΔ-ΠΑΣΟΚ) Υπάρχουν και μικρά κόμματα που ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ (κυρίως εκτός βουλής)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Επέτρεψέ μου να μην το δεχτώ αυτό. (και δε μιλώ για ΝΔ-ΠΑΣΟΚ) Υπάρχουν και μικρά κόμματα που ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ (κυρίως εκτός βουλής)

Μα επιδή είναι διαφορετικοί είναι εκτώς νουλής καμάρι μου, άν ήταν ιδιος θα έτρεωγε ότι και οι άλλοι δεν θα ήταν στην αποξω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Ξαναλέω πως την χρησιμοποιούν σαν βιτρίνα του κόμματός τους. Δεν βγαίνει ο Κολοζώφ να μιλήσει, που είναι ένα ιστορικό μέλος του ΚΚ, αλλά μια που θυμήθηκε χτες πως είναι αριστερή. Εδώ δεν υπάρχει υποκρισία?

Ο Συνασπισμός δεν χρησιμοποίησε ποτέ τους εργάτες και τους αγρότες σαν σημαία της πολιτικής του. Αντίθετα αυτό είναι το μότο του ΚΚΕ και καλά κάνει.

Αν πιστεύεις πως τα συμφέροντά αυτών των τάξεων, είναι ιδεολογικά σωστό να τα υπερασπίζεται η -πρώην δεξιά- Κανέλη, με τον τεράστιο τραπεζικό λογαριασμό, πάω πάσο. Δεν έρχεται σε σύγκρουση με τις αρχές του ΚΚ?

Bασικα ρε φιλε,
με οποιον μιλησει η Κανελλη θα τον κολλησει στον τοιχο.
Θα επρεπε να μην βγαινει δλδ στην τηλεοραση.
Εχει εκπληκτικο λογο που θα τον ζηλευαν παρα πολλοι.

Και δεν καταλαβα,
σε ξαναρωτησα:
το οτι το κανει η Κανελλη, νομιμοποιει ολους τους αλλους?
Αμα φαει (χλαπακιασει) καποιος, εχουν ολοι δικαιωμα να αρπαζουν την κουταλα?
Και επαναλαμβανω:
Η Κανελλη ΔΕΝ ειναι αρχηγος...
τα υπολοιπα περι βιτρινας ειναι υπεκφυγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Επέτρεψέ μου να μην το δεχτώ αυτό. (και δε μιλώ για ΝΔ-ΠΑΣΟΚ) Υπάρχουν και μικρά κόμματα που ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ (κυρίως εκτός βουλής)

δεν ανέφερα κομμα μεγάλο ή μικρό και ναι έχεις δίκιο σε αυτό αν και από τα γνωστά κόμματα δεν έχω βρεί κάποιο αξιόλογο κατά τη γνώμη μου. Ίσως γιατί πολύ λίγη πληροφόρηση έρχεται σε εμάς στα ακριτικά μέρη. Μόνο ότι δείχνει η ΤιΒι.

Μα επιδή είναι διαφορετικοί είναι εκτώς νουλής καμάρι μου, άν ήταν ιδιος θα έτρεωγε ότι και οι άλλοι δεν θα ήταν στην αποξω:)

Μάνια μου ζωγράφησες πάλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Μα επιδή είναι διαφορετικοί είναι εκτώς νουλής καμάρι μου, άν ήταν ιδιος θα έτρεωγε ότι και οι άλλοι δεν θα ήταν στην αποξω:)

:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top