• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Αρρώστεια

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Με αφορμή το γεγονός ότι είμαι κομμάτια με 39 πυρετό (καλοκαιριάτικα και με 42 βαθμούς πρόβλεψη :wall: )να θέσω δύο ερωτήματα!
1)Αρρωσταίνετε εύκολα?
2)Όταν αρρωσταίνετε πόσο σας επηρεάζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ αρρωσταίνω πολύ δύσκολα! Δλδ πρέπει να γίνουν τραγικά πράγματα!!
Αλλά όταν αρρωστήσω με βαράει πολύ άσχημα! Δλδ σήμερα μου φαινόταν τραγική η κατάσταση! Μου φεύγει όλη η μαγκιά που λένε!

Από όσο ξέρω οι αμυγδαλές παίζουν μεγάλο ρόλο! Δεν αρρωσταίνεις εύκολα αλλά αν κάτσει τότε ανεβάζεις μεγάλους πυρετούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω ευτιχος αρρωστενω πολυ δυσκολα, μια φορα τον χρονο και αν.Και ευτιχος ποτε δεν ειναι πολυ ασχημα, αλλα καμια μερα θα το παιξω οτι ειμαι πτωμα για να γλυτωσω το σχολειο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
Αρρωσταίνω πολύ δύσκολα αλλά όταν τύχει, είναι κυριολεκτικά μαρτύριο!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Αν εξαιρέσουμε τους σχετικά συχνούς πονοκεφάλους που έχω, :( κατα τα άλλα αρρωσταίνω πολύ δύσκολα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αν εξαιρέσουμε τους σχετικά συχνούς πονοκεφάλους που έχω, :( κατα τα άλλα αρρωσταίνω πολύ δύσκολα. :)


Να κοιτάξεις τα μάτια σου για μυοπεία ή το ιγμόριο σου....

Αρρωσταίνω από σπάνια έως ποτέ, κι αν αρρωστήσω δεν θα το καταλάβω καν...
Οι φορές που έχω ανεβάσει υψηλό πυρετό είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού κι αυτές όλες πριν τα 18 που έβγαλα τις αμυγδαλές μου που ήταν προβληματικές.
Η πιο σοβαρή ασθένεια μου τα τελευταία 15 χρόνια είναι αν συναχωθώ μεσα στο χειμώνα... άντε και κανα βηχαλάκι για κανα δυο μέρες :P



Τέλος να συμπληρώσω ότι όταν έχεις πυρετό, δεν κάνει να είσαι μπροστά σε οθόνη υπολογιστή... σου χειροτερεύει την κατάσταση...
Ξέρω... ξέρω... μαμακία αλλά έτσι είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Να κοιτάξεις τα μάτια σου για μυοπεία ή το ιγμόριο σου....

Μη σε ξεγελάει η φώτο του Avatar μου, στη πραγματικότητα είμαι ένα διοπτροφόρο Troll :D

Ευχαριστώ πάντος για τις συμβουλές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Σχετικά σπάνια θα αρρωστήσω...αλλά όταν γίνει αυτό μεταμορφώνομαι σε ένα μίζερο και γεμάτο γκρίνια τερατάκι ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Προσθέστε και εμένα στο club των δύσκολα άρρωστων:) Αρρωσταίνω πολύ σπάνια (1-2 φορές τον χρόνο) και ακόμα και τότε δεν είναι τίποτα σοβαρό. Αλλά πολλές φορές παριστάνω των άρρωστο για να μην πάω σχολείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μη σε ξεγελάει η φώτο του Avatar μου, στη πραγματικότητα είμαι ένα διοπτροφόρο Troll :D

Ευχαριστώ πάντος για τις συμβουλές. :)


ένας λόγος παραπάνω για να τσεκάρεις τα μάτια σου μήπως δεν φοράς τις σωστές διόπτρες :P


Παρακαλώ... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Valder αμυγδαλές έχεις??
Πάντως ΚΟΥΕ και εγώ έχω αρχίσει να ανησυχώ για τις αμυγδαλές μου!
Γιατί πάντα εκεί βαράει (αυτή την φορά όχι) και το augmentin δεν το γλυτώνω
Επίσης σχετικά με την οθόνη η ΚΟΥΕ έχει δίκιο αλλά αυτό ισχύει για οποιαδήποτε ασχολία ζορίζει το σώμα!
Πάντως με τις TFT δεν κατάλαβα τίποτα χτες το βράδυ!! ΚΟΥΕ σε μένα πήγαινε το κατάλαβα εγώ!!!!:)

Άσχετο αλλά πρέπει να έκανα το σύντομο 39άρι της ζωής μου! Τώρα δεν ξέρωω γιατί δεν μπορώ να καταλάβω αν έχει ζέστι από έξω ή από μέσα! Κλασσική βλακεία αρρώστιας καλοκαιριού! Ζεσταίνεσαι και νομίζεις έχεις πυρετό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ουτε εγω αρρωσταινω συχνα και αν αρρωστησω θα είναι γαι 2 3 μερες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Δεν αρρωσταίνω έυκολα, η τελευταία φορά που αρρώστησα ήταν το 2002. Όμως ήταν σε 2πλή δόση, με την πρώτη φορά να βήχω σαν τη τρελή σε σημείο που να πονάω και στο καπάκι ήρθε η δεύτερη όπου δεν μπορούσα να καταπιώ από τον πόνο και οι αμυγδαλές μου είχαν γίνει κάτασπρες. Τότε έκατσα μέσα για 2 εβδομάδες, και έτσι βγήκε και το mail που έδωσα στο steki (arrosti2002@.......).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Δεν αρρωσταίνω εύκολα αλλά αν αρρωστήσω με ρίχνει για τα καλά κάτω…μιλάμε για υψηλό πυρετό και για μέρες
-που δεν τον αντέχω και καθόλου- και συνοδεύεται όλο αυτό με απίστευτη ποσότητα ΓΚΡΙΝΙΑΣ :mad: και αφόρητης
δυστροπίας από την πλευρά μου. :redface:


Ευτυχώς είπαμε δε συμβαίνει συχνά αλλιώς θα με είχανε παρατήσει
στα σκαλιά κανενός ορφανοτροφείου οι δικοί μου από τότε που ήμουν μικρή :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top