Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,368 μέλη και 2,431,811 μηνύματα σε 75,933 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 177 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τέλος η δωρεάν πλαστική σακούλα στα σούπερ μάρκετ

Helium (The fractured but whole)

Δραστήριο Μέλος

H The fractured but whole αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 441 μηνύματα.

H Helium έγραψε: στις 15:55, 10-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από aye
γιατι δεν ανακυκλωνονται τα καλαμακια; αφου πλαστικα ειναι

επισης, οι μινωικες από ποτε τα καταργουν; 2 φορες εχω ταξιδεψει το τελευταιο διμηνο προς Κρητη και μια χαρα εδιναν καλαμακια. και δεν κανει 5ε ο καφες πηρα φραπε και τις 2 φορες και προς μεγαλη μου εκπληξη εκανε 1,30
δεν ανακυκλώνονται όλα τα μεγέθη κι ας είναι ανακυκλώσιμο το υλικό του. ακόμη κ χαρτί ή χαρτόνι να πετάξεις, αν είναι μικρο, δεν θα ανακυκλωθεί.

για το δεύτερο π λες, χτες διάβασα μια είδηση αλλά δεν ξέρω το πότε, ίσως ξέρει αυτός/ή που έγραψε. και το παρατήρησα κ εγώ αυτο με την τιμή. δεν κάνει 5 ευρώ ο καφές, μην τρελαθούμε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 16:00, 10-08-18:

Δεν έχετε ακούσει λοιπόν για τον καραβίσιο καφέ;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Helium (The fractured but whole)

Δραστήριο Μέλος

H The fractured but whole αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 441 μηνύματα.

H Helium έγραψε: στις 19:21, 10-08-18:

Himela μου υπάρχει κανονισμός που ορίζει συγκεκριμένες ανωτατες τιμές για αρκετούς καφέδες, σαντουιτς νερό, σε μέρη που δεν υπάρχει ανταγωνισμός, πχ πλοίο, και όλα τα πλοία τον τηρούν.
έτσι, θα βρεις πάντα ένα ειδικό τιμολογιο στα πλοία π λέει πχ ελληνικός 1,10 φραπέ 1,30, κλπ. τι γίνεται. ο φρέντο, ενώ είναι μέσα στον κανονισμό, υπάρχει παραθυράκι κ θεωρείται διπλός, οπότε χρεώνουν όσο θέλουν. τα υπόλοιπα ομως τα τηρούν κι έχω ταξιδέψει άπειρες φορές με πλοία, οι μινωικές σίγουρα δεν έχουν 5€ τον καφέ. δεν θυμάμαι πόσο έχει, μην πω κάτι άκυρο, αλλά αν είχε 5 θα το θυμόμουν!
α εγώ καραβισιο λέω τον χάλια καφέ! τους ακριβούς τους λέω αεροδρομίου!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια