Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι και απόλυτο βέβαια. Μια όμορφη κοπέλα μπορεί να έχει πολύ περισσότερα να προσφέρει από απλά την ομορφιά της. Και το λέω αυτό εγώ που είμαι όσο να πεις κολλημένη λίγο με τα στερεότυπα. :yes:

(Μην μου τορπιλίζεις την σαθρή μου επιχειρηματολογία σε παρακαλώ. :loltooth: Μιλάμε για το ένα που επικρατεί )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
(Μην μου τορπιλίζεις την σαθρή μου επιχειρηματολογία σε παρακαλώ. :loltooth: Μιλάμε για το ένα που επικρατεί )

(Ω συγχωρέστε με, συνεχίστε την επιχειρηματολογία σας :pardon:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donatella

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
(Μην μου τορπιλίζεις την σαθρή μου επιχειρηματολογία σε παρακαλώ. :loltooth: Μιλάμε για το ένα που επικρατεί )

Ναι, αλλα πολλες φορες δεν υπαρχει μονο ενα που επικρατει αλλα πολλα που μπορουν και επικρατησουν ταυτοχρονα. :) Θα εχεις ακουστα για τους "διττους λογους" στο εργο 'Αντιλογιων ' το οποιο συνταχθηκε απο εναν μαθητη του Πρωταγορα που αποδεικνυει οτι ενα θεμα μπορει να ειναι αληθεια και ψεμματα ταυτοχρονα, αναλογα με το το πρόσωπο που αφορά ή την κατάσταση αυτού του προσώπου. :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Ναι, αλλα πολλες φορες δεν υπαρχει μονο ενα που επικρατει αλλα πολλα που μπορουν και επικρατησουν ταυτοχρονα. :) Θα εχεις ακουστα για τους "διττους λογους" στο εργο 'Αντιλογιων ' το οποιο συνταχθηκε απο εναν μαθητη του Πρωταγορα που αποδεικνυει οτι ενα θεμα μπορει να ειναι αληθεια και ψεμματα ταυτοχρονα, αναλογα με το το πρόσωπο που αφορά ή την κατάσταση αυτού του προσώπου. :yes:

Στον Πρωταγόρα με πιάνετε σκράπα, το ομολογώ. Μάλλον θα είχε λιακάδα εκείνη την μέρα και την είχαμε κάνει για φραπέδες και ουζάκια.
Νομίζω όμως πως εδώ θίγαμε το δίλημμα εμφάνιση vs νοητική έλξη. Γιατί άμα το καταντήσουμε πιτόγυρο με απ' όλα, δεν χωρεί αμφιβολία περί τούτου πως έναντι γέρου, άρρωστου, πάνχαζου, φτωχού και κουασιμόδου, όλοι προτιμάμε μιά κουκλάρα, διαόλου κάλτσα, προικάτη, τζόβενο και αρτιμελή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Κορίτσια του φόρουμ έχω ερώτηση

Στο αντίθετο φύλο ,ο κυνηγός σας ελκύει περισσότερο,είναι στο ένστικτο σας κάτι τέτοιο ?

Δεν θέλω να απαντήσετε με το τι πιστεύετε .Αλλά να σκεφτείτε άτομα που σας άρεσαν παλια ,άτομα που σας την έπεσαν ή γενικά σε τι αγόρια στοχεύατε .Δηλαδή να σκεφτείτε τα άτομα παλια και να απαντήσετε αν ήταν "κυνηγός " ή όχι ?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Κορίτσια του φόρουμ έχω ερώτηση

Στο αντίθετο φύλο ,ο κυνηγός σας ελκύει περισσότερο,είναι στο ένστικτο σας κάτι τέτοιο ?

Δεν θέλω να απαντήσετε με το τι πιστεύετε .Αλλά να σκεφτείτε άτομα που σας άρεσαν παλια ,άτομα που σας την έπεσαν ή γενικά σε τι αγόρια στοχεύατε .Δηλαδή να σκεφτείτε τα άτομα παλια και να απαντήσετε αν ήταν "κυνηγός " ή όχι ?
Σε όλες νομιζω αρέσει να μας διεκδικούν όχι όμως στο σημείο να είναι ενοχλητικοί
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Προσωπικά δεν μπορω να πω οτι εχω ξεκάθαρη προτίμηση.
Κοιτα μου αρέσει να κανουν την πρώτη κινηση αλλα η αλήθεια ειναι πιο πολλες φορές με έχει τραβήξει αυτός που δεν δείχνει 100% οτι με θέλει. Με ελκύει περισσότερο αυτος που δεν ειμαι σιγουρη οτι μπορω να εχω. Αν με καταλαβαίνεις....
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
πιο πολλες φορές με έχει τραβήξει αυτός που δεν δείχνει 100% οτι με θέλει. Με ελκύει περισσότερο αυτος που δεν ειμαι σιγουρη οτι μπορω να εχω. Αν με καταλαβαίνεις....
Όπως όλους λόγω της ανθρώπινης φύσης μας.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Αν κάποιος είναι γκομενιαρης με την έννοια ότι τον θέλουν κοπέλες ? Σας κινεί το ενδιαφέρον ?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Αν κάποιος είναι γκομενιαρης με την έννοια ότι τον θέλουν κοπέλες ? Σας κινεί το ενδιαφέρον ?
Αν είναι αυτό που λες σημαίνει ότι θέλει αυτόςπολλες κοπέλες Αν οι κοπέλες τον θέλουν σημαίνει ότι είναι απλά περιζήτητος. Το πρώτο δεν μου αρέσει καθόλου θέλω ο άλλος να είναι επιλεκτικός
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Αν κάποιος είναι γκομενιαρης με την έννοια ότι τον θέλουν κοπέλες ? Σας κινεί το ενδιαφέρον ?
Εχει τρομερή σημασία η στάση που εχει αυτός.Ειναι κατανοητό οτι κάποιοι ελκύουν αρκετές κοπέλες αλλα αμα το παίρνουν πάνω τους και το παίζουν γκόμενοι είναι ξενέρα .
Ως συν δεν το εχω δει ποτε. Δηλαδή τι θα πω αα τον Γιώργο τον κυνηγάνε ολες οπότε τον θελω και γω?!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν είναι αυτό που λες σημαίνει ότι θέλει αυτόςπολλες κοπέλες Αν οι κοπέλες τον θέλουν σημαίνει ότι είναι απλά περιζήτητος. Το πρώτο δεν μου αρέσει καθόλου θέλω ο άλλος να είναι επιλεκτικός
Ναι σωστή διευκρίνηση και συμφωνώ απόλυτα
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Αν είναι αυτό που λες σημαίνει ότι θέλει αυτόςπολλες κοπέλες Αν οι κοπέλες τον θέλουν σημαίνει ότι είναι απλά περιζήτητος. Το πρώτο δεν μου αρέσει καθόλου θέλω ο άλλος να είναι επιλεκτικός
Άμα ένα άτομο θέλει πολλές κοπέλες και λες ότι ξενερώνεις ρε παιδί μου .Άμα όμως ξαφνικά γινόταν Τούμπα και τον γουστάραν κάποιες ....θα άλλαζε το ενδιαφέρον σου ως προς αυτόν ? ( Αν σου έχει τύχει δλδ)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Άμα ένα άτομο θέλει πολλές κοπέλες και λες ότι ξενερώνεις ρε παιδί μου .Άμα όμως ξαφνικά γινόταν Τούμπα και τον γουστάραν κάποιες ....θα άλλαζε το ενδιαφέρον σου ως προς αυτόν ? ( Αν σου έχει τύχει δλδ)
Δεν με αφορά αν οι άλλες ανταποκρίνονται ή όχι . Από τη στιγμή που εκείνος δεν έχει αφήσει ούτε θηλυκή γάτα εγω δεν τον θέλω.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,978 μηνύματα.
Δεν με αφορά αν οι άλλες ανταποκρίνονται ή όχι . Από τη στιγμή που εκείνος δεν έχει αφήσει ούτε θηλυκή γάτα εγω δεν τον θέλω.

Ακου να δεις γιατι το βλέπετε μονοπλευρα το πραγμα... οταν ενας άντρας ψάχνει παρέα.... πεφτει στη μια του κανει την υπεράνω... πεφτει στην αλλη του κάνει την δασκάλα και ξεκιναει τις κριτικές,, πεφτει στην αλλη εχει τα ψυχολογικα της..... θα χρειαστει να κανει προσεγγισεις προκειμενου να βρει αυτο που ψάχνει απλα εσας ερχονται και σας την πέφτουν οποτε ας πουμε οτι έχετε το αβαντζ να πειτε να μωρε αυτος μ την επεσε κ δεν τον θελω κιολας οπως μου ειπε μια τις προαλλες "μου στελνει ακομη αυτος" ... πραγμα που δειχνει οτι ειναι υπεράνω η πλακα ειναι μετά οτι ειπε εμενα οτι παριστανω τον γαμάω κ δερνω... τον εαυτο τους δεν τον κοιτάνε.

Εγω πχ γιατι θα επρεπε να ξερω οτι κάποιος της στελνει ακομη ;

Αν θέλετε οι σχεσεις σας με το αλλο φυλο να βελτιωθουν θα πρεπει να κανετε πρωτα αυτοκριτική.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ειναι παντως πολυ ευκολο να κρινεις τους άλλους οταν εσυ κάθεσαι σε μια θεση και περιμενεις να έρθουν να σε προσεγγισουν αυτοι. Εσυ μπορει να πεις οτι αυτος δεν εχει αφησει ουτε θηλυκη γατα λοιπον κ αυτος να πει οτι ψάχνει μια κοπελα της προκοπης να μπορει να συνενοηθει και δεν βρισκει.

Προκειται περι πλάνης. Εσυ φαινεσαι οτι ενω ψάχνεσαι απλα κάθεσαι κ περιμένεις κ αρα μπορεις να το γυρισεις κιολας το μπιφτεκι μεχρι να βρεις τον καταλληλο σε στυλ δεν ψαχνομαι γιατι στην πεφτουν οι αλλοι ενω ενας αντρας εκτειθετε άμεσα.... οποτε καλο ειναι να σέβεστε τον ανθρωπο που θα έρθει να σας αφιερωσει το χρονο του κ καποιες φορες να τον χάσει κιολας.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Ακου να δεις γιατι το βλέπετε μονοπλευρα το πραγμα... οταν ενας άντρας ψάχνει παρέα.... πεφτει στη μια του κανει την υπεράνω... πεφτει στην αλλη του κάνει την δασκάλα και ξεκιναει τις κριτικές,, πεφτει στην αλλη εχει τα ψυχολογικα της..... θα χρειαστει να κανει προσεγγισεις προκειμενου να βρει αυτο που ψάχνει απλα εσας ερχονται και σας την πέφτουν οποτε ας πουμε οτι έχετε το αβαντζ να πειτε να μωρε αυτος μ την επεσε κ δεν τον θελω κιολας οπως μου ειπε μια τις προαλλες "μου στελνει ακομη αυτος" ... πραγμα που δειχνει οτι ειναι υπεράνω η πλακα ειναι μετά οτι ειπε εμενα οτι παριστανω τον γαμάω κ δερνω... τον εαυτο τους δεν τον κοιτάνε.

Εγω πχ γιατι θα επρεπε να ξερω οτι κάποιος της στελνει ακομη ;

Αν θέλετε οι σχεσεις σας με το αλλο φυλο να βελτιωθουν θα πρεπει να κανετε πρωτα αυτοκριτική.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ειναι παντως πολυ ευκολο να κρινεις τους άλλους οταν εσυ κάθεσαι σε μια θεση και περιμενεις να έρθουν να σε προσεγγισουν αυτοι. Εσυ μπορει να πεις οτι αυτος δεν εχει αφησει ουτε θηλυκη γατα λοιπον κ αυτος να πει οτι ψάχνει μια κοπελα της προκοπης να μπορει να συνενοηθει και δεν βρισκει.

Προκειται περι πλάνης. Εσυ φαινεσαι οτι ενω ψάχνεσαι απλα κάθεσαι κ περιμένεις κ αρα μπορεις να το γυρισεις κιολας το μπιφτεκι μεχρι να βρεις τον καταλληλο σε στυλ δεν ψαχνομαι γιατι στην πεφτουν οι αλλοι ενω ενας αντρας εκτειθετε άμεσα.... οποτε καλο ειναι να σέβεστε τον ανθρωπο που θα έρθει να σας αφιερωσει το χρονο του κ καποιες φορες να τον χάσει κιολας.
Μπορεί να μιλάς γενικα, αλλα επειδη το παιδί που ξανάνοιξε το θεμα ειπε να μιλήσουμε σύμφωνα με τις εμπειρίες μας εγω θα μιλήσω υποκειμενικά.

Οταν κάποιος ψάχνει παρεα, οπως ειπες, μου δειχνει οτι δεν έχει διάθεση να με γνωρίσει επειδη είμαι αυτο που είμαι απλα θέλει να βρει μια και να περάσει την ωρα του.

Μετα θα σταθώ στο οτι πρέπει να κάνουμε την αυτοκριτική μας αμα θέλουμε να βελτιωθούν οι σχέσεις μας με το αλλο φύλο. Προσωπικά ξερω οτι θελω αυτο και αυτό και θα περιμένω μεχρι να το βρω, δεν θεωρώ ότι ειναι ορθό και έντιμο "να ψιλοριξω τα standards μου" και να κοροϊδέψω ουσιαστικά κάποιον απλα για να περάσω καλα ενα μηνα, 6 μήνες, ενα χρονο. Εχω κάνει την αυτοκριτική μου ξερω ποια είναι τα μέλανα μου σημεία και ποια οχι, αλλα μεχρι εκει.

Τελος γενικά δεν κάνουν μονο οι άντρες το πρωτο βημα και ιδίως τα τελευταία χρονια ολο και περισσότερες γυναίκες "κάνουν κίνηση".(αυτο η αλήθεια ειναι οτι ειναι γενικό). Και για να το κανω υποκειμενικό εχω πει πολλές φορές οτι κανω πρώτη κίνηση, αλλα μεταξύ μας το κανω για την πλάκα μου και δεν μπορώ να πω οτι ειναι και το καλύτερο στοιχείο του χαρακτήρα μου.


Αυτα με αγάπη ❤️
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,978 μηνύματα.
Για να έχει διάθεση να σε γνωρισει θα πρέπει να δει και μερικά καλά στοιχεία... τωρα αν εσενα σε δει

α) Να μην έχεις ορεξη
β) Να εισαι υπεράνω κ να λές μου στελνουν κ μ τη πεφτουν κτλπ κτλπ
γ) Μολις γινει ενα περιστατικο να πηγαινεις να το λες σε ολες τις φιλες σου κτλπ


ε εγω προσωπικα δεν θα μπω καν στη διαδικασια να γνωρισω ένα τέτοιο άτομο. Θα ξαναβγω έξω κ θα ψάξω. Εσυ θα το δεις αυτο κ θα πεις ααα μωρε δεν με ηθελε για κάτι σοβαρο.... και ο καθενας θα λέει τα δικά του.

Δημιουργουνται μετά θρέντ απο άτομα που "δεν ξερουν τι πάει στραβα...".

Ειναι δυσκολο απο τη πλευρα του αγοριου να βρεθει μια συγκροτημένη κοπελα οποτε αυτος που θα βγει εξω κ θα ψάξει.... δεν σημαινει οτι δεν αφηνει θηλυκή γάτα

ρωτησατε και αυτο τον χριστιανο τι στον... έχει δει με τα ματακια του τοσο καιρο που ψάχνει ;

ΟΧΙ.

Μολις τον ρωτησετε θα σας πει τι τραγελαφικα έχει δει λοιπόν. Μη βιαζεστε να κρινετε εναν ανθρωπο...

ναι παρεα ψαχνει ολα απο τη παρεα ξεκινανε αμα εσενα σε χαλαει αυτο πες το μας να μη σε προσεγγισουμε κάν... η επομενη. Και κάπως ετσι μεγαλωνει η λίστα.

Απο τον Ντεβιλ θα ακουσετε αληθειες εδω μεσα παιδια ειτε σας αρεσει ειτε όχι. Σορρυ δεν μπηκα να κανω τον αυλικό.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Για να έχει διάθεση να σε γνωρισει θα πρέπει να δει και μερικά καλά στοιχεία... τωρα αν εσενα σε δει

α) Να μην έχεις ορεξη
β) Να εισαι υπεράνω κ να λές μου στελνουν κ μ τη πεφτουν κτλπ κτλπ
γ) Μολις γινει ενα περιστατικο να πηγαινεις να το λες σε ολες τις φιλες σου κτλπ


ε εγω προσωπικα δεν θα μπω καν στη διαδικασια να γνωρισω ένα τέτοιο άτομο. Θα ξαναβγω έξω κ θα ψάξω. Εσυ θα το δεις αυτο κ θα πεις ααα μωρε δεν με ηθελε για κάτι σοβαρο.... και ο καθενας θα λέει τα δικά του.

Δημιουργουνται μετά θρέντ απο άτομα που "δεν ξερουν τι πάει στραβα...".

Ειναι δυσκολο απο τη πλευρα του αγοριου να βρεθει μια συγκροτημένη κοπελα οποτε αυτος που θα βγει εξω κ θα ψάξει.... δεν σημαινει οτι δεν αφηνει θηλυκή γάτα

ρωτησατε και αυτο τον χριστιανο τι στον... έχει δει με τα ματακια του τοσο καιρο που ψάχνει ;

ΟΧΙ.

Μολις τον ρωτησετε θα σας πει τι τραγελαφικα έχει δει λοιπόν. Μη βιαζεστε να κρινετε εναν ανθρωπο...

ναι παρεα ψαχνει ολα απο τη παρεα ξεκινανε αμα εσενα σε χαλαει αυτο πες το μας να μη σε προσεγγισουμε κάν... η επομενη. Και κάπως ετσι μεγαλωνει η λίστα.

Απο τον Ντεβιλ θα ακουσετε αληθειες εδω μεσα παιδια ειτε σας αρεσει ειτε όχι. Σορρυ δεν μπηκα να κανω τον αυλικό.
Όταν κάποιος θέλει να βρει έναν άνθρωπο δεν σημαίνει ότι οπου βρεθεί κι οπου σταθεί πάει να μιλήσει σε όποια γυναίκα υπάρχει . Ορισμένα πράγματα έρχονται χωρίς παραγγελία και "αναζήτηση" . Από όσες βλέπει όλο και κάποια θα του κάνει το κλικ . Ε σε αυτήν να πάει να μιλήσει όχι σε 100. Να του κάνει δηλαδή κάτι εντύπωση σε αυτήν κάτι να τον τραβήξει . Τώρα αν τον εντυπωσιάζουν οι 90 στις 100 τι να πω . Κάτι δεν πάει καλά .
Επίσης εγώ μίλησα για μένα. Τι δεν αρέσει δηλαδή σε μενα προσωπικά . Αυτή είναι η γνώμη μου δεν αλλάζει . Άλλωστε την άποψη μας ζήτησε
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top