Έχετε δώσει όνομα στο μόριο σας; Κι αν ναι, ποιο;

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Στην Κερκυρα τα αλλα δυο τα λεμε κολομποκια:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλά μιλάμε έχω λιώσει στο γέλιο!!!
Dark απ τα πιο πετυχημένα... κίτρινο μίλι! :rofl: καραλολ!


στο παρελθόν είχα ακούσει κάποιον να τον λέει... "πνίχτη"..
πνίγηκα και γω στα γέλια στην ατάκα και τέλειωσε άδοξα η ιστορία με τον πνίχτη! :rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Όντως το κίτρινο μίλι κορυφαίο...
εγώ τι να πω που ο πρώην μου τον έλεγε Αττίλα??:confused::P
Νο comments:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Έχω ακούσει φίλο μου να τον αποκαλεί "Ο Ψηλός" :hmm:("οι κοντοί" θα αντιλαμβάνεστε ποιοί είναι....:lol::lol::lol:).....Συνοστισμός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Εγώ πάντως, δε τον έχω ονομάσει, αλλά αν τύχει ποτέ να του ''απευθυνθώ'' [:D ], θα του μιλήσω απλά στο β πρόσωπο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Toν δικό μου τον φωνάζω : "Μπάμπης ο πιγκουίνος" :clapup:

:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
Εγω δεν του εχω βγαλει ονομα,επειδη δεν χρειαζεται να τoυ μιλησω για να με καταλαβει,επικοινωνουμε με τηλεπαθεια ;) :P

Ετσι Ετσι...Δεν χρειαζεται ονομα για να υπακουσει...
:rofl: :rofl: :rofl: :clapup: :clapup: :thumbsup: :vroum::alljumpy: :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Συγνώμη πάλι για τον Διαμαντή μηλάτε; δεν ντρέπεστε λίγο;:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Έχετε δώσει όνομα στο μόριο σας; και αν ναι ποιό;


"Mακαρίτη"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:rofl: :rofl:

Μακράν το καλύτερο βαφτιστικό που έχω ακούσει...:P

ε πες μου οτι το πιστεψες κιολας!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ε πες μου οτι το πιστεψες κιολας!!!:P

Εσύ τι ξέρεις καλέ για τον μακαρίτη του ρεμπεσκε;:worry::worry::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Προς το παρων δεν ειχει ονομα, αλλα ξερουμε οτι ειναι πυθονας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εσύ τι ξέρεις καλέ για τον μακαρίτη του ρεμπεσκε;:worry::worry::P:P:P

ααα!!:eek:
εγω ειμαι αθωαααα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
To μοριο δεν το εχω ονομασει, εχω ονομασει το ενα απο τα καρυαδια, Χρηστο μια και απο εκει θα βγει ο γιος που θα παρει το ονομα του πατερα μου (Χρηστος δλδ)

ΛΟΛ

Μου θύμισες κάτι εγγυμονούσες που μιλάνε στη κοιλιά τους με το όνομα του μωρού
"Άντε να βγεις Χρηστάκο να γνωρίσεις τη μαμά και το μπαμπά" :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θα χε ενδιαφερον καποια ερευνα/μελετη πανω σε αυτο το θεμα :P Σχεση ονοματος και ικανοποιησης αποδοσης lol

Διοτι οπως και να το κανουμε αλλιως θα αισθανεσαι αν το ονομασεις "Τοσοδουλη" και αλλιως "Purple Helmet Warrior " !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Εμένα άν μου έκανε κάποιος την τιμή να γίνω νονά του εργαλείου του νομίζω θα το ονόμαζα "Excalibur" ή "Anduril" (με την ευχή μου!):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Εμένα άν μου έκανε κάποιος την τιμή να γίνω νονά του εργαλείου του νομίζω θα το ονόμαζα "Excalibur" ή "Anduril" (με την ευχή μου!):D

το excalibur ήταν σε αδράνεια για χρόνια και το anduril είχε σπάσει :worry: :P. τι νουνά εις εσύ πιδίμ? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Έλα τώρα, κολλάς κι εσύ σε κάτι λεπτομέρειες! :whistle:

Μιλάμε για ΜΥΘΙΚΑ σπαθιά, ΑΝΙΚΗΤΑ ση μάχη με ΜΑΓΙΚΕΣ ιδιότητες! Και πολύ θα του πέσει να έχει τέτοιο όνομα και το καλό που του θέλω να ανταπεξέλθει!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top