Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,138 μέλη και 2,445,658 μηνύματα σε 77,361 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 313 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Διασκευές που αξίζουν την προσοχή μας!

The Mountain

Δραστήριο Μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 286 μηνύματα.

O The Mountain έγραψε: στις 21:55, 21-03-19:

Όχι τίποτα τρομερό στο αυτί, ειδικά συγκρινόμενο με το ορίτζιναλ όπου ερμηνεύει ο Ξυλούρης, αλλά αξίζει γιατί
1) περιέχει ολόκληρο το ποίημα του Βάρναλη
2) μου δίνει πάτημα να πω ότι ο Νότης θα έπρεπε να είχε αυτοκτονήσει αφότου ασέλγησε στο κομμάτι και στο ποίημα με τη δικιά του ερμηνεία.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,685 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 23:17, 26-03-19:

Natalie Imbruglia
Hands Like Houses
2
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,685 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 13:42, 13-04-19:

Prince
Sinead O' Connor
Chris Cornell
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,388 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 02:15, 14-04-19:

1
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 838 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 14:10, 14-04-19:

Και σχεδόν όλες οι διασκευές τους είναι το ίδιο εξαιρετικές!
1
Παράθεση

fretoe

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 476 μηνύματα.

O fretoe έγραψε: στις 14:39, 14-04-19:

Το original
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 1,198 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 21:54, 15-04-19:

Architects

Seether

Το original από deftones
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια