Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,970 μέλη και 2,478,659 μηνύματα σε 78,946 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 548 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Διαβάζετε blogs; Μήπως γράφουν τζάμπα;

anisixos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O anisixos έγραψε: στις 17:05, 13-08-11:

Εγω ειμαι μπλογκερ και διαβαζω πολλα μπλογκ. Υπαρχουν παρα πολλα καλα μπλογκ και παντα βρισκω κατι ενδιαφερον και κατι που μου αρεσει.

Αν γραφουν τζαμπα; Ναι, κυριολεκτικα μονο.

Και μια και λεμε για μπλογκ, πως γινεται να διαφημισω το δικο μου εδω περα;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 18-08-11 στις 17:51. Αιτία: merge
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 17:11, 13-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από anisixos
Εγω ειμαι μπλογκερ και διαβαζω πολλα μπλογκ. Υπαρχουν παρα πολλα καλα μπλογκ και παντα βρισκω κατι ενδιαφερον και κατι που μου αρεσει.
πιο ειναι το αγαπημενο σου;;;
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 17:12, 13-08-11:

Βασικα ποια ειναι η διαφορα ενος blog και ενος foroum; Παντως δεν νομιζω οτι γραφουν τσαμπα και καποια ειναι αξιολογα...
1
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 17:23, 13-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από g1wrg0s
Βασικα ποια ειναι η διαφορα ενος blog και ενος foroum; Παντως δεν νομιζω οτι γραφουν τσαμπα και καποια ειναι αξιολογα...
blog ειναι πιο μεγαλα τα κειμενα και στοχευουν στο να εκφρασουν μια αποψη,στο forum συνηθως για να συζυτηθει μια αποψη...αυτο τουλαχιστον εγω εχω καταλαβει
1
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 17:23, 13-08-11:

Μπαίνω σε 1-2 κι εγώ, αλλά τελευταία βαριέμαι να τα διαβάζω, γιατί τα περισσότερα κείμενα είναι τεράστια σεντόνια, και απλά ρίχνω μια ματιά.
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 17:37, 13-08-11:

και επαναλαμβανω την ερωτηση μου δεν εχετε να πειτε ποιο νομιζετε οτι ειναι top????
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 17:46, 13-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από alehunter
και επαναλαμβανω την ερωτηση μου δεν εχετε να πειτε ποιο νομιζετε οτι ειναι top????
Top ως προς;
Έχουν διαφορετική θεματολογία βασικά.
Ίσως να σε ενδιέφερε αυτό το θέμα: https://www.e-steki.gr/internet-%CE%B...1-blogs-59750/ (το οποίο πρέπει να αναπτυχθεί )

@anisixos
Στην υπογραφή σου και εδώ:
Ποιοι έχετε blog;

Kαι για να είμαι και on, δε νομίζω ότι γράφουν/γράφουμε άδικα.
Με αυτή τη λογική και οι απαντήσεις μας σε πολλά θέματα του φόρουμ θα μπορούσαν να θεωρηθούν ως άδικο γράψιμο.
1
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 17:12, 14-08-11:

αθλητικα,πολιτικα,rock μουσικη,καφριλικες αποψεις δεν ξερω δεν εχω στο μυαλο μου κατι συγκεκριμενο γενικα καποιο που να ειναι καλο....
Έχουν διαφορετική θεματολογία βασικά.
Ίσως να σε ενδιέφερε αυτό το θέμα: https://www.e-steki.gr/internet-%CE%B...1-blogs-59750/ (το οποίο πρέπει να αναπτυχθεί )
οκ ναι αυτο βοηθησε,δεν ηξερα οτι υπηρχε τετοιο θεμα thanx
Παράθεση

Joaquín

Περιβόητο Μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,382 μηνύματα.

O Joaquín έγραψε: στις 20:01, 14-08-11:

Ελάχιστα βλογς διαβάζω, κι αυτά όποτε θυμάμαι
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,149 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 20:13, 14-08-11:

Εγώ πιστεύω ότι το δικό μου το διαβάζουν πολλά παιδιά
1
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 20:21, 14-08-11:

ναι και εγω εχω μπει αρκετες φορες αλλα λες πολλα μονο για τις υψηλόβαθμες σχολες(δδλ Ιατρικη κυριως και γενικα 18+++)
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,149 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 22:31, 02-09-11:

http://greekiphoneapps.blogspot.com/

φοβερό blog ασχολείται με κριτική ελληνικών εφαρμογών Iphone Και ipad.
Παράθεση

Zelatina

Νεοφερμένος

H Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H Zelatina Μήπως και βρούμε πουθενά τον εαυτό μας. έγραψε: στις 02:02, 03-09-11:

Να και κάτι πρωτότυπο.
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 06:45, 27-03-12:

Αν κάποιος μου δώσει τη διεύθυνση του blog του σαφώς κ διαβάζω. Οπότε διαβάζω τα blogs από 4-5 γνωστούς μου τακτικά θα έλεγα.
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 12:46, 27-03-12:

Διαβάζω (Διάβαζα) μερικά, άλλα κάπως γνωστά, άλλα κάπως άσημα. Αλλά πάντα μ αρέσει να γυρίζω δύο περιοχές της blogosphere: Χιουμορ&Σάτυρα και Σκέψεις.

Btw, μου έλειψε η ελεύθερη γραφή.
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 13:01, 27-03-12:

Διαβάζω μερικά, από άτομα που δεν τα ξέρω αλλά μου φαίνονται αστεία. Το δικό μου το έχουν διαβάσει όσοι ενδιαφέρονται για ρινοπλαστική, αλλά δεν ασχολούμαι πιά καθόλου όπως είχα υποσχεθεί. Επίσης έχω και 2-3 φίλων που προσπάθησα να τα διαφημίσω κάπως σε άλλους μπας και πάρουν μπρος, αλλά κι αυτοί βαρέθηκαν και σταμάτησαν. Ο μοναδικός γνωστός μου που βγάζει λεφτά από μπλόγκ και έχει πολλούς επισκέπτες, είναι ένας που συγκεντρώνει δωρεάν πράγματα, διαγωνισμούς, κλπ.
Καλή ιδέα για μπλογκ είναι κάτι που σε ενδιαφέρει, είναι εξειδικευμένο και δεν έχει μεγάλο ανταγωνισμό (π.χ. μοντελισμός στην Ελλάδα ή κάτι τέτοιο). Εκεί θα έβρισκες όλους τους άλλους "καμμενους" και θα είχε νόημα να ασχολείσαι γιατί θα υπήρχε συμμετοχή. 'Η ακόμα καλύτερα, αν μπορείς να κάνεις αστείο σχολιασμό, να άνοιγες κάτι χιουμοριστικό και πρωτότυπο. Ολα αυτά που κλέβουν από 9gag, damnlol, κλπ είναι βλακείες, αλλά έχουν κοινό που βαριέται να ψάχνει μόνο του.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:06, 06-08-13:

Δεν έχω διαβάσει ποτέ ολόκληρο μπλογκ, και δεν έχω παρακολουθήσει ποτέ τακτικά κάποιο blog. Δεν έχω το χρόνο, και πολλά είναι πολύ εγωκεντρικά για τα γούστα μου. Ωστόσο, είμαι συνδρομήτρια στις σελίδες Facebook κάποιων bloggers, και διατηρώ μία εικόνα του τι ανεβάζουν...
Θα διαβάσω πιο προσεκτικά κάποια ανάρτηση σε μπλογκ αν είναι μαγειρική, ωστόσο.
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 17:49, 06-08-13:

Δεν διαβάζω blogs.
Και αναρωτιέμαι, για αυτούς που βγάζουν τα εσώψυχα τους στα blogs, είναι ωραίο να δημοσιεύεις και να μοιράζεσαι τα πάντα με κάποιους άσχετους στο net;
Εγώ προσωπικά δεν θα έφτιαχνα ποτέ blog, γιατί δεν έχω την υπομονή να ασχοληθώ, και μπορεί να περάσουν και 3 μήνες, και να μην έχω γράψει τίποτα, επειδή δεν έχω έμπνευση, κλπ, ενώ για να έχεις αναγνώστες, πρέπει να είσαι δραστήριος. Κατά την γνώμη μου, καλύτερα να τα γράφεις σε ένα τετράδιο ή σε αρχεία στο pc, γιατί κάποια πράγματα τα κρατάς μόνο για σένα.
Παράθεση

Johnnie Hunter

Νεοφερμένος

Ο Johnnie Hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Johnnie Hunter από βαρεμάρα έγραψε: στις 01:44, 15-10-13:

Διαβάζω μπλογκ και πολλές φορές ενημερώνομαι από αυτά. Πολλά από αυτά βέβαια είναι αναξιόπιστα και στηρίζονται σε παραφιλολογίες και ανυπόστατες ειδήσεις οπότε μόλις το καταλάβω, σταματώ να μπαίνω στο συγκεκριμένο.
Παράθεση

alonel

Αποκλεισμένος χρήστης

H alonel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H alonel η ζωη μου σε ταξη κ η καρδια σ'αταξια.. έγραψε: στις 01:49, 15-10-13:

Μήπως γράφουν τζάμπα;
ναι
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια