• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Αίμα στην ωορρηξία

innaki_21

Νεοφερμένος

Η innaki_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας! :)Είναι η πρώτη φορά που γράφω γιατί μου συμβαίνει κάτι που με προβληματίζει...Είμαι 21 χρονών,έχω σταθερό κύκλο.Δεν είχα ποτέ κάποιο πρόβλημα με την περιοδό μου εκτός από τους πόνους τις πρώτες 2 μέρες.Αδιαθέτησα στις 2 Οκτ. όλα κανονικά.Στις 14 Οκτ ήρθα σε επαφή με το αγόρι μου(πάντα με προφυλακτικό)Στις 16 είχα ωορρηξία με λίγο καφέ.Την ίδια μέρα πήγα για μπάνιο στην θάλασσα κ ένιωσα ενα τράβηγμα χαμηλά στην κοιλιά και βγήκα.Το απόγευμα ήρθα πάλι σε επαφή με το αγόρι μου.Την επόμενη μέρα παρατήρησα ότι είχα καφεκόκκινα πιο πηχτα και συνεχίζεται ως σήμερα με λίγο πιο έντονο.
Δεν είχα ποτέ αίμα στην ωορρηξία μόνο λίγο καφέ. Έτυχε να γίνει αυτην την φορά έτσι ή συμβαινει τίποτα; Λέτε να είναι κρύωμα απ'την θάλασσα; Θα με βοηθούσε η απαντησή σας! Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν το ξέρω αυτό, ξέρω όμως σίγουρα πως όταν κάθεται το γονιμοποιημένο ωάριο στην μήτρα μπορεί να εμφανιστεί αίμα. Οπότε φαντάζομαι ίσως γίνεται και με το μη γονιμοποιημένο και δεν εχεις κάτι σοβαρό, αλλά καλύτερα να πας στο γυναικολόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top