Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,165 μέλη και 2,484,313 μηνύματα σε 79,240 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 670 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς πλένετε τα πιάτα σας;

Πώς πλένετε τα πιάτα σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
Τα σαπουνίζω όλα πρώτα και μετά ξεπλένω
21
38,89%
Τα σαπουνίζω και τα ξεπλένω ένα - ένα
27
50,00%
Πότε το 1 και πότε το 2
1
1,85%
Τα πλένει το πλυντήριο πιάτων
5
9,26%
ΔΞ/ΔΑ
0
0%

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 11:16, 05-09-12:

Τα πλένει πάντα το πληντήριο. Το βαρετό είναι όταν έρχεται η ώρα να το αδειάσω
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Zilda

Περιβόητο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,009 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 09:56, 09-02-19:

Πρώτα τα περνάω κάτω από τη βρύση να φύγουν τα πολλά πολλά και μετά τα βάζω στο πληντυριο. Αυτό που μα προβληματίζει τελευταία είναι μήπως το πληντυριο αφήνει υπολείμματα πάνω στο πιατα από το απορρυπαντικό που έπειτα τα τρώμε...
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 10:10, 09-02-19:

Παντα στο πλυντηριο. Δεν τα ξεπλενω ποτε πριν τα βαλω. Αλλωστε ποιο το νοημα να εχεις πλυντηριο αν μπαινεις στον κοπο να τα ξεπλενεις; Μονο τα αποφαγια πεταω και τα βαζω οπως ειναι στο πλυντηριο και ποτε δεν ειχα προβλημα να μη καθαρισει καποιο πιατο. Περιστασιακα μπορει να μη καθαρισει καποιο ταψι/κατσαρολα, αλλα το ξαναβαζω στο πλυντηριο και καθαριζει.

@Zilda, με την ιδια λογικη και το απορρυπαντικο για πλυσιμο στο χερι μπορει να αφηνει υπολειμματα. Το πλυντηριο πιατων τα περναει πανω απο 1 φορα με καθαρο νερο, οποτε δεν πιστευω να μενουν υπολειμματα απορρυπαντικου.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος