Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,542 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 369 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είστε blogger;

Είστε blogger;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
Ναι, μάλιστα έχω περισσότερα από ένα
7
16,67%
Ναι, αλλά έχω μόνο ένα blog
25
59,52%
Όχι
10
23,81%

Lancelot

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,720 μηνύματα.

O Lancelot Alejandro έγραψε: στις 17:55, 30-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από SuspiciousMinds
Χαίρεται
Έχω ξεκινήσει να γράφω τώρα τελευταία και αποφάσισα να φτιάξω ένα blog για να παραθέτω τις σκέψεις μου.
Αν θέλετε ρίξτε μια ματιά και πείτε μου πως σας φαίνεται
https://suspiciousmindsnowornever.blogspot.com/

Λίγο πιο χαρούμενο θα το ήθελα ... αλλά σε αφήνει να σκεφτείς διάφορα .
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,370 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 19:12, 30-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από SuspiciousMinds
Χαίρεται
Έχω ξεκινήσει να γράφω τώρα τελευταία και αποφάσισα να φτιάξω ένα blog για να παραθέτω τις σκέψεις μου.
Αν θέλετε ρίξτε μια ματιά και πείτε μου πως σας φαίνεται
https://suspiciousmindsnowornever.blogspot.com/
Δεν διάβασα τις αναρτήσεις, μα, στεκούμενη στα της εμφάνισης, θα έλεγα πως είναι καλό να παίξεις λίγο και με gadgets. Υπάρχουν διάφορα, όπως προφίλ με δυο λόγια για σένα, ετικέτες (που προσφέρει και κατηγοριοποίηση), μέλη του blog, follow by email, αρχειοθήκη κλπ. Χώρια του ότι κάνουν το blog σου πιο χρηστικό, το κάνουν και πιο όμορφο εμφανισιακά.

Καλή αρχή!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος