Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Βοηθητικό θέμα

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Κατατοπιστικότατος -_-
Δεν ξέρεις τι φακό έχει η μηχανή σου πάνω; Ενδιαφέρον...:hmm:

Με 200αρη ειναι, btw

tamron af 18-200mm :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
το επομενο θέμα ας ειναι η μαγειρικη!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
το επομενο θέμα ας ειναι η μαγειρικη!!! :)

:)

Ο νικητής κάθε διαγωνισμού επιλέγει θέμα για τον επόμενο! Πολύ καλή η ιδέα σου πάντως! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
το ξερω!! ιδεα εδωσα!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
και εμείς που δεν μαγειρεύουμε να δούμε τι να ανεβάσουμε :hmm::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Μια ντομάτα ή ένα μακαρόνι πριν γίνουν γεύμα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ο μάλλον τραυματισμένος αστερίας!

Phoebe καταπληκτικές οι φωτογραφίες σου:clapup: από ποιο aquarium είναι;;;;
Αν μου πεις δικό σου ενυδρείο θα τρελαθώ....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Phoebe καταπληκτικές οι φωτογραφίες σου:clapup: από ποιο aquarium είναι;;;;
Αν μου πεις δικό σου ενυδρείο θα τρελαθώ....;)

Όχι, δεν έχω ενυδρείο! Είναι από το Aquarium του Ηρακλείου, είναι απλά εκπληκτικό και αξίζει να το επισκεφτεί κανείς! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Πως μου ξεφυγε.... και δεν το επισκέφτηκα;;;;;:hmm:
Την επόμενη φορα.... κι εγώ θα πάω εκεί....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.


Backstory of the photo: H βασιλόπιτα αυτή είναι φτιαχτή από την μανούλα μου και προοριζόταν για το σπίτι μου, αλλά μου έσπασαν το αμάξι την παραμονή της Πρωτοχρονιάς και μου την έκλεψαν. Την είχα φωτογραφίσει ευτυχώς πριν, ελπίζω όποιος την πήρε να την ευχαριστήθηκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Όχι, δεν έχω ενυδρείο! Είναι από το Aquarium του Ηρακλείου, είναι απλά εκπληκτικό και αξίζει να το επισκεφτεί κανείς! :D

έχει και μεγάλα ψάρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι, εχει μέχρι και καρχαρίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στον διαγωνισμό με θέμα τοπίο γίνονται δεκτά και νυχτερινά τοπία μιας πόλης πχ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από venividivici

Το θέμα του 7ου διαγωνισμού αυτή τη φορά είναι
Τοπία

Επί του θέματος του 7ου Διαγωνισμού με τον τίτλο "Τοπίο" εννοούμε οποιοδήποτε φυσικό ή αρχιτεκτονικό τοπίο.
Δομημένο και φυσικό περιβάλλον είναι τοπίο...
Φύση και αρχιτεκτονήματα....Τοπία
Οπότε μπορεί να συμμετέχει και μια φωτογραφία με θέμα τα νυχτερινα τοπία μιας πόλης..



Και τα δύο τοπία είναι.... φυσικό και αστικό τοπίο....
Σαν ένα μεγαλο πλάνο του τι βλέπεις μπροστά σου.... να κλικάρεις και να αιχμαλωτίσεις μέσα στην φωτογραφία ένα τοπίο...πρωι ή βραδυ....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
το λινκ οπου μπορουμε να πάρουμε μερος ανεβάζοντας τοπία; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Γιατί κόπηκαν οι διαγωνισμοί επεξεργασίας εικόνας; ήταν πολύ καλοί :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
το λινκ οπου μπορουμε να πάρουμε μερος ανεβάζοντας τοπία; :)
O διαγωνισμός είναι εδώ.

Γιατί κόπηκαν οι διαγωνισμοί επεξεργασίας εικόνας; ήταν πολύ καλοί :(
Δεν είχαν ιδιαίτερη συμμετοχή, γι αυτό. Όποιος ενδιαφέρεται για νέο διαγωνισμό, μπορεί να μπει εδώ και να το δηλώσει μαζί με το θέμα που θα του άρεσε κι αν μαζευτούν αρκετοί, θα κάνουμε κι άλλον! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ο τελευταίος φωτογραφικός διαγωνισμός έγινε πριν πολύ καιρό... Γιατί σταματήσατε; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Ρε παιδια, ειναι δυνατόν ο φωτογραφικος διαγωνισμός να εχει ξεχαστεί τελείως; Πανε 2 χρονια τωρα.
Εχουμε που εχουμε καλη dslr να μην σας δείξουμε τι αξίζουμε και εμείς σα φωτογράφοι; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top