[12/5/2011] Νεοελληνική Γλώσσα

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 149)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 7 4.7%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 18 12.1%
  • Καλά

    Ψήφοι: 39 26.2%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 21 14.1%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 3 2.0%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 60 40.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.
Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2011, να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια... :)

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα ξεκλειδωθεί μετά το τέλος της αυριανής εξέτασης.

Καλή μας επιτυχία! :D
----------------------------------------------------------------

Προτεινόμενες απαντήσεις, εδώ.

Θέμα:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • them_glo_gen_c_hmer_no_1106.pdf
    102.6 KB · Εμφανίσεις: 587
Τελευταία επεξεργασία:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το τοπικ ανοιξε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athatsi

Νεοφερμένος

Ο athatsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
θεματα κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas_S

Νεοφερμένος

Ο Kostas_S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δίνει η κοπέλα μου και έχω τρελαθεί από το αγχος. Απο τις 6.30 έχω ξυπνήσει μαζί τις.Ξέρουμε θέματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ναι παιδιά κανεις θέματα?? έχω εργαστήριο και μπαίνω απο κινητό γιατί δίνει ο αδερφός μου και το άγχος έχει χτυπήσει ταβάνι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νιοβη13

Νεοφερμένος

Η Νιοβη13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κινητά τηλέφωνα και νέες τεχνολογίες το θέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σε λιγο θα αναρτηθει και στο διαδικτυο όλο το τεστ.Απλαλιγη υπομονη.Με το που αναρτηθουν θα τα δημοσιευσουμε.
Αν επεσε παντως κινητα τηλεφωνα και νεες τεχνολογιες βατο μου φαινεται.Εκτος αν τσεκουρωσαν στις ασκησεις.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Δίνει η κοπέλα μου και έχω τρελαθεί από το αγχος. Απο τις 6.30 έχω ξυπνήσει μαζί τις.Ξέρουμε θέματα?

Ομοιοπαθείς είμαστε! Άντε να δούμε ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Υπομονη παιδια, ολοι μεσα στο αγχος ειμαστε!! Μακαρι να πανε καλα τα παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όλοι μαζί. :P Αχ, μέσα έπεσα, πείτε μου μπράβο. Ήταν το λιγότερο πιθανό μιας που είχαμε σχετικό θέμα το '09, αλλά τελικά μπήκε internet! Πάω να τα λύσω κι έρχομαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα θεματα μπηκαν στο πρωτο ποστ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Μακαρι ολοι να τα πηγαν καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μου φανηκαν βατα σαν θεματα(λιγο δυσκολοτερα απο περσι...)!!!Παιδες καλη αρχη μεσα απο την καρδια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ωραια και βατα τα θεματα λοιπον!! Βρισκω βεβαια λιγο δυσκολη την αναπτυξη παραγραφου, αλλα κατα τα αλλα ολα καλα... Ειχανε χρονια να βαλουν και ομιλια σε ημεριδα νομιζω:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
καλα θεματα μου φαινονται παιδιά. βατά και θα συμφωνησω με τον foreverfreak, ισως λιγο δυσκολοτερη η ανάπτυξη της παραγράφου. Κατα τ'άλλα μου φαίνονται καλα. Σας εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους σας παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παράτησα τα Μαθηματικα κατευθυνσης της Β που γραφω αυριο και ξεκινησα να τα μελετω.Αν εξαιρεσουμε πως καποια κομματια της θεωριας της Γ που δεν γνωριζω,δεν υπαρχει καποια αντικειμενικη δυσκολια,ειδικα στο θεμα της εκθεσης που ολοι λιγο πολλοι ξερουμε για το Ιντερνετ.
Απορω που ειναι τα παλουκια θέματα που λέγανε πως θα μπούν...:P:whistle:
Γιατι ΟΚ ειναι αλλα 5-6 μαθηματα,αλλα η έκθεση παιζει το ρολο του μπαλαντερ για τις υψηλοβαθμες σχολες γιατι αλλους τους ανεβαζει και αλλους τους ριχνει στα ταρταρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είναι πολύ καλά, όχι μόνο καλά. Τώρα αυτό με την ανάπτυξη, οκέικ, προσωπικά το βρίσκω επίσης normal κι έχω και 2 χρόνια να πιάσω έκθεση στα χέρια μου. Μπορεί να δυσκολέψει μερικούς που δεν έδωσαν τη δέουσα σημασία στη θεωρία. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
μου φαινονται ενα εως και δυο κλικ ευκολοτερα απο τα περσινα....κυριως για το λογο οτι η 'αυτομορφωση' που ζητουσε η εκθεση στηριζοταν στην εννοια που την προσεγγιζε το κειμενο και οχι σε αυτο που ερχοταν στο μυαλο ολων... ξεκαθαρα πραγματα, της εποχης μας και απο τα παρα πολυ sos, τεχνολογια&εκπαιδευση. πιστευω οτι η πλειοψηφια δε θα αντιμετωπισε δυσκολιες στο να 'κατεβασει' ιδεες περι του θεματος. βεβαια σημαντικο ρολο θα παιξει το επικοινωνιακο πλαισιο, καθως πολλοι μπορει να μην προσεξαν πανω στο αγχος τους την 'ημεριδα' και σιγουρα απο κει θα χασουν κατι. τωρα, ολα τα υπολοιπα ειναι καθαρα θεμα εμπνευσης κ καλης συγκεντρωσης. η εκθεση ειναι περιεργο μαθημα, μην ασχοληθειτε αλλο με αυτο, γιατι το μονο που θα καταφερετε ειναι να αγχωθειτε τρελα, γιατι θα βρισκετε συνεχεια παντου λαθη απο την ενταση του τυπου 'α,α,α,α να δω τις λυσεις, το γραψα αυτο? εκεινο? λαθος ολα!!!!!' επικεντρωθειτε στο μαθημα επιλογης με μια τελευταια επαναληψη και remember: τωρα που αρχισατε δε θα καταλαβετε για το ποτε θα τελειωσετε. καλη επιτυχια!
α, και να θυμησω οτι ειναι απο τα μαθηματα με τη μεγαλυτερη αποκλιση βαθμολογιας μεταξυ των 2 που σου το διορθωνουν, συνηθως πηγαινουν και σε 3ο βαθμολογητη. εμενα περσι ο ενας μου εβαλε 65 και ο αλλος 85(!!!!!!!!!!!!!!!!!) ειναι υποκειμενικα πολλα πραγματα,να ξερετε αν στηριχτηκατε στο βασικο αξονα και απο κει και περα....περιεργοι ανθρωποι υπαρχουν παντου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μακαρι ολοι να τα πηγαν καλα!
Εγώ πάλι εύχομαι να τα πάνε καλά μόνο τα παιδιά που θέλω να τα πάνε καλά. :look: Δεν έχει νόημα να εύχεσαι να πάνε όλοι καλά, αφού οι θέσεις παραμένουν ίδιες.


Βατά θέματα λοιπόν (με "καλά" θέματα θεωρίας όμως), οπότε με βάση τα όσα μας έχουν συνηθίσει στο Υπουργείο, η λογική λέει ότι κάποια μαθήματα βαρύτητας θα είναι αυξημένης δυσκολίας για να μην πάνε οι βάσεις στον Θεό. Και είναι καλό για όσους έχουν διαβάσει να τσιμπήσουν λίγο κάποια μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εγώ πάλι εύχομαι να τα πάνε καλά μόνο τα παιδιά που θέλω να τα πάνε καλά. :look: Δεν έχει νόημα να εύχεσαι να πάνε όλοι καλά, αφού οι θέσεις παραμένουν ίδιες.

Κακιες!!!;)
χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εύκολα θέματα από τη θεματογραφία της Β΄ Λυκείου...οι καλά διαβασμένοι λοιπόν από φέτος έγραφαν άνετα! (Τσάμπα ο κόπος μιας ολόκληρης χρονιάς :( ) Αυτό βέβαια σημαίνει ότι εμάς του χρόνου θα μας π................. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top