Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,138 μέλη και 2,445,658 μηνύματα σε 77,361 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 312 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι θα κάνατε αν το αγόρι σας, σας έλεγε ότι έχει πάει με τραβεστί;

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε: στις 02:42, 04-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
θεμα μυαλου ειναι

καταλαβαινω τι λες

αλλα απο τη στιγμη που το σωμα του τα κυτταρα του δεν συμφωνουν με το μυαλο του

εχει σοβαρο προβλημα
με αυτη τη λογικη ομως δεν υπαρχει ελευθερια σκεψης και βουλησης αλλα βιολογικος καθορισμος μονο στον οποιο δεν μπορουμε να παρεμβουμε..
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 09:02, 04-05-12:

η φυση ειναι ετσι,,
εκτος αν κανουμε γεννετικη μεταλλαξη με γονιδια κλπ..
που ισως γινει καποτε
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε: στις 13:50, 04-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
η φυση ειναι ετσι,,
εκτος αν κανουμε γεννετικη μεταλλαξη με γονιδια κλπ..
που ισως γινει καποτε
Συνεπως , συμφωνα με αυτα που λες , αν καποιος ειναι αντρας και θελει να γινει γυναικα και κανει εγχειριση αλλαγης φυλου
θα ειναι ακομα αντρας απλα θα εχει αλλαξει εξωτερικα ...
δεν νομιζω πως ισχυει...
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 17:57, 04-05-12:

αν καποιος ειναι αντρας και θελει να γινει γυναικα και κανει εγχειριση αλλαγης φυλου
θα ειναι ακομα αντρας απλα θα εχει αλλαξει εξωτερικα ...
δεν νομιζω πως ισχυει...
μα αυτο ισχυει

η τραβεστυ εχει dna ανδρα

και για να μοιαζουν με γυναικες παιρνουν γυναικειες ορμονες για μια ζωη γιατι ο ανδρικος τους οργανισμος εχει ταση αλλαγης

η εγχειρηση αλλαγης φυλου απλα αλλαζει τα γεννητικα οργανα,,με καποια που ποτέ δεν θα λειτουργησουν οπως τα γυναικεια απλα θα μοιαζουν..

κοινως για να το πουμε απλα

κανεις ανδρας δεν εγινε γυναικα και καμια γυναικα ανδρας..

απλα μενεις στην γκριζα ενδιαμεση ζωνη των τραβεστυ,,και ποτε δεν μπαινεις σε κανενα φυλο
οι ιδιοι οι τραβεστυ ξερουν και το λενε οτι ποτέ δεν θα γινουν γυναικες
http://www.athensbars.gr/mina-orfano...-eimai-gynaika
Για την ιδιαιτερότητά της μίλησε ο πρωταγωνίστρια των «Βασιλιάδων», Μίνα Ορφανού, σε συνέντευξή της.
«Εγώ σαν Μίνα γύρισα και αποκάλυψα και είπα από την αρχή ποια είμαι. Δεν κρύβομαι ποτέ. Δεν δήλωσα ποτέ ότι είμαι γυναίκα και ξαφνικά βγαίνει κάτι αντίθετο από αυτό που είπα. Από την αρχή είπα ποιος είμαι σαν άνθρωπος και από εκεί και πέρα υπάρχει μόνο η Μίνα Ορφανού. Το παρελθόν δεν το σκαλίζω πια», είπε στην «Ελεύθερο τύπο».

Μάλιστα, συμπλήρωσε ότι η οικογένειά της είναι χαρούμενη με την καριέρα της στην τηλεόρασ
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,388 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 01:43, 15-04-19:

Για ποιο λόγο οι κοπέλες εκφράζονται τόσο ενοχλητικά σε μια τέτοια ερώτηση; Μήπως ζείτε σε εσωτερικό μεσαίωνα; Δικαίωμά σας να διαφωνείτε όμως έτσι όπως εκδηλώνεται η διαφωνία απορεί κάποιος αν η Ελλάδα είναι μια χώρα με ανοιχτά μυαλά ή γερασμένες νοοτροπίες και ιδέες του μεσαίωνα...
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,577 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 08:47, 15-04-19:

Για ποιο λόγο οι κοπέλες εκφράζονται τόσο ενοχλητικά σε μια τέτοια ερώτηση; Μήπως ζείτε σε εσωτερικό μεσαίωνα; Δικαίωμά σας να διαφωνείτε όμως έτσι όπως εκδηλώνεται η διαφωνία απορεί κάποιος αν η Ελλάδα είναι μια χώρα με ανοιχτά μυαλά ή γερασμένες νοοτροπίες και ιδέες του μεσαίωνα...
Tι εννοεις γιατι? Γιατι εδω ειμαστε ελλαδα, ειμαστε ψWλ@ρ@δ3ς ολοι αντρες γυναικες, δεν γουσταρουμε πουστριλικια θελουμε τον αντρα μας τριχωτο, βαρβατο να ριχνει και μια ψιλη ναουμε.

σοβαρα τωρα, ο λογος ειναι οτι η ελλαδα ειναι τριτοκοσμικη (συγνωμη, αναπτυσωμενη) χωρα και οι ελληνες 50 χρονια πισω.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια