Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,745 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 208 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χρησιμοποιείτε συχνά webcam;

Χρησιμοποιείτε σύχνα webcam;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 26)
Συχνά
6
23,08%
Σπάνια
16
61,54%
Δεν έχω webcam
3
11,54%
Δεν έχω webcam αλλά θέλω να αγοράσω
1
3,85%

Flo92

Νεοφερμένος

H Flo92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H Flo92 έγραψε: στις 10:25, 16-06-09:

ναι έχω και την χρήσιμοποιώ παρα πολλυ συχνά!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,676 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 14:57, 17-06-09:

Μέχρι πρόσφατα δεν την είχα εγκατεστημένη. Τώρα τη χρησιμοποιώ σχεδόν κάθε μέρα, μιλάω μ' ένα φίλο μου...
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 4,039 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 19:26, 30-11-10:

Θέλω να πάρω μια κάμερα για τον υπολογιστή. Κυρίως για skype να έχω επικοινωνία με τον αδερφό μου και από εκεί.

Θέλω να κάνω μια έρευνα αλλά είπα να ξεκινήσω από εδώ. Δεν έχω καμία απολύτως ιδέα όσον αφορά αυτό το θέμα.

Χρειάζομαι και μικρόφωνο στον σταθερό; Ή όχι;
Επίσης, τι κάμερα να ζητήσω; δηλαδή στο μαγαζί που θα πάω για να δω, να αναφέρω μόνο την χρήση; ή πάει ανάλογα και με την μάρκα του υπολογιστή;
Μπορώ να την εγκαταστήσω μόνη; Χρειάζεται να εγκαταστήσω και τίποτα άλλο αργότερα;
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 20:03, 30-11-10:

Ναι.
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 20:07, 30-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA
Θέλω να πάρω μια κάμερα για τον υπολογιστή. Κυρίως για skype να έχω επικοινωνία με τον αδερφό μου και από εκεί.

Θέλω να κάνω μια έρευνα αλλά είπα να ξεκινήσω από εδώ. Δεν έχω καμία απολύτως ιδέα όσον αφορά αυτό το θέμα.

Χρειάζομαι και μικρόφωνο στον σταθερό; Ή όχι;
Επίσης, τι κάμερα να ζητήσω; δηλαδή στο μαγαζί που θα πάω για να δω, να αναφέρω μόνο την χρήση; ή πάει ανάλογα και με την μάρκα του υπολογιστή;
Μπορώ να την εγκαταστήσω μόνη; Χρειάζεται να εγκαταστήσω και τίποτα άλλο αργότερα;
Πήγα το καλοκαίρι σε ένα πολυκατάστημα, πήρα μία γύρω στα 13 ευρώ (αν θυμάμαι καλά), είχε και φθηνότερες βέβαια, την εγκατέστησα στον υπολογιστή με το CD που είχε μέσα, και δουλεύει μια χαρά με δικό της ενσωματωμένο μικρόφωνο, και είσοδο στο USB, πολύ απλά τα πράγματα..
1
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 4,039 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 20:15, 30-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από D_G
Πήγα το καλοκαίρι σε ένα πολυκατάστημα, πήρα μία γύρω στα 13 ευρώ (αν θυμάμαι καλά), είχε και φθηνότερες βέβαια, την εγκατέστησα στον υπολογιστή με το CD που είχε μέσα, και δουλεύει μια χαρά με δικό της ενσωματωμένο μικρόφωνο, και είσοδο στο USB, πολύ απλά τα πράγματα..
Αα, μάλιστα. Ωραία, εύκολο ακούγεται. Το περίμενα πιο δύσκολο.Σε ευχαριστώ πολύ. =)
Θα παω και θα το ψάξω και βλέπουμε από εκεί και πέρα...
Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,010 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε: στις 20:40, 30-11-10:

έχω μια που είναι ενσωματωμένη στο λαπτοπ και τη χρησιμοποιώ πότε πότε στο μσν όποτε θέλουμε να κάνουμε χαβαλέ.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,664 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 14:13, 04-12-10:

Εγώ δεν έχω ούτε σκοπεύω ποτέ να αγοράσω. Γενικά δε δείχνω καθόλου καλά σε φωτογραφίες και βίντεο.

-petros
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,002 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 01:27, 08-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από Jfire
Ο Τίτλος είναι σαφής...Εχετε Web camera ?
Ναι, αλλά έχω να την χρησιμοποιήσω μερικά χρόνια...
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 22:29, 16-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από living_doll
έχω μια που είναι ενσωματωμένη στο λαπτοπ και τη χρησιμοποιώ πότε πότε στο μσν όποτε θέλουμε να κάνουμε χαβαλέ.
Αυτό basically. Και πάλι, την αποφεύγω συνήθως για λόγους privacy.
Παράθεση

Lacta144 (Μαρία-Ειρήνη)

Δραστήριο Μέλος

H Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Lacta144 έγραψε: στις 22:50, 16-07-11:

Έχω webcam και τη χρησιμοποποιώ μόνο όταν μιλάω στο msn με την αδερφή μου που μένει σε άλλη πόλη.
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 00:43, 17-07-11:

Έχω webcam και την χρησιμοποιώ σχεδόν κάθε μέρα στο skype.
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 01:09, 17-07-11:

εχω webcam αλλα δεν την χρησιμοποιω τοσο συχνα λογω κυριως της ποιοτητας(χαμηλος φωτισμος στο δωματιο)
ο μονος λογος να την χρησιμοποιήσω ειναι αμα μιλαω με την αδερφη μου στη θεσσαλονικη...

σε οτι αφορα το skype δεν με αρεσει τοσο νιωθω λιγο αβολα,προτιμω απλα να παρω ενα τηλέφωνο το ατομο που επιθυμω να μιλησω...
Παράθεση

Miss Brightside (Ahri)

Περιβόητο Μέλος

H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Επενδυτής . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε: στις 02:05, 17-07-11:

Έχω, αλλά δε τη χρησιμοποιώ και τόσο συχνά.
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 23:15, 05-08-11:

yy.Καθε μερα,παλι καλα που ειναι και η καμερα και αντικαθιστα λιγες στιγμες μοναξιας.
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 01:44, 06-08-11:

εγω παντως νιωθω ψιλοαβολα με την καμερα ορισμενες στιγμες χανεις την απλα που εχεις πισω απο την ψυχρότητα του πληκτρολογιου...
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πόσο συχνά κλαίτε; - Από Giasmin...
      Το θέμα έχει λάβει 136 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-09-12 στις 19:10.
    • Πόσο συχνά βγαίνετε; - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 56 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-03-11 στις 20:39.
    • Webcam - Από Jason93
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-09-06 στις 16:35.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα