Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,187 μέλη και 2,484,947 μηνύματα σε 79,286 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 301 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Greece's Next Top Model 2019

Ποια είναι το Next Top Model;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)
Χαρά
0
0%
Άννα-Μαρία
12
66,67%
Κάτια
4
22,22%
Μαρία
0
0%
Κέισι
2
11,11%

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 615 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 23:43, 19-11-19:

Πες του μπαμπά σου ότι αν δεν διώξουν την Χαρά, κερνάω κι εγώ μετά τις μπύρες, αγιορίτικο τσίπουρο
Η άλλη η Μαρία, καλό θα είναι να μείνει ακόμα, μου θυμίζει ένα αγαπημένο άσμα του Μηλιώκα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Σταύρος_ : 19-11-19 στις 23:56.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,219 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 23:54, 19-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από _Σταύρος_
Πες του μπαμπά σου ότι αν δεν διώξουν την Χαρά, κερνάω κι εγώ μετά τις μπύρες, αγιορίτικο τσίπουρο
ΜΠορείς να σταματήσεις σε παρακαλώ; Μας έχει πρήξει με τις βλακείες σου. Μην γράφεις άλλο σ' αυτό το θέμα σε παρακαλούμε.

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Η Ελευθερία είναι πραγματικά καλός ανθρωπος πολύ σπάνιο στις μέρες μας.Μετα την αποχώρηση της εύχομαι να νικήσει η άλλη αγαπημένη μου παίκτρια η Άννα-Μαρία!

Η Αννα Μαρία είναι πάρ απολύ ωραία και ακόμα θέλω να την παντρευτώ. Ο αποστολάκης akward.
1
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,219 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 00:01, 20-11-19:

Δυσκολεύομαι πολύ να αποφασίσω αν η Μαρία είναι η πιο ενοχλητική ή η Ασημίνα.
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,953 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:08, 20-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Fast
Δυσκολεύομαι πολύ να αποφασίσω αν η Μαρία είναι η πιο ενοχλητική ή η Ασημίνα.

Η Άννα είναι η χειρωτερη με διαφορά.
1
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Επιφανές Μέλος

O Fast έγραψε: στις 00:10, 20-11-19:

Η Άννα είναι η χειρωτερη με διαφορά.
Αδιάφορη μου φαίνεται. Και ωραία. Ασε που η Κάτια χρειάζεται μια σύμμαχο τουλάχιστον για να μας δίνει τους δραματικούς καρπούς της.
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,953 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:11, 20-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Fast
Αδιάφορη μου φαίνεται. Και ωραία. Ασε που η Κάτια χρειάζεται μια σύμμαχο τουλάχιστον για να μας δίνει τους δραματικούς καρπούς της.

Πάντως η τελική τριάδα είναι:
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Libertus : 20-11-19 στις 08:00. Αιτία: Προσθήκη spoiler
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,439 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 00:12, 20-11-19:

ίδια
1
4
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 00:36, 20-11-19:

Πάντως η τελική τριάδα είναι:

ΠΟΙΑ ΚΕΙΣΙ ΜΩΡΕΕ ΠΟΙΑ ΚΕΙΣΙ
τι μεσο εχει τελως παντων
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Libertus : 20-11-19 στις 08:02. Αιτία: Προσθήκη spoiler
1
1
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,466 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 10:11, 20-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
ΠΟΙΑ ΚΕΙΣΙ ΜΩΡΕΕ ΠΟΙΑ ΚΕΙΣΙ
τι μεσο εχει τελως παντων

αυτή που είμαι σίγουρη ότι είχε μέσο είναι η Ελευθερία πάντως. συνέχεια στην κοσμάρα της, δεν ήξερε που πατούσε και που βρισκόταν και συνέχεια έπαιρνε θετικά σχόλια χωρίς λόγο. και της έδωσαν και το golden pass ενώ υπήρχαν άλλες καλύτερες και σίγουρα πιο επαγγελματίες. η Κέισι γιατί να έχει μέσο;
3
1
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,439 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 13:38, 20-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
αυτή που είμαι σίγουρη ότι είχε μέσο είναι η Ελευθερία πάντως. συνέχεια στην κοσμάρα της, δεν ήξερε που πατούσε και που βρισκόταν και συνέχεια έπαιρνε θετικά σχόλια χωρίς λόγο. και της έδωσαν και το golden pass ενώ υπήρχαν άλλες καλύτερες και σίγουρα πιο επαγγελματίες. η Κέισι γιατί να έχει μέσο;
Αν εξαιρέσεις το χαντάκωμα που έφαγε από τη φωτογράφηση που δεν είχε οδηγίες γενικά ήταν πολύ καλές οι φωτογραφίες της. Η Κέισι στην ίδια φωτογράφηση θα μπορούσε να είχε φύγει επίσης γιατί έχει πάρει πιο πολλές φορές αρνητικά σχόλια.
Μη σχολιάσω για το χθεσινό έγκλημα που η φωτογραφία της Εμμανουέλας ήταν πολύ καλύτερη της Ασημίνας και πάλι δεν πήρε πόδι η μούμια.
3
1
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,261 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 21:50, 20-11-19:

Το γεγονός ότι έφυγε η Εμμανουέλα αντί για την Ασημίνα, δείχνει ότι η παραγωγή θέλει να κρατήσει μία κάργια για να έχουν να ασχολούνται οι τηλεθεατές. Είναι τουλάχιστον υποκριτικό να λένε ότι η Εμμανουέλα δεν είχε καλή φωτογραφία, ενώ αμέσως μετά αποθέωσαν την Κάτια που είχε ακριβώς την ίδια φωτογραφία στραμμένη προς την άλλη πλευρά
1
3
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,277 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 23:10, 03-12-19:

Αρχική Δημοσίευση από Agaphbou
Btw, ο πατέρας μου πριν λίγο: "Αυτή την Ασημίνα όταν τη διώξουν θυμίστε μου να πάω να σας κεράσω μπύρες".

Τις ήπιατε τις μπύρες;;;
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,362 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 23:22, 03-12-19:

Τα επεισόδια τραβάνε πάρα πολύ και είναι πολύ κουραστικό.

Μεγάλο φάουλ του STAR που στσ παρελθόν έχει δείξει ότι ξέρει να κανει ριάλιτι. Ελπίζουν να μην κάνουν και το νέο master chef έτσι.
1
1
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,729 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Sueña con un mundo mejor έγραψε: στις 11:37, 04-12-19:

Αρχίζει και με κουράζει που η Μαρία παίρνει συνέχεια την καλύτερη φωτογραφία. Η Ίλντα ήταν μίλια ανώτερη κατ εμέ!
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 12:38, 04-12-19:

Αγαπάω Μαρία και Άννα Μαρία!
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Διάσημο Μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 630 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 12:54, 04-12-19:

Αρχική Δημοσίευση από Λένω
Τις ήπιατε τις μπύρες;;;

Σταματήσαμε να το βλέπουμε γιατί ξενέρωσε που επέστρεψαν οι άλλες.
1
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,277 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 13:37, 04-12-19:

Αρχική Δημοσίευση από Agaphbou
Σταματήσαμε να το βλέπουμε γιατί ξενέρωσε που επέστρεψαν οι άλλες.

Δεν αντέχω!!! Θα πεθάνω από τα γέλια!!! Θεός ο μπαμπάς!!!
2
Παράθεση

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,232 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 17:03, 13-12-19:

Φτάσαμε στην τελική πεντάδα, οπότε είναι καλή στιγμή να προστεθεί δημοσκόπηση στο θέμα! Ποια είναι το next top model; Έλα να πέφτουν οι ψήφοι.

@Agaphbou @Fast @Gate4 @Ραφαέλα33847 @Volkswagen Fan @Zilda @*Serena* @Aleksa @CiNeFiL @Katerinaev @Indiana Jones @Λένω @Ιππολύτη @meetmeinmontauk @ΟΔ
4
1
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 17:11, 13-12-19:

Θέλω να κερδίσει η Άννα Μαρία αλλά για κάποιο λόγο πιστεύω ότι θα βγάλουν την Κέισι.
2
1
3
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 17:12, 13-12-19:

Άννα Μαρία!!!!!!!!!!!!!
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια