Πώς αξιοποιείτε το χρόνο σας στο smartphone;

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Πλέον iOS, Android κρατάνε στατιστικά. Εγώ τις τελευταίες 10 μέρες.

 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το χρονικό διάστημα το επιλέγει αυτόματα; Γιατί εμένα μου λέει μόνο από την τελευταία πλήρη φόρτιση που ήταν κάποια στιγμή χθες, δε θυμάμαι ακριβώς.



(τους χρόνους μου τους βγάζει σε δεύτερο παράθυρο)
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
24 ωρες:
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Το χρονικό διάστημα το επιλέγει αυτόματα; Γιατί εμένα μου λέει μόνο από την τελευταία πλήρη φόρτιση που ήταν κάποια στιγμή χθες, δε θυμάμαι ακριβώς.
(τους χρόνους μου τους βγάζει σε δεύτερο παράθυρο)

Στα iPhone μπορείς να επιλέξεις 10 μέρες ή 24 ώρες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top