Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,982 μέλη και 2,478,918 μηνύματα σε 78,953 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 539 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

E-shops: Αγοράζετε συχνά από το internet;

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 19:38, 17-07-05:

Γι' αυτό exposed σταμάτησα να ψωνίζω από εκεί και στράφηκα αλλού...Δυστυχώς στο Βόλο δεν υπάρχει υποκατάστημα 8)
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 20:51, 17-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Αγοράζετε συχνα απο E-shops ?
έγω ναι , παρα πολυ συχνά έχω χάσει το λογαριασμό πλέον 8)
απαντησα ποτε φοβαμαι αλλα δεν φοβαμαι απλα εχω την αισθηση οτι χρειαζεται πιστωτικη καρτα και δεν τις χρησιμοποιω ποτε οποτε και δεν εχω μια στην κατοχη μου
Παράθεση

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Industrial designer . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O kotetsi έγραψε: στις 20:51, 11-08-05:

Ναι, αγοράζω προϊόντα, κυρίως περιφερειακά Η/Υ και κατά κανόνα από το e-shop, το οποίο προσφέρει τη δυνατότητα της αντικαταβολής και είναι ταχύτατο. Επίσης, δυο φορές έχω χρησιμοποιήσει την πιστωτική φίλου για να αγοράσω προϊόντα από ένα πολωνέζικο (!) site, τα οποία έφτασαν στην Ελλάδα αεροπορικώς μέσα σε τρεις ημέρες χωρίς το παραμικρό πρόβλημα.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:13, 11-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από kotetsi
Ναι, αγοράζω προϊόντα, κυρίως περιφερειακά Η/Υ και κατά κανόνα από το e-shop, το οποίο προσφέρει τη δυνατότητα της αντικαταβολής και είναι ταχύτατο. Επίσης, δυο φορές έχω χρησιμοποιήσει την πιστωτική φίλου για να αγοράσω προϊόντα από ένα πολωνέζικο (!) site, τα οποία έφτασαν στην Ελλάδα αεροπορικώς μέσα σε τρεις ημέρες χωρίς το παραμικρό πρόβλημα.
Εμένα απο Πορτογαλία έκανα μόλις 1 βράδυ
Αυτό που μου την δίνει αφάνταστα στα e-shop είναι αυτά που υποστηρίζουν μόνο Πορτα-Πορτα.
Και πληρώνεις σαν κούριερ ή μπορει και παραπάνω και περιμένεις παραπάνω και αν δεν είσαι στο σπίτι όταν θα το έρθουν πρέπει να στηθείτε σε μια ούρα για καμια ώρα
απαντησα ποτε φοβαμαι αλλα δεν φοβαμαι απλα εχω την αισθηση οτι χρειαζεται πιστωτικη καρτα και δεν τις χρησιμοποιω ποτε οποτε και δεν εχω μια στην κατοχη μου
Υπάρχουν και e-shop που δέχονται με αντικαταβολή. Αλλά γενικά και με πιστωτική προσωπικά δεν είχα πρόβλημα και έχω αγοράσει πάνω απο 10online καταστήματα.... Επίσης αν δεν νίωθεις ασφάλεια μπορείς να πας να βγάλεις μια καρτά για online αγορές η οποία δεν θα έχει υπερανάλυψη, δλδ στην χειρότερη περίπτωση που θα γίνει κάτι απλώς θα χάσεις τα λεφτά που είχες στον λογαριασμό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 19:17, 09-05-07:

Δέν έχω πιστωτική και την συχένομαι άλλα και ψώνια ποτέ, ποιος ο λόγος αφού ότι θέλω μπορώ να το δώ και απο κοντα
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 21:19, 09-05-07:

Ναι αγοράζω πολύ συχνά, πρώτον γιατί βρίσκω τεράστιες διαφορές στις τιμές, αλλά και προϊόντα που εδώ είναι μονίμως σε έλλειψη.
Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 852 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε: στις 22:34, 20-08-13:

Toν τελευταίο χρόνο προτιμώ τα ηλεκτρονικά καταστήματα και την πληρωμή με αντικαταβολή. Ωστόσο για κάποιο λόγο στη σημερινή μου παραγγελία επέλεξα τη μέθοδο πληρωμής μέσω τραπέζης και έχω αγχωθεί λίγο. Στις οδηγίες γράφει το εξής:"Τρόποι πληρωμής:1) κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό, με το ονοματεπώνυμό σας στις σημειώσεις και κωδικό παραγγελίας.". Υπάρχει αυτός ο αποκαλούμενος χώρος σημειώσεων, σωστά; Δεν θα μου πούν τίποτα στη τράπεζα;;;
1
Παράθεση

dimitris94k (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O dimitris94k έγραψε: στις 22:41, 20-08-13:

υπάρχει χώρος σημειώσεων, αλλά να τους το πεις από την αρχή στην υπάλληλο για να το κανονίσει.
1
Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 852 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε: στις 22:46, 20-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris94k
υπάρχει χώρος σημειώσεων, αλλά να τους το πεις από την αρχή στην υπάλληλο για να το κανονίσει.
Σε χιλιοευχαριστώ. Ναι, εννοείται πως θα το πώ.

Πλέον συμφέρουν τα ηλεκτρονικά καταστήματα λόγω προσφορών.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πόσο συχνά κλαίτε; - Από Giasmin...
      Το θέμα έχει λάβει 136 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-09-12 στις 19:10.
    • Χρησιμοποιείτε συχνά webcam; - Από Jfire
      Το θέμα έχει λάβει 55 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαδίκτυο και καθημερινή ζωή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-08-11 στις 01:44.
    • Πόσο συχνά βγαίνετε; - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 56 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-03-11 στις 20:39.
    • e-shops έναντι συμβατικών καταστημάτων - Από Neraida
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-10-09 στις 15:50.
    • Αγοράζετε "μαϊμού" CD; - Από bunny217
      Το θέμα έχει λάβει 98 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-07-09 στις 15:24.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα