Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,959 μηνύματα σε 79,002 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 254 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιδέες για blog

κερκος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O κερκος έγραψε: στις 17:13, 19-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Αν αυτο που θες ειναι απλα να κανεις ενα blog, ουτος η αλλος δεν ειναι δυσκολο... Να κανεις ενα πετυχιμενο blog, δεν θα το πετυχεις επειδη θα σου πουν μερικοι το μακρυ τους και το κοντο τους
Το μακρυ και το κοντο ειναι αυτο που θα βοηθησει ομως. Αυτο που θελω να κανω ειναι ενα ομορφο και πετυχημενο ιστοτοπο. Και για να το πετυχω αυτο δε φτανουν μονο οι δικες μου ιδεες, καλο ειναι να δωσουν ολοι απο ενα χερακι. Δεν ειναι τοσο τραγικο. Οποιος δε θελει, κανενα προβλημα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Σίσσυ_67

Νεοφερμένος

H Σίσσυ_67 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Σίσσυ_67 έγραψε: στις 10:49, 24-11-12:

Ωραίο θα ήταν να φτιάξεις για τα γλωσσόφιλα και τέτοια.....
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,669 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε: στις 11:31, 24-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Σίσσυ_67
Ωραίο θα ήταν να φτιάξεις για τα γλωσσόφιλα και τέτοια.....
Γκουχου-Γκουχου. Μπορείς λίγο να μου εξηγήσεις την ιδέα σου;
Ειλικρινά τώρα, τι περιμένεις να δεις σε ένα τέτοιο blog δηλαδή;
Παράθεση

anisixos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O anisixos έγραψε: στις 11:33, 16-12-12:

Ρε παιδια, δεν ξερω γιατι, αλλα τελευταια με προβληματιζει το ψευδωνυμο που εχω επιλεξει, το anisixos. Παροτι με αντιπροσωπευει και με εκφραζει σε μεγαλο βαθμο, το βλεπω σαν μια ταμπελα που εχω κολλησει και νιωθω οτι εχοντας αυτο το ψευδωνυμο αυθυποβαλομαι. Επισης, αναρωτιεμαι αν ειναι καλο να ειναι κανεις ανησυχος. Εσεις τι λετε; Τι σημαινει για εσας ανησυχος;
Τεσπα, σκεφτηκα να το αλλαξω και σκεφτηκα τα εξης νικνειμ :
maxmax
max blogakis
stefanos blogakis
max monroy

Ποιο σας αρεσει; Καμια ιδεα;;

Σημείωση:
Τα μηνύματα 24 και 25 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "Νέο ψευδώνυμο για το μπλογκ μου".
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 18-12-12 στις 20:34. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω συγχώνευσης θεμάτων
Παράθεση

spyroskaftanis

Δραστήριο Μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε: στις 11:36, 16-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από anisixos
Ρε παιδια, δεν ξερω γιατι, αλλα τελευταια με προβληματιζει το ψευδωνυμο που εχω επιλεξει, το anisixos. Παροτι με αντιπροσωπευει και με εκφραζει σε μεγαλο βαθμο, το βλεπω σαν μια ταμπελα που εχω κολλησει και νιωθω οτι εχοντας αυτο το ψευδωνυμο αυθυποβαλομαι. Επισης, αναρωτιεμαι αν ειναι καλο να ειναι κανεις ανησυχος. Εσεις τι λετε; Τι σημαινει για εσας ανησυχος;
Τεσπα, σκεφτηκα να το αλλαξω και σκεφτηκα τα εξης νικνειμ :
maxmax
max blogakis
stefanos blogakis
max monroy

Ποιο σας αρεσει; Καμια ιδεα;;
Νομίζω ότι ανησυχείς για μικροπράγματα
1
Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 665 μηνύματα.

O libre έγραψε: στις 16:54, 01-12-15:

Προσωπικη αναπτυξη, ευεξια, ταξιδια, lifestyle ειναι καλά κι ανεξαντλητα θεματα. Επισης θεματολογια με κοιν. δικτυα, following streams, ψυχολογια ιντερνετ, κοινωνικες τασεις κλπ μου αρεσουν πολυ. Να κανετε να ερχομαι να σας διαβαζω και να σχολιαζω. Επισης μια άλλη καλη ιδεα ειναι να δινετε το λογο σε μικρους παραγοντες (αφανη ατομα) που διαδραματιζουν καποιο ρολο σε τοπικο επιπεδο και βοηθουν να προωθηθουν σχεδια, αξιες κλπ. Όχι ομως κουτσομπολιστικο στυλ. Με αξιοπιστες πηγες, εικονογραφικο υλικο, συνεντευξεις (αν γινεται) και μικρα βιντεακια (youtube embedded).
Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε: στις 18:11, 01-12-15:

Μ'αρέσει πάρα πολύ να γράφω κι έχω φτιάξει ένα blog με λίγες δημοσιεύσεις, αλλά παθαίνω το εξής...Κάθε φορά!
Ενώ ξεκινάω με χαρά να γράψω και μου έχει έρθει η έμπνευση, ξαφνικά την χάνω και αφήνω τη σκέψη μου στη μέση.Άκρως εκνευριστικό!
Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 665 μηνύματα.

O libre έγραψε: στις 21:05, 01-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από KeepDreaming!
Μ'αρέσει πάρα πολύ να γράφω κι έχω φτιάξει ένα blog με λίγες δημοσιεύσεις, αλλά παθαίνω το εξής...Κάθε φορά!
Ενώ ξεκινάω με χαρά να γράψω και μου έχει έρθει η έμπνευση, ξαφνικά την χάνω και αφήνω τη σκέψη μου στη μέση.Άκρως εκνευριστικό!
Κανε ενα προσχεδιο πρωτα με τα βασικά σημεια για αναπτυξη. Κι οταν καθορισεις αυτά τα σημεια, σκεψου, αν εχεις καλυψεις καλα το θεμα σου ή παραμενουν κενα.
Παράθεση

spyroskaftanis

Δραστήριο Μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε: στις 16:25, 17-12-17:

Ρίξτε μία ματιά και στο δικό μας: https://aformes.com/ και πείτε γνώμες!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Όνομα blog - Από kyriakos_92
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-09-10 στις 20:39.
    • Ποια η αποψη σας για τα blog - Από delirium
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-12-09 στις 17:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα