Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ΕΤΣΙ!!!!!! :clapup: :clapup:

ποτε θα κατεβεις προς τα εδω να παμε καμια μπαροτσαρκα εμεις οι δυο; (να δειξουμε και στους νεους τι θα πει μπαροτσαρκα) ;)

Να έρθω μαζί; :D:D (ξέρεις εσύ που θα πάμε! ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Να έρθω μαζί; :D:D (ξέρεις εσύ που θα πάμε! ;) )


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....καγιρι....
μετα παραπονιεσαι οτι θα σου βγει το ονομα :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
ΕΤΣΙ!!!!!! :clapup: :clapup:

ποτε θα κατεβεις προς τα εδω να παμε καμια μπαροτσαρκα εμεις οι δυο; (να δειξουμε και στους νεους τι θα πει μπαροτσαρκα) ;)
Πες μου που είσαι και έφτασα.......:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ελπίζω ναι...
Εγώ τουλάχιστον έχω...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
βασικά,δε νομίζω ότι μπορούμε να γενικεύσουμε την απάντηση σε αυτήν την ερώτηση,του στυλ "ναι,τους αρέσουν" ή "όχι δεν τους αρέσουν".. :hmm:

είναι ανάλογα τα γούστα πάντα.. σ'άλλες αρέσουν τα γένια,άλλες πάλι,δεν τα θέλουν με τίποτα.. :)

εμένα πάντως μου αρέσουν (βασική προυπόθεση βέβαια,να πηγαίνουν στον άλλον..! ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
(βασική προυπόθεση βέβαια,να πηγαίνουν στον άλλον..! ;))
Όπως (καλή ώρα) σε εμένα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RENEGADE

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μου τι δίνει απίστευτα το ξύρισμα και δεν μου αρέσει καθόλου όταν είμαι full ξυρισμένος.Το καλό είναι ότι τα γένια 3 ημερών που βγάζουν οι περισσότεροι εμένα φυτρώνουν μετά από 2 βδομάδες.Ξυρίζομαι με μηχανή και τα έχω σε συγκεκριμένο μήκος....στο άγριο :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.


Λιγο μουσακι καλο ειναι ! :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν υπαρχει καμια γυναικα στην οποια να αρεσουν τα....."Μούσια"....:| ;)
(αργκό speaking)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Εξαρατάται απο τον άντρα και τα χαρακτηριστηκά του. Αλλά ναι προτιμώ το αξύριστο 2-3 ημερών από το ξυρισμένο τελείως, αρκεί να φαίνεται περιποιημένο. Τι εννοώ? Αν πχ κάποιος έχει μόνιμα αξύριστο και το φροντίζει με κάποια ξυριστηκή μηχανή είναι πολύ πιο ωραίο από το απλα αξύριστο και δεν φαίνεται άσχημο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα πάλι το αβατάρ μου μπορεί να δείξει με άνεση τι προτιμώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Αρκει να μην είναι σαν τον Α.Ονούφριο.
Ένα απλό μουσάκι είναι οκ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Εξαρατάται απο τον άντρα και τα χαρακτηριστηκά του. Αλλά ναι προτιμώ το αξύριστο 2-3 ημερών από το ξυρισμένο τελείως, αρκεί να φαίνεται περιποιημένο. Τι εννοώ? Αν πχ κάποιος έχει μόνιμα αξύριστο και το φροντίζει με κάποια ξυριστηκή μηχανή είναι πολύ πιο ωραίο από το απλα αξύριστο και δεν φαίνεται άσχημο ;)
Συμφωνώ,έχει να κάνει με τα χαρακτηριστικά του άντρα.Εμένα πχ.στον δικό μου μου αρέσει το αξύριστο μέχρι 5 ημερών μετά φαίνεται απεριποίητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Αναλόγως αν του πάει...!!
π.χ το αγόρι μου έχει μουσάκι και μ αρέσει πάρα πολύ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν πολύ, τόσο πολύ που επιβάλω στρατιωτικό νόμο αξυρισιάς όταν είμαι με κάποιον. :redface::P

Το χειρότερο μ είναι οι άντρες άτριχοι, με παιδικό δερματάκι,

Ω θεοί, ώ ξενέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν πολύ, τόσο πολύ που επιβάλω στρατιωτικό νόμο αξυρισιάς όταν είμαι με κάποιον. :redface::P

Το χειρότερο μ είναι οι άντρες άτριχοι, με παιδικό δερματάκι,

Ω θεοί, ώ ξενέρα!

Ακριβώς! :D :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
γκουχ γκουχ!:eek:

εγω πειραζει να διαφωνησω?!:whistle:

σε γενικες γραμμες....οση λιγοτερη τριχα..τοσο το καλυτερο...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν πολύ, τόσο πολύ που επιβάλω στρατιωτικό νόμο αξυρισιάς όταν είμαι με κάποιον. :redface::P

Το χειρότερο μ είναι οι άντρες άτριχοι, με παιδικό δερματάκι,

Ω θεοί, ώ ξενέρα!
Που σημαίνει ότι το πρώτο δώρο που τους κάνεις είναι μια ξυριστική μηχανή με σκάλες για να μπορούν να το συντηρούν. Αλλιώς τουλάχιστον για 2 μέρες μετά το ξύρισμα με ξυραφάκι δεν θα υπάρχουν γένια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Που σημαίνει ότι το πρώτο δώρο που τους κάνεις είναι μια ξυριστική μηχανή με σκάλες για να μπορούν να το συντηρούν. Αλλιώς τουλάχιστον για 2 μέρες μετά το ξύρισμα με ξυραφάκι δεν θα υπάρχουν γένια...:)
2 μερες μετα το ξυρισμα;... Εγω αρχιζω να βγαζω μετα απο 2-3 ωρες... και την επομενη μερα εχω αρκετο πραγμα, και στην δευτερη μερα θελω ξυρισμα παλι...
Και αλλωστε δεν ειναι αναγκεα η ξυριστικη... υπαρχουν και ψαλιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Είσαι πολύ έξυπνος :)
Kαι ισχύει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top