Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,389 μηνύματα σε 78,976 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 503 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είναι ο Αλέξης Τσίπρας ο χειρότερος πρωθυπουργός της μεταπολίτευσης;

Είναι ο Αλέξης Τσίπρας ο χειρότερος πρωθυπουργός της μεταπολίτευσης;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
Ναι
12
54,55%
Όχι
10
45,45%
ΔΞ/ΔΑ
0
0%

Lancelot

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,720 μηνύματα.

O Lancelot Alejandro έγραψε: στις 12:28, 26-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Λες πράγματα βγαλμένα από το μυαλό σου ή από σελίδες του Βαξεβάνη. Ο Σαμαράς έλαβε τη χώρα με 8% έλλειμμα και την άφησε στο 0% δωράκι για Τσίπρα. Δεν εφάρμοσε ποτέ 4.5% υπερπλεονασμα. Αντίθετα ο Τσίπρας όχι απλώς υπέγραψε αλλά εφάρμοσε υπερπλεονασμα και μάλιστα υπεγραψε για 40 χρόνια.

Έτσι σου είπαν ;
Όχι χρησιμοποιώ μόνο πίνακες της ΕΛΣΤΑΤ. Δεν εφάρμοσε ποτέ υπερπλεονάσματα ο Τσίπρας .

Περαστικά σου...

Έλλειμμα 3,6% σύμφωνα με την eurostat άφησε ο Σαμαράς
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lancelot : 26-07-19 στις 12:33.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,209 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 12:29, 26-07-19:

Παράθεση

Lancelot

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,720 μηνύματα.

O Lancelot Alejandro έγραψε: στις 12:31, 26-07-19:

Άλλο λάθος και αυτό , το 6 % του 180 πόσο κάνει ;
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,569 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 12:33, 26-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Lancelot
Έτσι σου είπαν ;
Όχι χρησιμοποιώ μόνο πίνακες της ΕΛΣΤΑΤ. Δεν εφάρμοσε ποτέ υπερπλεονάσματα ο Τσίπρας .

Περαστικά σου...
Οι πίνακες που μου δείχνεις δείχνουν ξεκάθαρα ότι ο Σαμαράς κυβέρνησε με έλλειμμα από -7.1% μέχρι +0.7%. Που είναι το υπερπλεονασμα που εφάρμοσε?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 26-07-19 στις 13:49. Αιτία: Προσαρμογή στους όρους χρήσης
Παράθεση

Lancelot

Αποκλεισμένος χρήστης

O Lancelot Alejandro έγραψε: στις 12:34, 26-07-19:

Να τος ο Αντωνάκης , η πρωθυπουργάρα μας
https://www.protothema.gr/economy/ar...llada-to-2014/
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,569 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 12:37, 26-07-19:

Δεν εφάρμοσε ποτέ υπερπλεονασμα ο Τσίπρας;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 26-07-19 στις 13:47. Αιτία: Προσαρμογή στους όρους χρήσης
Παράθεση

Lancelot

Αποκλεισμένος χρήστης

O Lancelot Alejandro έγραψε: στις 12:39, 26-07-19:

Οι πίνακες που μου δείχνεις δείχνουν ξεκάθαρα ότι ο Σαμαράς κυβέρνησε με έλλειμμα από -7.1% μέχρι +0.7%. Που είναι το υπερπλεονασμα που εφάρμοσε?
Όταν δεν μπορεί να δικαιολογηθείς ...
https://www.protothema.gr/economy/article/520035/eurostat-elleimma-36-kai-hreos-1786-gia-tin-ellada-to-2014/

Ο πίνακας με τα πλεονάσματα φανερώνει ότι με το γ μνημόνιο γλιτώσαμε 20 δις € !
Ο άλλος πίνακας είναι οι προβλέψει του ΔΝΤ !
Και αυτός ο πίνακας ( από ΕΛΣΤΑΤ) για το ΑΕΠ

Το protothema σου κάνει σαν πηγή ;

Καταρρίφθηκε το παραμύθι σου ;

Δεν εφάρμοσε ποτέ υπερπλεονασμα ο Τσίπρας;
Όχι δεν εφάρμοσε . Έχω ανεβάσει και τα πινακάκια.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 26-07-19 στις 13:49. Αιτία: Προσαρμογή στους όρους χρήσης
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,063 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 12:48, 26-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Ακομα πιστευετε οτι ο Καραμανλης χρεοκοπησε την χωρα; Σοβαρα; Δεν την χρεοκοπησε η φοροδιαφυγη; Το διογκωμενο δημοσιο; Οι συνδικαλιστες; Τα ρουσφετια; Η παραοικονομια;

Μην ξεχνάς οτι εισαι σε χώρα που κατα 50% ψηφισε κομμουνισμο.

38% Τσιπρας
6% ΚΚΕ (Το Κομμα σου ΛΑΕ)
3% Βαρουφακηδες- Κοινωνικοι αγωνιστες κατα των μνημονιων

ακομα και μετά απο 10 χρονια μνημονιων ο λαος δεν εχει καταλαβει οτι μονο το φιλελευθερο μοντέλο μπορει να πετυχει.

Ακουγα προχθές την συνεντευξη του Βλάχου της ΝΔ στην ΕΡΤ και τον ρωτουσαν αυτοι οι δυο δημοσιογράφοι (που εγω πληρωνω καθε μηνα με 6 ευρω απο τη τσέπη μου στο λογαριασμο της ΔΕΗ με το έτσι θέλω) αν θα ιδιωτικοποιηθει η ΔΕΗ μονο αυτο τους ένοιαζε..... η λέξη δημοσιο...... απο συζητηση ουσιας για την ΔΕΗ τιποτα.... μονο αν θα συνεχισει να ειναι δημοσια ή οχι. Δεν αναρωτηθηκε κανεις αν θα βρεθει ιδιωτης να την αγοράσει με τα χάλια που την έφτασαν οι προηγουμενοι ΣΥΡΙΖΑΙΟΙ.

Διευρυνει λεει τις ανισοτητες το φιλελευθερο μοντέλο. Ακου λογική. Δηλαδη επειδη εσυ εισαι τεμπελης πχ και δεν σ αρεσει η τάξη και η δουλειά για να μην διευρυνθει η ανισοτητα πάρε με κληρωση τη σημαια , να ειμαστε ολοι το ιδιο κτλπ κτλπ

γενικα ενα κράτος που θέλει ακομα πολλη δουλεια ειδικα στη νοοτροπια. Ελπιζω να καταργησει συντομα το ασυλο η Κεραμεως μπας και ξεκινησουμε απο ενα σημειο γιατι δεν μπορω να συζητάμε συνεχως και να μην καταληγουμε πουθενα παρα να γυριζουμε γυρω γυρω απο φιλοσοφιες και αριστερους ρομαντισμους. Ο κοσμος δεν δουλευει ετσι αν συνεχισουμε θα ειμαστε η ουρα της Ευρωπης οπως τοσα χρονια.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,209 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 12:52, 26-07-19:

https://www.protothema.gr/economy/ar...llada-to-2014/

Στο 3,6% του ΑΕΠ διαμορφώθηκε το 2014 το δημόσιο έλλειμμα της Ελλάδας, ενώ το δημόσιο χρέος ανήλθε στο 178,6% του ΑΕΠ, σύμφωνα με τη δεύτερη κοινοποίηση των στοιχείων της Eurostat για το έλλειμμα και το χρέος των κρατών-μελών της ΕΕ το 2014.
Ακόμα και μετά την αναθεώρηση ποιο ήταν το νούμερο αυτό το 2013; 12,4% Μεγάλη μείωση για να πεις μια κυβέρνηση αποτυχημένη.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 26-07-19 στις 13:51. Αιτία: Επεξεργασία διεγραμμένου quote
Παράθεση

Lancelot

Αποκλεισμένος χρήστης

O Lancelot Alejandro έγραψε: στις 12:53, 26-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Devil
Μην ξεχνάς οτι εισαι σε χώρα που κατα 50% ψηφισε κομμουνισμο.

38% Τσιπρας
6% ΚΚΕ (Το Κομμα σου ΛΑΕ)
3% Βαρουφακηδες- Κοινωνικοι αγωνιστες κατα των μνημονιων

ακομα και μετά απο 10 χρονια μνημονιων ο λαος δεν εχει καταλαβει οτι μονο το φιλελευθερο μοντέλο μπορει να πετυχει.

Ακουγα προχθές την συνεντευξη του Βλάχου της ΝΔ στην ΕΡΤ και τον ρωτουσαν αυτοι οι δυο δημοσιογράφοι (που εγω πληρωνω καθε μηνα με 6 ευρω απο τη τσέπη μου στο λογαριασμο της ΔΕΗ με το έτσι θέλω) αν θα ιδιωτικοποιηθει η ΔΕΗ μονο αυτο τους ένοιαζε..... η λέξη δημοσιο...... απο συζητηση ουσιας για την ΔΕΗ τιποτα.... μονο αν θα συνεχισει να ειναι δημοσια ή οχι. Δεν αναρωτηθηκε κανεις αν θα βρεθει ιδιωτης να την αγοράσει με τα χάλια που την έφτασαν οι προηγουμενοι ΣΥΡΙΖΑΙΟΙ.

Διευρυνει λεει τις ανισοτητες το φιλελευθερο μοντέλο. Ακου λογική. Δηλαδη επειδη εσυ εισαι τεμπελης πχ και δεν σ αρεσει η τάξη και η δουλειά για να μην διευρυνθει η ανισοτητα πάρε με κληρωση τη σημαια , να ειμαστε ολοι το ιδιο κτλπ κτλπ

γενικα ενα κράτος που θέλει ακομα πολλη δουλεια ειδικα στη νοοτροπια. Ελπιζω να καταργησει συντομα το ασυλο η Κεραμεως μπας και ξεκινησουμε απο ενα σημειο γιατι δεν μπορω να συζητάμε συνεχως και να μην καταληγουμε πουθενα παρα να γυριζουμε γυρω γυρω απο φιλοσοφιες και αριστερους ρομαντισμους. Ο κοσμος δεν δουλευει ετσι αν συνεχισουμε θα ειμαστε η ουρα της Ευρωπης οπως τοσα χρονια.

Ξεχώρισε πρώτα τι είναι κομμουνισμός και μετά έλα να συζητήσουμε.
Με την λογική σου το άλλο 50% είναι ακροδεξιοί . Τι είστε εσείς ;

grtt αν θες στείλε και προσωπικό να συζητήσουμε και για άλλα θέματα . Είδα μια ανταπόκριση με επιχειρήματα και θέλω να συνεχιστεί .
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,572 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 13:00, 26-07-19:

Για
Ξεχώρισε πρώτα τι είναι κομμουνισμός και μετά έλα να συζητήσουμε.
Με την λογική σου το άλλο 50% είναι ακροδεξιοί . Τι είστε εσείς ;

grtt αν θες στείλε και προσωπικό να συζητήσουμε και για άλλα θέματα . Είδα μια ανταπόκριση με επιχειρήματα και θέλω να συνεχιστεί .

για το πλεόνασμα 4% του ΤΣΙΠΡΑ έως το 2060 δεν έχεις να πεις κτι
Αυτό δεν ειναι μεγάλο πλεόνασμα εε
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

O Devil !!! έγραψε: στις 13:08, 26-07-19:

Κομμουνισμος ειναι ολα αυτα που κράτησαν τη χωρα πισω , φοβος στις επενδυσεις , η νοοτροπια του να μην διευρυνονται οι ανισοτητες , ο φοβος για την καινοτομια , η οπισθοδρομικοτητα , ο υπερμετρος συντηρητισμος , ολοι στο δημοσιο και να πληρωνονται απο τα επιδοματα και γενικα ολα αυτα.

Τωρα αν λέγονται κομμουνισμος ή Μαοϊσμος ή Λενινιστες - τροτκιστες και δεν ξερω και εγω τι άλλα έχουν εφευρει απο αυτα τα απιθανα που ειδα στα ψηφοδελτια οταν πηγα να ψηφισω λιγο με ενδιαφερει και δεν θα κατσω να κανω καμια αναλυση περι αυτου.

Παλαιοτερα ενας στο δημοσιο πληρωνοταν διπλο μισθο κάθε εκλογές , κάθε χριστουγεννα πάσχα κτλπ. Αυτο ειναι ο σοσιαλισμος του ΠΑΣΟΚ. Εμαθε το κοσμο να ζει με επιδοματα και δημοσιο. Τον εκανε τεμπέλη και αντιπαραγωγικο.

Δεν υπάρχει καμια συζητηση οταν έχουμε φτασει να ειμαστε το χειροτερο κράτος στο κοσμο απο επενδυσεις. Εσυ μπορει να θες συζητηση και φιλοσοφια αλλα εγω δεν εχω χρονο για χάσιμο θέλω να ειμαι πρακτικος τύπος.

Ειναι πασιφανες οτι οι Κομμουνιστες κυνηγησαν τον Τζημερο διοτι ειναι το ακριβως αντιθετο απο αυτα που πρεσβευουν τοσα χρονια και που κρατησαν την Ελλάδα πισω.

Φυσικα και αρκετοι στο ΠΑΣΟΚ υπηρξαν αριστερο συντηρητικοι αλλα σε γενικές γραμμες τα περισσοτερα σωματεια στην Ελλαδα έχουν ανθρωπους οι οποιοι ειναι ΚΚΕ - ΑΝΤΑΡΣΥΕΣ - ΣΥΡΙΖΑ και λοιποι.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 13:14, 26-07-19:

Eπίσης για το πόσο μας στοίχισε ο Βαρουφάκης. Οι συναλλαγές είχαν σοβαρούς περιορισμούς για μεγάλο χρονικό διάστημα και σε κάθε συναλλαγή το κράτος κερδίσει ΦΠΑ και τουλάχιστον στην εφορία. Προσωπικά εκεινή τη περίοδο ταξίδεψα Κύπρο έκτακτα με 2000 ευρώ στη τσάντα για να βγάλω κάρτα. Πόσοι θέλανε να πάνε ταξίδι εκείνη τη περίοδο και το ακύρωσαν; Πόσοι θέλανε να πάρουν iPhone; Σαν και μένα υπήρχαν πολλοί.

Ας σοβαρευτούμε ο Βαρουφάκης έκανε μεγάλη ζημιά θέλετε δεν θέλετε. Ο ίδιος δικαιολογεί τον εαυτό του λέγοντας ότι δεν τις έκλεισε αυτός αλλά οι δανειστές. Αστεία δικαιολογία καθώς όποιος εκβιάζει θεσμούς ανώτερους από την Ελλάδα όπως το ΔΝΤ και την Ε.Ε. πρέπει να αναμένει τι θα ακολουθήσει. Η οικονομία δεν είναι μόνο το χρέος και το ΑΕΠ.

Επίσης η μεγαλύτερη ζημιά του Βαρουφάκη είναι ότι οι Ευρωπαίοι σταμάτησαν να διαπραγματεύονται με τις ελληνικές κυβερνήσεις. Λένε ένα απλό "οι συμφωνίες πρέπει να τηρούνται" και τέλος.

Η πλάκα είναι ότι ακούγοντας τον Βαρουφάκη είναι με διαφορά το πιο λογικό και φιλελεύθερο κόμμα στη Βουλή και ο μόνος που έχει πει ότι ο Μητσοτάκη θα έχει προβλήματα με τις φοροελαφρύνσεις που έδωσε μετά την εκλογή του.
1
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

O Devil !!! έγραψε: στις 13:17, 26-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Eπίσης για το πόσο μας στοίχισε ο Βαρουφάκης. Οι συναλλαγές είχαν σοβαρούς περιορισμούς για μεγάλο χρονικό διάστημα και σε κάθε συναλλαγή το κράτος κερδίσει ΦΠΑ και τουλάχιστον στην εφορία. Προσωπικά εκεινή τη περίοδο ταξίδεψα Κύπρο έκτακτα με 2000 ευρώ στη τσάντα για να βγάλω κάρτα. Πόσοι θέλανε να πάνε ταξίδι εκείνη τη περίοδο και το ακύρωσαν; Πόσοι θέλανε να πάρουν iPhone; Σαν και μένα υπήρχαν πολλοί.

Ας σοβαρευτούμε ο Βαρουφάκης έκανε μεγάλη ζημιά θέλετε δεν θέλετε. Ο ίδιος δικαιολογεί τον εαυτό του λέγοντας ότι δεν τις έκλεισε αυτός αλλά οι δανειστές. Αστεία δικαιολογία καθώς όποιος εκβιάζει θεσμούς ανώτερους από την Ελλάδα όπως το ΔΝΤ και την Ε.Ε. πρέπει να αναμένει τι θα ακολουθήσει. Η οικονομία δεν είναι μόνο το χρέος και το ΑΕΠ.

Επίσης η μεγαλύτερη ζημιά του Βαρουφάκη είναι ότι οι Ευρωπαίοι σταμάτησαν να διαπραγματεύονται με τις ελληνικές κυβερνήσεις. Λένε ένα απλό "οι συμφωνίες πρέπει να τηρούνται" και τέλος.

Η πλάκα είναι ότι ακούγοντας τον Βαρουφάκη είναι με διαφορά το πιο λογικό και φιλελεύθερο κόμμα στη Βουλή και ο μόνος που έχει πει ότι ο Μητσοτάκη θα έχει προβλήματα με τις φοροελαφρύνσεις που έδωσε μετά την εκλογή του.

Ο Βαρουφάκης φιλελευθερος; αυτος δεν ηθελε ρηξη με τους δανειστες;
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 13:20, 26-07-19:

Ο Βαρουφάκης φιλελευθερος; αυτος δεν ηθελε ρηξη με τους δανειστες;
Γιατί από πότε η Ε.Ε. είναι φιλελεύθερη .

Ο Βαρουφάκης λέει παρακάτω ότι θα έλεγε ο Τζήμερος αν ήταν στη θέση του. Στο τέλος το χαλάει

1
Παράθεση

Lancelot

Αποκλεισμένος χρήστης

O Lancelot Alejandro έγραψε: στις 14:04, 26-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ανώνυμος Αλκοολικός
Για

για το πλεόνασμα 4% του ΤΣΙΠΡΑ έως το 2060 δεν έχεις να πεις κτι
Αυτό δεν ειναι μεγάλο πλεόνασμα εε
Αυτό που γράφεις δεν ισχύει...
Κομμουνισμος ειναι ολα αυτα που κράτησαν τη χωρα πισω , φοβος στις επενδυσεις , η νοοτροπια του να μην διευρυνονται οι ανισοτητες , ο φοβος για την καινοτομια , η οπισθοδρομικοτητα , ο υπερμετρος συντηρητισμος , ολοι στο δημοσιο και να πληρωνονται απο τα επιδοματα και γενικα ολα αυτα.

Τωρα αν λέγονται κομμουνισμος ή Μαοϊσμος ή Λενινιστες - τροτκιστες και δεν ξερω και εγω τι άλλα έχουν εφευρει απο αυτα τα απιθανα που ειδα στα ψηφοδελτια οταν πηγα να ψηφισω λιγο με ενδιαφερει και δεν θα κατσω να κανω καμια αναλυση περι αυτου.

Παλαιοτερα ενας στο δημοσιο πληρωνοταν διπλο μισθο κάθε εκλογές , κάθε χριστουγεννα πάσχα κτλπ. Αυτο ειναι ο σοσιαλισμος του ΠΑΣΟΚ. Εμαθε το κοσμο να ζει με επιδοματα και δημοσιο. Τον εκανε τεμπέλη και αντιπαραγωγικο.

Δεν υπάρχει καμια συζητηση οταν έχουμε φτασει να ειμαστε το χειροτερο κράτος στο κοσμο απο επενδυσεις. Εσυ μπορει να θες συζητηση και φιλοσοφια αλλα εγω δεν εχω χρονο για χάσιμο θέλω να ειμαι πρακτικος τύπος.

Ειναι πασιφανες οτι οι Κομμουνιστες κυνηγησαν τον Τζημερο διοτι ειναι το ακριβως αντιθετο απο αυτα που πρεσβευουν τοσα χρονια και που κρατησαν την Ελλάδα πισω.

Φυσικα και αρκετοι στο ΠΑΣΟΚ υπηρξαν αριστερο συντηρητικοι αλλα σε γενικές γραμμες τα περισσοτερα σωματεια στην Ελλαδα έχουν ανθρωπους οι οποιοι ειναι ΚΚΕ - ΑΝΤΑΡΣΥΕΣ - ΣΥΡΙΖΑ και λοιποι.
Ένα κομμουνιστικό κόμμα έχουμε. Όχι τρία .
Πάμε παρακάτω . Τι εννοείς επενδύσεις ; Τις ιδιωτικοποιήσεις ;
Που υπάρχει φόβος στην καινοτομία ;

Πρακτικέ τύπε , πώς θα έρθουν οι επενδύσεις όταν υπάρχουν <<καλύτερες>> χώρες δίπλα σου ;

Κρίμα για τον ακροδεξιό Τζήμερο , χάσαμε τις ιδέες του .
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,572 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 14:11, 26-07-19:

Πρακτικέ τύπε , πώς θα έρθουν οι επενδύσεις όταν υπάρχουν <<καλύτερες>> χώρες δίπλα σου ;

Που δεν ισχύει 2,5% έως το 2022 και 4% 2023-2060 αυτό δεν υπέγραψε;
Παράθεση

Lancelot

Αποκλεισμένος χρήστης

O Lancelot Alejandro έγραψε: στις 14:16, 26-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ανώνυμος Αλκοολικός
Που δεν ισχύει 2,5% έως το 2022 και 4% 2023-2060 αυτό δεν υπέγραψε;

Κάτι άλλο διαβάζεις
0,5% 2016
1,5% 2017
3,5% 2018
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

O Devil !!! έγραψε: στις 14:27, 26-07-19:

Θα έρθουν οταν ο Ευρωπαιος κράζει τον Πολάκη οτι ενω υπάρχει αντικαπνιστικος νομος ο ιδιος ο Υπουργος δεν τον σέβεται και τον καταριπτει και εκεινος απαντάει "Θα το κοψω οποτε γουστάρω εγώ".

Έτσι θα γινουμε καλυτεροι. Με τους Πολάκηδες που έχεις για αβατάρ.

Κάτι άλλο διαβάζεις
0,5% 2016
1,5% 2017
3,5% 2018

Εξηγησε μου λιγο τι σημαινει πλεονασμα και τα νουμερα που παραθέτετε με ενα πρακτικο παράδειγμα το οποιο δεν θα υπερβαινει τις 10 γραμμές.
Παράθεση

Lancelot

Αποκλεισμένος χρήστης

O Lancelot Alejandro έγραψε: στις 14:31, 26-07-19:

Θα έρθουν οταν ο Ευρωπαιος κράζει τον Πολάκη οτι ενω υπάρχει αντικαπνιστικος νομος ο ιδιος ο Υπουργος δεν τον σέβεται και τον καταριπτει και εκεινος απαντάει "Θα το κοψω οποτε γουστάρω εγώ".

Έτσι θα γινουμε καλυτεροι. Με τους Πολάκηδες που έχεις για αβατάρ.

Εξηγησε μου λιγο τι σημαινει πλεονασμα και τα νουμερα που παραθέτετε με ενα πρακτικο παράδειγμα το οποιο δεν θα υπερβαινει τις 10 γραμμές.

Είναι μεγάλη και η αντικαπνιστική βιομηχανία...

Ένα νοικοκυριό έχει έσοδα (πχ. μισθούς ) έχει και έξοδα (πχ.λογαριασμοί) . Όταν τα έσοδα είναι περισσότερα από τα έξοδα έχεις πλεόνασμα . Τα νούμερα είναι % του αεπ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια