Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,988 μέλη και 2,479,282 μηνύματα σε 78,969 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 324 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγορά εισιτηρίων μέσω internet

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 19:17, 10-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
-Το Boarding Pass πρεπει να το εχεις τυπωμενο απο το σπιτι, με αυτο πας στην πυλη. Οι αλλες εταιριες σου δινουν τη δυνατοτητα να κανεις τσεκ ιν και να το βγαλεις στο αεροδρομιο. Βγαλε και για την επιστροφη πριν φυγεις γτ αν δεν πας σε σπιτι, αντε να βρεις εκτυπωτη. Βγαλε δυο αντιγραφα απο το καθενα για σιγουρια, εχε ενα στο μπουφαν σου και ενα στη βαλιτσα ξερω γω. Μην γινει καμια στραβη.

-Αν προσθεσεις βαλιτσα τοτε θα πληρωσεις το στανταρ ποσο αλλα δεν θα μετρησουν τις διαστασεις, παρα μονο το βαρος. Τις διαστασεις θα μετρησουν απο την χειραποσκευη κι αν ξεπερναει τις επιτρεπομενες τοτε θα πρεπει να την πληρωσεις σαν κανονικη αποσκευη και μαλιστα πιο τσιμπημενη απο το να ειχες προσθεσει βαλιτσα απο πριν. Αν πας για λιγες μερες, μια μικρη βαλιτσα που να ειναι μεσα στις διαστασεις σου κανει, εκτος αν θες να παρεις μαζι σου κατι που δεν περναει, οπως υγρα ή αιχμηρα αντικειμενα. Προσοχη στο βαρος και της χειραποσκευης.

-Το οτι περασες στην Aegean με υπερβαρο ηταν απλα θεμα υπαλληλου, κανονικα δεν επρεπε να περασεις αν τηρουσε τους κανονισμους. Χαρη σου εκανε. Δεν ρισκαρεις με το βαρος γτ η χρεωση εκτοξευεται.

Παντως αν το ταξιδευεις απο Αθηνα για προορισμο που εχεις κι αλλες εταιριες κοιταξε μηπως σε συμφερει και περισσοτερο απο τη Ryan, αν προσθεσεις τη βαλιτσα, τα λιγο πιο τσιμπημενα μεταφορικα απο το πιο μακρινο αεροδρομιο, μια πτηση σε ακυρη ωρα που σου χαλαει μια μερα, δηλαδη να φευγεις πολυ πρωι ή να φτανεις πολυ βραδυ, μπορει και να σε συμφερει να δωσεις κανα 20αρικο παραπανω να πας με μια regular εταιρια να εισαι χαλαρος.

Ο,τι αλλη απορια εχεις πες μου
αυτες τις μερες δυστυχως οι διαφορες ειναι τεραστιες(90-150+) και γι αυτο επιμενω στην ryanair. Το boarding pass ειναι αυτο που περνει κανενας κατα την ολοκληρωση της κρατησης;

Στο αεροδρομιο ποια διαδικασια παραλειπεται εφοσον το βγαζει κανεις απο το σπιτι του αυτο το χαρτι ;

Σε ευχαριστω.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Παραγγελία μέσω internet - Από Dickensian
      Το θέμα έχει λάβει 150 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-09-17 στις 03:45.
    • Αγορές μέσω internet - Από roumana
      Το θέμα έχει λάβει 143 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαδίκτυο και καθημερινή ζωή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-11-15 στις 21:16.
    • Φροντιστήριο μέσω Internet - Από anna812000
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-03-14 στις 09:51.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα