Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.

logica

Νεοφερμένος

Η logica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Θέλω να ουρλιάξω. Πονάει το κεφάλι μου διαρκώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
σε φάση ανεμελιάς, άδειας, διακοπών.. γούστων..
και σε λίγο θα είμαι σε φάση ύπνου γιατί απ' την ανεμελιά είμαι με πολύ λίγες ώρες ύπνου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Σε φάση να νιώθεις ότι περνάει ο καιρός χωρίς να κάνεις τίποτα δημιουργικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 545651

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε φάση να νιώθεις ότι περνάει ο καιρός χωρίς να κάνεις τίποτα δημιουργικό...

Προσπαθησες να βρεις κατι δημιουργικο να κανεις? ειδικα τωρα το καλοκαιρι υπαρχουν τοσα πολλα πραγματα με τα οποια μπορεις να ασχοληθεις!! οπως λεει και το ονομα σου go for it!! :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Σε περίεργη φάση... Πρεπει να αλλάξουν πολλα απο το φθινόπωρο και μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θέλω να βάλω θεμέλια τώρα το καλοκαίρι ώστε να ασχοληθώ εποικοδομητικά μέσα στην χρονιά. Ωστόσο είναι και η σχολή στην οποία πρέπει να περάσω μαθήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Προσπαθησες να βρεις κατι δημιουργικο να κανεις? ειδικα τωρα το καλοκαιρι υπαρχουν τοσα πολλα πραγματα με τα οποια μπορεις να ασχοληθεις!! οπως λεει και το ονομα σου go for it!! :) :) :)

Το εννοούσα περισσότερο σε βάθος χρόνου. Ότι μεγαλώνω δηλαδή χωρίς να έχω πετύχει κάτι αξιόλογο σε αυτά τα χρόνια, που υποτίθεται ότι είναι και τα πιο παραγωγικά. Δεν πειράζει, φάση είναι, θα περάσει. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Το εννοούσα περισσότερο σε βάθος χρόνου. Ότι μεγαλώνω δηλαδή χωρίς να έχω πετύχει κάτι αξιόλογο σε αυτά τα χρόνια, που υποτίθεται ότι είναι και τα πιο παραγωγικά. Δεν πειράζει, φάση είναι, θα περάσει. :p

Ακριβώς το ίδιο αισθάνομαι και εγώ! Από πέρυσι που ξεκίνησα τη σχολή ήθελα να μάθω μια ξένη γλώσσσα ακόμα και να ξεκινήσω ξανά γυμναστήριο. Τελικά διαπίστωσα πως η σχολή μου είναι πιο απαιτητική από ό,τι την περίμενα και το μόνο που κατάφερα κατά τη διάρκεια του έτους που πέρασε, ήταν να πάρω το δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου. Το βλέπω και αυτό, όμως, ως έναν ακόμα στόχο που επετεύχθη! :clapup:
Για τα υπόλοιπα επιφυλάσσομαι από Σεπτέμβρη. Όλα είναι θέμα απόφασης, πάντως! Άπαξ και το πάρεις απόφαση να κάνεις κάτι που θεωρείς παραγωγικό και σημαντικό, θα μπεις στην διαδικασία να το φτάσεις μέχρι τέλους και να το πετύχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Σε φάση που μόλις γύρισα από διακοπές,αλλά παρόλα αυτά εξακολουθώ να'χω τάσεις φυγής..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Σε φάση πολλών αλλαγών. ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Σε φάση πονάει το κεφάλι μου :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Σε φάση (για πολλοστή φορά) επιθυμίας να ανανεώσω το διαμέρισμά μου, αλλά αμέσως μετά, απογοήτευσης γιατί δεν έχω τα... μπικικίνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φάση τρέχω και δεν φτάνω ή σε φάση δεν μου φτάνουν οι 24 ώρες της μέρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Σε φάση ανασυγκρότησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δημιουργικη...

Τα τελ χρονια συμβαινουν συνεχως καινουρια πραγματα στην ζωη μου. Μολις παω να προσαρμοστω στο ενα, εμφανιζεται το επομενο..

Πως σας φαινεται;;;


Σιγουρα δεν προλαβαινω να βαρεθω παντως!!

Σε φάση τρέχω και δεν φτάνω ή σε φάση δεν μου φτάνουν οι 24 ώρες της μέρας.


Α αυτο ξαναπες το!!
Το χω αισθανθει εκατονταδες χιλιαδες φορες!!
Ξερεις τι καλο που ειναι; Ακονιζεις το μυαλο σου συνεχεια! Αν συνεχισεις ετσι, σιγουρα θα αποφυγεις τον κινδυνο του αλτσχαιμερ. Εγω οταν περνω φαση ηρεμιας, λυνω συνεχεια σταυρολεξα. Γενικως θελω το μυαλο μου να ειναι σε εγρηγορση. Το βρισκω πολυ θετικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Δημιουργικη...

Τα τελ χρονια συμβαινουν συνεχως καινουρια πραγματα στην ζωη μου. Μολις παω να προσαρμοστω στο ενα, εμφανιζεται το επομενο..

Πως σας φαινεται;;;


Σιγουρα δεν προλαβαινω να βαρεθω παντως!!

Λίγο κουραστικό μεν, πολύ συναρπαστικό δε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top