Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,966 μέλη και 2,478,173 μηνύματα σε 78,930 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 489 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Λεφτά από το internet

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,188 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 12:46, 29-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Γιατί παίζεις τον συγκεκριμένο συνδυασμό under - over και όχι κάποιον άλλο συμπληρωματικό ή σχεδόν συμπληρωματικό συνδυασμό που να δίνει μεγαλύτερη απόδοση;
Αν έχεις κάποιο εναλλακτικό συνδυασμό που να δίνει καλύτερη απόδοση πες τον μου. Συνήθως παίζω 0 - 0 στο live αρκεί ο booker να δίνει απόδοση >8.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 284 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε: στις 20:45, 29-05-16:

θα θελα και εγώ ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι σχετικά με την διαφήμιση σε ένα βλογγ..
αν πχ αναφερθείς σε ενα post σου, σε ένα καλό εστιατόριο πχ.. και το παινεύεις λέγοντας καλά σχόλια για αυτό, αλλά χωρίς να έχεις πάρει άδεια από το αφεντικό του..
πχ ποστάρεις φωτογραφίες ενός καλού ζαχαροπλαστείου και γράφεις πράγματα γιαυτό.. αν το αντιληφθεί ο καταστηματάρχης, υπάρχει περίπτωση να σε μηνύσει? θέλει "πνευματικά δικαιώματα" για να προβάλλεις κάτι τέτοιο στο site σου?
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,188 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 23:45, 09-06-16:

To Σάββατο τι κάνετε; Τίποτα;
Λάθος το Σάββατο δουλεύετε....

Το bet365 έβγαλε και άλλο 25αρι. Το χρέος μου εγώ το έκανα. Σας είπα τη πληροφορία για να βγάλετε κάποια λεφτά χωρίς ρίσκο. Το μόνο έχετε να κάνετε είναι να εφαρμόσετε αυτό που είπα. Το 0 - 0 δίνει χαμηλή απόδοση θα ψάξω για κάποιον άλλο συνδυασμό.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 10-06-16 στις 00:10.
Παράθεση

Φρεντος

Περιβόητο Μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε: στις 02:43, 10-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
To Σάββατο τι κάνετε; Τίποτα;
Λάθος το Σάββατο δουλεύετε....

Το bet365 έβγαλε και άλλο 25αρι. Το χρέος μου εγώ το έκανα. Σας είπα τη πληροφορία για να βγάλετε κάποια λεφτά χωρίς ρίσκο. Το μόνο έχετε να κάνετε είναι να εφαρμόσετε αυτό που είπα. Το 0 - 0 δίνει χαμηλή απόδοση θα ψάξω για κάποιον άλλο συνδυασμό.
Kαλο αυτο και γω το κανω... Αλλα για να κανεις λογαριασμο και σε αλλους θελει κοπο, πρεπει να δωσεις την χρεωστικη στο ονομα τους και να στειλεις και την ταυτοτητα τους για ταυτοποιηση λογαριασμου...Δεν αξιζει. Αν σκεφτεις οτι σε περιπου ενα 5-10% απο τα ματς στο δελτιο ερχεται το 0-0, συν οτι τη προσφορα αυτη την βαζει η μπετ σε καλα ματς, που συνηθως εχουν γκολ πιο πιθανο ειναι να παρεις 25*1.1 που εχει το οβερ 0.5, δηλαδη 2.5 ευρω κερδος... Πρπει να βρεις αλλη διπλη επιλογη πχ 1χ και διπλο στο λαιβ, η οβερ αντερ 1.5 που πληρωνει λιγοτερα αλλα θα βγαλεις 6,7 ευρω κερδος σιγουρα οτι και να ερθει
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Φρεντος : 10-06-16 στις 02:47.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 09:52, 10-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Φρεντος
Kαλο αυτο και γω το κανω... Αλλα για να κανεις λογαριασμο και σε αλλους θελει κοπο, πρεπει να δωσεις την χρεωστικη στο ονομα τους και να στειλεις και την ταυτοτητα τους για ταυτοποιηση λογαριασμου...Δεν αξιζει. Αν σκεφτεις οτι σε περιπου ενα 5-10% απο τα ματς στο δελτιο ερχεται το 0-0, συν οτι τη προσφορα αυτη την βαζει η μπετ σε καλα ματς, που συνηθως εχουν γκολ πιο πιθανο ειναι να παρεις 25*1.1 που εχει το οβερ 0.5, δηλαδη 2.5 ευρω κερδος... Πρπει να βρεις αλλη διπλη επιλογη πχ 1χ και διπλο στο λαιβ, η οβερ αντερ 1.5 που πληρωνει λιγοτερα αλλα θα βγαλεις 6,7 ευρω κερδος σιγουρα οτι και να ερθει

Δες αυτόν το συνδυασμό
Unser 1.5 ημίχρονο - over 1.5 ημίχρονο live

Ελάχιστο κέρδος 8.25 ευρώ
Μέγιστο 31.25 ευρώ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 10-06-16 στις 09:58.
1
Παράθεση

Φρεντος

Περιβόητο Μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε: στις 22:03, 11-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από akikos

Δες αυτόν το συνδυασμό
Unser 1.5 ημίχρονο - over 1.5 ημίχρονο live

Ελάχιστο κέρδος 8.25 ευρώ
Μέγιστο 31.25 ευρώ
Ισχυει καλο
Σημειωση για οσους θελουν να το κανουν στο μελλον η το εκαναν τωρα... Πρεπει το να βρουνε μια επιλογη διπλη, δηλαδη ναι η οχι, οβερ αντερ, που να εχει μια μικρη σχετικα αποδοση γυρω στο 1.3 και μια μεγαλη απο 3,5 περιπου και πανω... Παιζουν πρωτα τη μικρη πριν το λαιβ και τη μεγαλη στο λαιβ και οχι αναποδα γιατι υπαρχει κινδυνος να μπεις και απο μεσα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Φρεντος : 11-06-16 στις 22:18.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 22:53, 11-06-16:

Mόλις έβγαλα 15 ευρώ. under 0.5 ημίχρονο, over 0.5 ημίχρονο
2
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,545 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 22:59, 11-06-16:

Έχει σημασία τι θα παίξεις πριν το live και τι στο live πχ να έπαιζες over πριν το live και under στο live?
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 23:01, 11-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Έχει σημασία τι θα παίξεις πριν το live και τι στο live πχ να έπαιζες over πριν το live και under στο live?
Nαι έχει. Τα λεφτά του live σου επιστρέφουν. Γενικά για να έχεις σίγουρο κέρδος πρέπει στο live να παίζεις απόδοση >2.
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια