Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Πού σκέφτεσαι να τα βάλεις; Το πρώτο μου αρέσει, το δεύτερο είναι κάπως. Αυτό το πουά ήταν της μόδας πριν από 25 χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Dis or this ;

Βασικα, νομιζω οτι ειναι καλυτερο το 1ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
the first one
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι τελευταίο για να μη σας πρήζω :redface:
Κάτι όπως αυτό https://www.allaboutshoes.gr/gr/gunaika/papoutsia/pedila-sandalia/pedila-nine-westW2006T0021/
με αυτό το μεταλλικό χρυσό κόσμημα.. θα μπορούσε να μου σπάσει τη διχρωμία και να πάω σε χρυσή πχ τσάντα;
Πολύ κλασσικό ρε παιδί μου και ο συνδυασμός με το χρυσό μου κάνει πολύ χειμωνιάτικος, καθόλου καλοκαιρινός.
Εγώ θα πρότεινα ένα απλό μαύρο λεπτό πέδηλο, όχι με έντονες γραμμές, όπως έδειξες, κάποιο πιο λιτό, και τσάντα ίσως κάποιο μαύρο φάκελο με λευκό ίσως γύρω γύρω για να σπάσει το μουντό φούξια/μαύρο. Δε θα έβαζα παραπάνω χρώματα στο σύνολο λόγω του σχεδίου του φορέματος, επειδή θα' ταν τοο ματς, και λόγω της πολύ μεγάλης επιφάνειας του φούξια. Κάτι λιτό και θα' σαι ντάξει πιστεύω.
τι γνωμη εχετε γι'αυτο;


και αυτό:
Μ' αρέσουν και τα δύο, λάτρεψα το 2ο. ΤΟΘΕΛΩΤΩΡΑ, ΛΑΤΡΕΥΩ ΠΟΥΑ.
[από πού είναι το 2ο?]

Αυτό το πουά ήταν της μόδας πριν από 25 χρόνια...
Wtf. Νοτ.
Το πουά είναι πάντα στη μόδα. Φαντάσου το με κόκκινες/nude μπαλαρινούλες και κόκκινο κραγιόν. ΛΟΟΟΒ ΙΤ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Aμα θελω να αλλαξω λουρακι λογικα ειναι ευκολο ε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Dis or this ;

Βασικα, νομιζω οτι ειναι καλυτερο το 1ο.

Ανάλογα ποιό είναι το στύλ σου. Το 2ο που το χω δει και σε μια φίλη μου είναι πολύ βολικό και πάει με όλα ενώ παράλληλα κάνει το στυλ πιο ροκ, ενώ το πρώτο είναι πιο θηλυκό και νομίζω συνδιάζεται λίγο πιο δύσκολα αν και νομίζω μ'αρέσει πιο πολύ, οπότε εξαρτάται για πιο σκοπό το θες

Μ' αρέσουν και τα δύο, λάτρεψα το 2ο. ΤΟΘΕΛΩΤΩΡΑ, ΛΑΤΡΕΥΩ ΠΟΥΑ.
[από πού είναι το 2ο?]
Το πουά είναι πάντα στη μόδα. Φαντάσου το με κόκκινες/nude μπαλαρινούλες και κόκκινο κραγιόν. ΛΟΟΟΒ ΙΤ.

Ακριβώς έτσι το σκέφτηκα ρε συ:) Κι εγώ λατρεύω τα πουαααα!!!
Είναι απ'το modcloth


Στο πρώτο δεν μου αρέσει πολύ που είναι κοντό στις άκρες.
Το δεύτερο δεν μου αρέσει, ειδικά τα κουμπιά που έχει.:/:
Μου θυμίζει γιαγιαδίστικο νυχτικό.:P
Ωραίο το πρώτο, το δεύτερο μου φαίνεται κάπως γιαγιαδίστικο.
Πού σκέφτεσαι να τα βάλεις; Το πρώτο μου αρέσει, το δεύτερο είναι κάπως. Αυτό το πουά ήταν της μόδας πριν από 25 χρόνια...

Nαι απλά είναι κοντό και έχει και το άνοιγμα μπροστά που του δίνει ένα sexy στυλ γενικά ενώ παράλληλα το πουα το κάνει low profile και πιο casual. Συν τοις άλλοις, έχω κόλλημα με τα πουά και γενικά το vintage ντύσιμο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Aμα θελω να αλλαξω λουρακι λογικα ειναι ευκολο ε ;

ε ναι αλλα θα πληρωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ε ενταξει, προφανως. Πρεπει να αγορασεις και το λουρακι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Christian Westphal Spring-Summer 2013



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.










τα χτύπησα τις προάλες, εντάξει δεν τα λες και μόδα μόδα,

μόδα αθλητική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
και τα τρια μαζι; :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
τέλεια αθλητικα,ειδικά το τελευταίο έρωτας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
και τα τρια μαζι; :Ο


άστα να πάνε, ή που θα καταρρεύσουν τα γαστροκνήμιά μου,
(με τα προηγούμενα παπούτσια είχα κάνει 2.000χλμ, - σε 7 μήνες-με όριο
αλλαγής τα 750χλμ) ή που θα τα αγοράζω τρία, τρία :P

τα κεφάλια μέσα τώρα :)

τέλεια αθλητικα,ειδικά το τελευταίο έρωτας!


το πρώτο και το τρίτο είναι trail, τρέξιμο σε χώμα δηλ.
το δεύτερο είναι για άσφαλτο - στίβο.

όντως το adidas response trail είναι όλα τα λεφτά,
στην κυριολεξία όμως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
το πρώτο και το τρίτο είναι trail, τρέξιμο σε χώμα δηλ.
το δεύτερο είναι για άσφαλτο - στίβο.

όντως το adidas response trail είναι όλα τα λεφτά,
στην κυριολεξία όμως :P

τα nike δε σου αρέσουν για τρέξιμο?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
τα nike δε σου αρέσουν για τρέξιμο?:confused:


όχι, δεν τα έχω βολευτεί δηλαδή, όχι πως έχουν κάτι τα παπούτσια,

κοίτα, οι δρομείς δύσκολα αλλάζουν αυτό που θα τους ταιριάξει,
γιατί οι πειραματισμοί ισούνται με δαπάνη και κυρίως με τραυματισμούς,

εγώ προς το παρόν έχω βολευτεί τα new balance (made in england!!! μάλιστα τα συγκεκριμένα)
και τα adidas,
αργότερα βλέπουμε. (μικρός είμαι ακόμα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
εγώ προς το παρόν έχω βολευτεί τα new balance (made in england!!! μάλιστα τα συγκεκριμένα)
και τα adidas,
αργότερα βλέπουμε. (μικρός είμαι ακόμα :P )
Άκυρο,αλλά ήθελα να το πω και να ρωτήσω μετά κάτι.
Πρώτον τα Adidas αυτά που γράφουν για running είναι τέλεια. Δε θυμάμαι ποια έχω adi zero ή κάτι τέτοιο αν δεν κάνω λάθος όμως ο γυμναστής στο σχολείο μας είχε ξεσκίσει 2 μήνες αντοχή και ήταν τέλεια.:redface:
Τα running για προγράμματα γυμναστικής με χορό μέσα κάνουν;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Άκυρο,αλλά ήθελα να το πω και να ρωτήσω μετά κάτι.
Πρώτον τα Adidas αυτά που γράφουν για running είναι τέλεια. Δε θυμάμαι ποια έχω adi zero ή κάτι τέτοιο αν δεν κάνω λάθος όμως ο γυμναστής στο σχολείο μας είχε ξεσκίσει 2 μήνες αντοχή και ήταν τέλεια.:redface:
Τα running για προγράμματα γυμναστικής με χορό μέσα κάνουν;:hmm:

adi zero λέγονται και είναι από τα τοπ παπούτσια της adidas.

να σου πω, τα running training κάνουν για όλες τις εκφάνσεις της καθημερινότητας,
για περπάτημα, για γραφείο, χαλαρό τρέξιμο, γυμναστήριο κλπ

από κει και πέρα, υπάρχουν τα perfomance running όπως είναι
τα adizero που έχεις, τα οποία είναι πιο εξειδικευμένα παπούτσια, κυρίως για αγωνιστικές χρήσεις.

αυτό που έχεις να κάνεις είναι να κοιτάς τα κουτιά των παπουτσιών,
δίπλα στην ονομασία τους αναφέρουν και γιατί προορίζονται,
πχ adidas adizero running perfomance, τα training να τα έχεις για την
καθημερινότητά σου και τα perfomance για ιδιαίτερες απαιτήσεις.

και γω την adidas εμπιστεύομαι για τις δραστηριότητές μου.

(τώρα το είδα το μήνυμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top