Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,341 μέλη και 2,430,718 μηνύματα σε 75,879 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 346 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απαγορεύεται το ανώνυμο Internet στην Ιταλία

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 13:06, 15-12-05:

Τέλος όλα αυτές οι πληροφορίες θα διαχειρίζονται απο 5 κέντρα παγκοσμίως και στα οποία φυσικά και δεν θα μπορεί να έχει πρόσβαση ο κάθε ¨καλοθελητής". Για την Ευρώπη το κέντρο διαχείρισης και ελέγχου θα βρίσκεται στην Αγγλία.
Α φανταστρουμφικά. Που σημαίνει οτι αν εγώ κάνω κάτι παράνομο για την αγγλία αλλά νόμιμο για την ελλάδα έχουν όλα τα δεδομένα για να με κατηγορήσουν οι άγγλοι εισαγγελεις;!;
Τέλος όλα αυτές οι πληροφορίες θα διαχειρίζονται απο 5 κέντρα παγκοσμίως και στα οποία φυσικά και δεν θα μπορεί να έχει πρόσβαση ο κάθε ¨καλοθελητής".
Επίσημα, γιατι ανεπίσημα ποιός μου λέει πότε θα το χακέψουν αυτο;
Το internet θα συνεχίσει να είναι ελεύθερο για τους "νομοταγείς" χρήστες που δεν έχουν κάτι να χάσουν απο όλη αυτή την ιστορία.
Θα εκπλαγείς πόσο εύκολα αλλάζει ο ορισμός του "νομοταγής" και πόσο απλά πράγματα μπορούν να γίνουν παράνομα. Θεωρώ οτι μονο οι νομοταγείς πολίτες έχουν να χάσουν απο αυτό, όποιος είναι σοβαρός εγκληματίας έχει απίστευτα απλούς και αποδωτικούς τρόπους να το παρακάμψει.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σπουδές στην Ιταλία - Από alexandrosss
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σπουδές στο εξωτερικό.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-06-15 στις 13:04.
    • Ιατρική στην Ιταλία - Από VioletCoral
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σπουδές στο εξωτερικό.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-14 στις 11:27.
    • Μεταπτυχιακό στην Ιταλία - Από daria
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κεντρική Ευρώπη.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-10-12 στις 18:43.
    • Πενθήμερη στην Ιταλία - Από helena_16_kolin
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-11-11 στις 22:16.
    • Σεισμός στην Ιταλία - Από Resident Evil
      Το θέμα έχει λάβει 40 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-04-09 στις 12:34.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα